Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Keisis „Ryto“ gimnazijos direktorė

„Ryto“ gimnazijos direktorė Marijona Kriščiūnaitė palieka mokyklą

   Kitą savaitę vyksiančiame savivaldybės tarybos posėdyje ketinama priimti sprendimą dėl darbo sutarties nutraukimo su „Ryto“ gimnazijos direktore Marijona Kriščiūnaite, kuri su mokykla ruošiasi atsisveikinti liepos 20 dieną.

   Birželio 30 d. savivaldybės tarybos posėdyje numatytas klausimas dėl Druskininkų „Ryto“ gimnazijos direktoriaus. Kaip rašoma sprendimo projekte, atsižvelgus į gimnazijos direktorės prašymą, numatoma „liepos 20 d. šalių susitarimu nutraukti Marijonos Kriščiūnaitės, Druskininkų „Ryto“ gimnazijos direktorės, darbo sutartį, sudarytą 2008 m. rugpjūčio 7 d., direktorei sumokant šešių mėnesių vidutinio darbo užmokesčio dydžio išmoką“, taip pat organizuoti konkursą Druskininkų „Ryto“ gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti. 
   Kol į gimnazijos direktoriaus pareigas bus oficialiai paskirtas konkurso laimėtojas, „Ryto“ gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Egidijai Vilkienei bus pavesta papildomai vykdyti gimnazijos direktoriaus funkcijas.
   Kas pakeis savo noru darbą paliekančią gimnazijos vadovę M.Kriščiūnaitę, oficialiai nekalbama, kadangi savivaldybė privalo organizuoti naujojo gimnazijos direktoriaus konkursą. Tačiau neoficialiai jau seniai sklando kalbos, kad į šios švietimo įstaigos vadovo postą pretenduoja socialdemokratų partijos atstovai: savivaldybės tarybos narys, buvęs „Senamiesčio“ vidurinės mokyklos direktorius, dabartinis „Saulės“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas Algis Bolys, kurio balsą (ginantį R.Malinausko vadovaujamų socdemų poziciją) pastaruoju metu vis dažniau galima išgirsti savivaldybės tarybos posėdžiuose, taip pat „Atgimimo“ pagrindinės mokyklos direktorė Danutė Časienė bei „Ryto“ gimnazijos direktorės pavaduotoja Egidija Vilkienė. 
Būsimo vadovo kandidatūra, žinoma, labiausiai aktuali „Ryto“ gimnazijos bendruomenei, kuri solidariai pasisako už gimnazijos direktorės pavaduotojos E.Vilkienės kandidatūrą. „Druskonio“ žiniomis, mokyklos tarybos mokytojų iniciatyva paruoštas kreipimasis į vietos valdžią ir renkami parašai, kad sėkmingai dirbanti gimnazija yra už stabilumą ir gerai visiems pažįstamą, gimnazistų mylimą ir visų pasitikėjimą turinčią E.Vilkienę. 

„Druskonio“ inf. 

 

  Pasibaigus rinkimams, valdžia gyventojams ruošia
  „staigmeną“: nori kelti butų ūkio įkainius
   Birželio 30 d. vyksiančiame savivaldybės tarybos posėdyje numatyta „dovana“ gyventojams: valdžia planuoja kelti savivaldybei priklausančios įmonės UAB „Druskininkų butų ūkis“ įkainius. Tai reiškia, jog daugumai savivaldybės tarybos narių priėmus sprendimą, druskininkiečiams beveik 30-čia proc. - nuo 0,14 iki 0,18 Eur be PVM už 1 kv.m bendrojo (naudingojo) ploto didės pastato eksploatavimo išlaidų tarifas.

