Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Druskininkų valdžią, užsimojusią „perplanuoti“ Vijūnėlio
  parką, teismas pastatė į vietą
Generalinė prokuratūra pažabojo Druskininkų valdžios saviveiklą Europos Sąjungos pinigais rekonstruotame Vijūnėlio parke.

   Neišdegė savivaldybės bandymas kuo skubiau įteisinti naują miesto centre esančios poilsio-rekreacijos zonos detalųjį planą. Vilniaus miesto apylinkės teismas rugsėjo 21 d. nutartimi tenkino prokuroro prašymą taikyti laikinąsias apsaugos priemones ir uždraudė tvirtinti parengtą detalųjį planą Turistų g., taip pat laikinai sustabdė ginčijamo detaliojo plano galiojimą bei uždraudė atlikti bet kokius veiksmus ginčo teritorijoje. Neabejojama, kad ši teismo nutartis bus skundžiama aukštesnės instancijos teismui. Minėtoje teritorijoje Turistų g. 13, ant Vijūnėlio tvenkinio kranto, kaip žinia, iškilęs privatus dvaras, kurį teisme reikalauja griauti viešąjį interesą ginantys prokurorai. Be to, ik šiol neišspręstas klausimas dėl maždaug šešių arų Vijūnėlio parko teritorijos, kurie vis dar „susilieję“ su privačiu R.Malinausko sklypu Turistų g. ir užtverti kartu su mero valda vientisa tvora: šiuose aruose, šalia prabangaus mero namo, tyvuliuoja didžiulis tvenkinys.
   Tuo metu, kai teisme viešąjį interesą ginantys prokurorai reikalauja griauti centriniame kurorto parke, ant Vijūnėlio kranto, išdygusį privatų rūmą, Druskininkų valdžia paskubomis puolė daryti miesto centre esančios poilsio-rekreacijos zonos naują detalųjį planą. 
   Valdininkams kortas neabejotinai sumaišė į rugsėjo 16 d. savivaldybės administracijoje vykusį viešą poilsio-rekreacijos zonos detaliojo plano svarstymą atėję opozicijai priklausantys savivaldybės tarybos nariai – TS-LKD Druskininkų skyriaus pirmininkas Vilius Semeška, Liberalų sąjūdžio frakcijos taryboje vadovas dr. Juozas Šarkus, taip pat Druskininkų žurnalistai bei respublikinės žiniasklaidos atstovai. 
   Oficialiame Druskininkų savivaldybės interneto puslapyje, pastaruoju metu virstančiame asmeniniu valdininkų „feisbuku“ su įžeidžiančiais opozicijos vertinimais ir nuomonėmis, valdžia „įsiveržėliams“ bandė dėti riebų atsaką. Iškart po svarstymo vyr. architektas V.Margelis savivaldybės tinklapyje rėžė, kad „minėta kompanija, jo manymu, atėjo vedina kitokių tikslų, tačiau neradusi prie ko prikibti išėjo nepateikusi jokių konstruktyvių pasiūlymų“. 
Pagal V.Margelio pateiktą oficialią formuluotę, „minėtas detalusis planas buvo rengiamas siekiant suformuoti vientisą poilsio-rekreacinę erdvę, prijungiant Druskonio parko ir šalia Druskonio ežero esančias teritorijas prie Vijūnėlio parko, nustatant teritorijų naudojimo ir tvarkymo režimus bei reglamentus, taip pat pakeičiant ribas ir padidinant plotą projekto kultūros paveldo objektui – miesto muziejui (buvusi vila „Linksma“) – įgyvendinti“.
   Savivaldybės tarybos nariai V.Semeška ir J.Šarkus šiame savivaldybės sumanyme performuoti žemės sklypus M.K.Čiurlionio g. 59 ir Turistų g. 13, pakeičiant ribas ir didinant plotą, įžvelgia gerokai pragmatiškesnius valdininkų tikslus. Į Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekciją prie Aplinkos ministerijos dėl detaliojo plano teisėtumo kreipęsi Druskininkų politikai atkreipia dėmesį, jog šiuo detaliuoju planu Turistų g. 13 sklypas ( 28,1 ha) didinamas iki 46,6 ha ploto. „Jame išskirtos teritorijos, turinčios rekreacinį - 29,6 ha, visuomeninį - 6,96 ha, bendro naudojimo -7,6, konservacinį -2,1 ha ir gyvenamąjį – 0,28 ha naudojimo būdus, - akcentuoja opozicijai priklausantys politikai. - Planavimo organizatoriaus (savivaldybės administracijos) atstovas, savivaldybės vyr. architektas V. Margelis ir rengėjas A. Urmanavičius atsisakė paaiškinti ir atsakyti į pateiktus klausimus, susijusius su plane pažymėtomis visuomeninės ir individualios gyvenamosios statybos teritorijomis, teigdami, kad tai ankstesnio - 2011 m. spalio 4 d. patvirtinto Turistų g.13 detaliojo plano sprendiniai, kurie perkelti į šį planą. 2011 m. buvo sujungti kitos paskirties rekreacinio naudojimo būdo valstybinės žemės sklypai: 0,21 ha (išnuomotas privačiam asmeniui) ir 27,8 