   Valdžia aiškina, esą „sprendimo projektas parengtas, atsižvelgus į aplinkybę, kad UAB „Druskininkų butų ūkis“ teikiamų paslaugų tarifai nustatyti 2006 metais“, o per šį laikotarpį neva „pabrango medžiagos, paslaugos, kuras, padidėjo minimali mėnesinė alga“. 
Apie tokį butų ūkio įmonės paslaugų kainos didėjimą išgirdę gyventojai stebisi, kodėl valdžios kontroliuojama bendrovė, administruojanti daugiabučių renovaciją ir besigirianti didžiulėmis darbų apimtimis, negali kompensuoti tų sąnaudų iš pelno, uždirbamo iš gyvenamųjų namų modernizavimo bei kitų paslaugų. 
   Su tokiu sprendimu kelti savivaldybei priklausančios butų ūkio įmonės tarifus ir didinti gyventojams buto mokesčių naštą kategoriškai nesutinka opozicijoje dirbantys savivaldybės tarybos nariai. „UAB “Druskininkų butų ūkis” paslaugų - pastato eksploatavimo išlaidų tarifas 1 kv. metrui bendrojo (naudingojo) ploto per mėnesį (be pridėtinės vertės mokesčio) didinamas nuo 0,14 iki 0,18 Eur. Tai – labai ženklus tarifo pakėlimas, - sako TS-LKD Druskininkų skyriaus pirmininkas Vilius Semeška. - 0,14 Eur/1 kv.m tarifas buvo patvirtintas tarybos sprendimu pernai lapkričio 28 d. Prieš rinkimus vietiniai socialdemokratai kelti tarifų nedrįso, o praėjus pusmečiui -galima?“. 
   Pasak V.Semeškos, ženklus tarifo padidinimas palies daugelį druskininkiečių, nes didelė dalis kurorto žmonių gyvena būtent daugiabučiuose. „Daugumos tarybos narių tai, žinoma, nepalies, nes jie negyvena daugiabučiuose, - teigia Druskininkų konservatorių lyderis. - Tuo labiau, kad keliamas administravimo išlaidų tarifas nuo 0,03 iki 0,07 Eur. Vadinasi, eilinių druskininkiečių sąskaita galės didėti savivaldybei priklausančios butų ūkio įmonės vadų atlyginimai, kurie ir dabar tikrai nėra maži, arba įmonėje atsiras lėšų, kuriomis galės be atskaitomybės lengvai disponuoti. Žinant ypatingą V. Prunskienės lojalumą merui, galima įtarti, kad sprendimas pakankamai neskaidrus. Turėtų būti pateikti aiškūs faktai, kiek butų ūkio įmonei tenka “eksploatuoti” tų kvadratinių metrų, kokio dydžio lėšos atiteks savivaldybės bendrovei, pakėlus administravimo tarifą“. 
   V.Semeškos tikinimu, apie šiuos valdžios planus didinti pastatų eksploatavimo tarifus privalu iš anksto informuoti bendruomenę: „Valdžia privalo pirmiausiai žmonėms paaiškinti tokio sprendimo aplinkybes, nors sprendimo autoriai ciniškai sako, „kiti rengėjo nuomone, reikalingi pagrindimai ir paaiškinimai: nereikalingi“.
„Aiškinamajame sprendimo projekto rašte pasakyta, kad informuojama labai jau formaliai: „Dėl konsultavimosi su visuomene: Su visuomene konsultuojamasi sprendimo projektą paskelbus LR Seimo kanceliarijos teisės aktų informacinėje sistemoje“. Tai reiškia, kad apie didinamą mokestį stengiamasi nesikonsultuoti, gyventojai sužinos post factum“, - sako V.Semeška. 

„Druskonio“ inf. 

 

  Priminė melą dėl valdžios propagandos
   Savivaldybės biudžetinės įstaigos Druskininkų Švietimo centro direktoriui Vytautui Gintučiui pradeda atsirūgti tarnystė valdžios propagandai, kurią Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba pripažino leidžiama neteisėtai. Švietimo centro, ką tik buvusio valdžialaikraščio „Mano Druskininkai“ leidėju, vadovas sulaukė aštrios kritikos rinkimuose į bendruomenės sveikatos tarybą.

   Paskutiniajame savivaldybės tarybos posėdyje vietos politikai tvirtino savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybą. Šios tarybos funkcijos - sveikatos ugdymo, visuomenės sveikatos saugos ir sveikatos stiprinimo, ligų profilaktikos priemonių rengimo bei įgyvendinimo koordinavimas savivaldybės teritorijoje. Ji taip pat teikia informaciją ir pasiūlymus dėl gyventojų sveikatos būklės gerinimo priemonių.
   Druskininkų savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybą, kaip savarankišką sveikatinimo veiklos koordinavimo instituciją prie savivaldybės tarybos, sudaro 9 nariai, atstovaujantys miesto valdžiai, sveikatingumo įstaigoms bei visuomeninėms organizacijoms. Tarybai pirmininkaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė, jos pavaduotoja – mero patarėja Irena Lynikienė. Tarp jos narių: Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centro (poliklinikos) direktorius Benjaminas Čepas, kurorto ligoninės direktorius Viktoras Meižis, Druskininkų šeimos paramos centras tarybos narė Agnė Jazepčikaitė-Gaidienė, visuomenės sveikatos biuro direktorė Evelina Raulušaitienė, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Druskininkų viltis“ pirmininkė Loreta Sadauskienė, savivaldybės gydytojas Eugenijus Žemaitis. 
   Minėtos kandidatūros paskutiniajame savivaldybės tarybos posėdyje buvo patvirtintos be svarstymų, o štai biudžetinės įstaigos Druskininkų švietimo centro direktoriui Vytautui Gintučiui, pasiūlytam nuo Jovaišų kaimo bendruomenės, ir galop patvirtintam tarybą sudarančios socialdemokratų daugumos, kliuvo kaip reikiant. 
   „V.Gintutis susijęs su „Mano Druskininkais“, jo ten melo buvo pilna, gal jis nelabai ir tiktų į šią komisiją“, - diskusijų metu pareiškė savivaldybės tarybos narys, opozicijai atstovaujantis liberalas dr. Juozas Šarkus, priminęs kolegoms švietimo centro platintą valdžios propagandinį leidinį, kurį Žurnalistų etikos inspektoriaus taryba dar 2013-ųjų pabaigoje pripažino leidžiamu neteisėtai. Kol vyko bylinėjimosi procesas (dviejų instancijų teismai buvo užversti skundais su R.Malinausko, V.Jurgelevičienės ir V.Gintučio parašais), švietimo centro vadovas toliau šlovino valdžialaikraštį, aiškindamas, kokie jie „teisėti ir reikalingi“. Galiausiai, praėjus savivaldos rinkimams ir likus dienai iki galutinio teismo dienos, šių metų balandžio pabaigoje Druskininkų valdžia su V.Gintučiu tyliai atsiėmė savo skundus. Įsigaliojus Žurnalistų etikos sprendimui, reikalaujančiam nutraukti valdžios propagandinio laikraščio leidybą, kaip ir prognozuota, propagandos leidybą perėmė naujai įsteigta viešoji įstaiga, į kurią buvo perkraustyti valdžialaikraščio darbuotojai, atleisti iš Švietimo centro darbuotojų sąrašo, bet ir toliau dirbantys Švietimo centro patalpose. 
   Savivaldybės tarybos posėdyje opozicijos sukritikuotą V.Gintutį iškart užsistojo R.Malinauskas. „Paklausius vieną kitą, tai to melo būna šimtą kartų daugiau. Iš Gintučio nesu dar jokio melo girdėjęs. Jūsų samprotavimai man nelabai suprantami, bet kiekvienas turbūt savaip suprantam“, - atrėžė jis J.Šarkui.
„Iš tikrųjų, jeigu jūs negirdėjot to melo, tai aš tą melą girdėjau teismo posėdyje, kai jis atstovavo švietimo centrą byloje dėl „Mano Druskininkai“, kur pasakė apie tą leidinį, kad jis yra teisėtas, teisingas, ir tas melas iš tiesų nepasitvirtino. Todėl, manau, kad jis atstovauti bendruomenei neturėtų“, - propagandiniame valdžios leidinyje ištisai liaupsinamam merui oponavo savivaldybės tarybos narys, konservatorius Vilius Semeška. 
   „Paklausius ir žinant jūsų gyvenimo istoriją, jūs iš viso neturėtumėt niekur atstovauti ir dalyvauti, bet toks jau gyvenimo likimas“, - nei iš šio, nei iš to į asmeniškumus puolė susierzinęs R.Malinauskas.
Savivaldybės tarybos daugumą sudarantys socialdemokratai V.Gintučio kandidatūrai, žinoma, pretenzijų neturėjo, todėl pastarasis buvo palaimintas savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos nariu.
   - Kodėl nenorėjot atsikirsti R.Malinauskui į tokias jo replikas? Galėjot paklausti, kaipgi jis sugeba užimti šitokius postus su savo gyvenimo istorija? – „Druskonis“ paklausė savivaldybės tarybos narį V.Semešką.
   - Pastebėsiu, kad beveik po kiekvieno klausimo ar pasisakymo savivaldybės tarybos posėdžio metu meras nesusilaiko nuo kandžių, balansuojančių ant etikos normų ribos, replikų bei komentarų. Tai tik parodo atitinkamą kultūros lygį, tolerancijos kitai nuomonei stoką ir elementarios pagarbos nebuvimą opozicijos nariams. Tiesiog nesinori nusileisti į tą lygį, priešingai, manau, turime rodyti gerą pavyzdį bendruomenei, todėl mes – opozicija, nusiteikusi konstruktyviam darbui, nereaguojame į tokius emocinius išsiveržimus. Juk galėtume taip pat merui priminti iki šiol neišspręstas tvorų problemas, medinius rūmus „stačiusias“ močiutes, statybas Vijūnėlio parke, šimtus tūkstančių litų, iššvaistytų leidžiant propagandinį leidinį „Mano Druskininkai“ ir t.t. Tačiau į savivaldybės tarybą atėjome ne sąskaitų suvedinėti ar įžeidinėti, bet atstovauti rinkėjus, kurie tikisi permainų savo artimoje aplinkoje. Esame ne valdžioje, o opozicijoje, todėl atliekame kontrolės funkciją. Stipri opozicija kelia valdantiesiems su meru priešakyje kažkokį susierzinimą, todėl linkėtina, kad pagaliau nustotume kultivuoti tą patyčių kultūrą, o rodytume pagarbą vieni kitiems. 

„Druskonio“ inf.

 

  Palanga įkando Druskininkams: įsirengė grojantį ir šokantį
  fontaną 
  Kaip informuoja www.delfi.lt, Druskininkams nušluostė nosį Palanga. Pajūrio kurorte ką tik atidarytas pats didžiausias šokantis fontanas Lietuvoje. 
   Nuo praėjusio savaitgalio Palangoje poilsiautojus kiekvieną vakarą džiugins nauja pramoga – technologiškai pažangiausias ir galingiausias Lietuvoje muzikuojantis fontanas. Jūratės gatvės aikštėje esantį fontaną simboliškai atidarė Stasio Povilaičio daina apie Palangą. Pasižiūrėti fontano pirmojo pasirodymo susirinko daugiatūkstantinė minia. Priklausomai nuo pasirinkto muzikinio kūrinio, kinta vandens čiurkšlių aukštis, kryptis, taip pat – fontano apšvietimas. Pagal kūrinį vandens čiurkšles valdo speciali kompiuterinė įranga. Įspūdingą efektą padeda sukurti apie 260 fontane sumontuotų vandens purkštukų, taip pat – 48 įvairių spalvų šviestuvai. Techninės fontano galimybės vandenį leidžia pakelti į 20 metrų aukštį. Pagal pakeliamo vandens kiekį Palangoje įrengtas fontanas yra pats didžiausias šokantis fontanas Lietuvoje – per minutę jis galės pakelti per 4 tonas vandens. Naujasis fontanas pramogautojus kasdien stebins muzikos, šviesos ir vandens šokiu. Patinkančią melodiją, pagal kurią fontanas „šoks“, bus galima pasirinkti SMS žinute iš specialaus grojaraščio. Kas vakarą Palangos poilsiautojai bus džiuginami nemokamais valandos trukmės pasirodymais.

 

  Nuo moškių kentėjo ir kurorte prieš Europos žaidynes
  stovyklavusios krepšininkės

Lietuvos rinktinės krepšininkės stovyklauja Druskininkuose. Iš kairės: Kristina Alminaitė, Kornelija Balčiūnaitė, Eglė Tarasevičiūtė 
                                                    Patricijos Babrauskaitės nuotr.


Patricija BABRAUSKAITĖ

   Birželio 19 d. į Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančias pirmąsias istorines Europos sporto žaidynes iškeliavo ir Lietuvos krepšininkų delegacija. Lietuviams itin mėgstamos krepšinio varžybos Baku nevyksta – vietoj „normalaus“ krepšinio bus varžomasi 3x3 turnyre. Į Baku išvyko Lietuvos moterų komanda, kurią sudaro Kornelija Balčiūnaitė, Eglė Tarasevičiūtė, Kristina Alminaitė ir Erika Liutkutė bei vyrų trijulė taip pat su vienu atsarginiu žmogum: Vitalijus Lukša, Giedrius Marčiukaitis, Darius Tarvydas, Ovidijus Varanauskas. Krepšininkai savaitę prieš išvyką į žaidynes apsistojo Druskininkuose, kur kasdien aktyviai treniravosi ir šlifavo žaidimo techniką, kaupėsi psichologiškai svarbiausiam sezono startui. 

Persekiojo įkyrios moškės

   Treniruočių sąlygas krepšininkių trijulė vertino teigiamai, tačiau prisipažino, kad nesugebėjo atsiginti įkyrių parazitų ir dėl šios priežasties teko perplanuoti savo treniruočių grafiką. „Esame labai patenkintos mums suteikiamomis sąlygomis, tačiau negalime pakęsti aplinkui skraidančių moškių spiečiaus. Dėl jų mes apribojom savo treniruočių kiekį lauke – dažniausiai jas darėme salėje”, – pasakojo viena iš trijulės krepšininkių, reguliariajame krepšinio sezone atstovaujanti „BC Hoptrans-Sirenos” klubui Kristina Balčiūnaitė.
   Pasak krepšininkių trijulės, tokia treniruočių stovykla prieš Europos žaidynes yra labai naudinga. „Mes pirmą kartą tokio formato stovyklą darome apskritai: praėjusiais metais nei prieš Rumuniją, nei prieš Vengriją, kur vyko Europos čempionatai ir kitos aukšto lygio varžybos, nestovyklavom. Važiavom praktiškai be jokio pasiruošimo – tik tiek, kiek pačios galėdavome susitikt, pasportuoti kartu”, – sakė viena iš merginų trijulės Eglė Tarasevičiūtė. 

Nelieka nepastebėtos

   Paskutines dienas prieš svarbiausią sezono startą Europos žaidynėse nusprendusios praleisti Druskininkuose, merginos liko maloniai nustebintos. Krepšininkės didžiuojasi, kad čia jos nelieka nepastebėtos. „Smagu, kai eini miesto gatvėmis su Lietuvos rinktinės megztiniu ar marškinėliais ir į tave atkreipia dėmesį”, – sakė viena iš rinktinės narių E. Tarasevičiūtė. 
   „Druskininkai kiekvienais metais vis labiau atgyja. Mums pačioms smagu po treniruočių nueit pasėdėti į parkelį ir atsipalaiduoti”, – patikino K. Balčiūnaitė. 

Bendros treniruotės – bendras laisvalaikis 

  Lietuvos rinktinės treneriu buvo eilinį kartą paskirtas daug patirties šioje krepšinio disciplinoje turintis LKL Kėdainių „Nevėžio“ strategas Mindaugas Budzinauskas, kuris taip pat įdeda didelį indėlį į merginų pasiruošimą. „Mūsų treneris M.Budzinauskas yra pats ilgai žaidęs krepšinį tokiu formatu – tris prieš tris. Taip pat turi ir daug laimėjimų būtent šioje krepšinio disciplinoje”, – apie savo trenerį pasakojo K. Balčiūnaitė. 
   „Buvome prižiūrimos trenerio, dirbom tiek lauke, tiek salėje, tad esame įsitikinusios, kad tokios treniruotės tikrai į naudą išeis”, – pasakojo E.Tarasevičiūtė. „Labai vertingos tokios stovyklos, nes yra didesnė motyvacija aktyviai ruoštis startams. Dirbam kryptingai, stengiamės. Naudinga ir tai, kad daugiau tarpusavyje bendraujam – kaip komanda. Darome bendras treniruotes, kartu leidžiam laisvalaikį”. 
   Rimtai šia krepšinio disciplina merginų trijulė pradėjo užsiimti tik pernai. „Mūsų merginų trijulė yra praktiškai naujokės šioje rungtyje, tad mums labai naudingi yra trenerio patarimai, kuris yra žaidęs būtent tokį krepšinį”, – sakė E. Tarasevičiūtė. Visos krepšininkės yra iš Kauno ir atstovauja skirtingoms komandoms.

 

  Joninių sutiktuvės


Alfreda PIGAGIENĖ
 

   Birželio 22 d. socialinių paslaugų centre Druskininkų „Bočiai“ šventė Joninių sutiktuves. Į salę popietės dalyviai, pasipuošę žolelių vainikais, pateko tik praėję žolynais papuoštus vartelius (perėjimo į darną simbolį) ir nusiprausę rasų vandeniu. 
   „Bočiai“ pasveikino savo pirmininkę Zitą Jančiauskienę gimimo dienos proga, o taip pat su artėjančiu Joanos vardadieniu. „Bočių Kraitės“ vadovė Romana Jonušienė pasakojo, kad Joninių laikotarpiu renkami žolynai turi didžiausią gydomąją galią, kad vainiką reikia pinti iš devynių rūšių gėlių. Ji priminė keletą burtų, papročių, savo surinktų lauko gėlių puokšte pasveikino Zitą. Renginyje dalyvaujančioms Janinoms, visiems susirinkusiems palinkėjo sveikatos ir gero derliaus. 
   Popietės dalyviai išklausė Joninių nakties burtų, įvairių Lietuvos vietovių papročių: merginos šokinėja per ližę, išrauna usnis ir pasodina šaknimis į viršų, patiesia virvę... Šventės vedėja Zita išraiškingai papasakojo vaizdelį apie ūkininką, kuris, norėdamas gero derliaus, nuogas apibėgo savo laukus. Visi gausiai susirinkę svečiai turėjo įvardinti rodomų žolelių pavadinimą. Šie metai skirti regionų etnografijai, todėl išgirdome Audronės pasakojimą ir gražia žemaičių kalba. Romana mokė merginas, kaip prisivilioti vaikiną: “Joninių naktį, 12 val., į skruzdėlyną įmesti negyvą šikšnosparnį ir palikti. Ryte iš jo telieka kauliukai. Vienas iš jų panašus į kabliuką, su kuriuo trupučiuką krepštelėjus patikusį vaikiną, prie savęs visam laikui prisitrauksi“. 
   Socialinių paslaugų centro direktorė Asta Aleksienė nuoširdžiai pasveikino visus susirinkusius ir pakvietė prie stalo pasivaišinti įvairių žolelių arbatomis. Ji taip pat priminė žoleles, kurias būtinai turi turėti moterys, vyrai, kurios žolelės ramina, padeda širdelei...Romana Jonušienė visas socialinių paslaugų centro moteris už kvepiančias arbatas ir skanią girą apdovanojo medaliais, padarytais iš druskos ir papuoštais gintaro gabaliukais.

 


PaieškaKas, jūsų spėjimu, gyvens garsioje pilyje ant Vijūnėlio tvenkinio kranto?
Statytojas alytiškis A.Baranauskas
Kurorto meras R.Malinauskas
Princesė ant žirnio
Ten bus senelių prieglauda
Manęs tai nedomina


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.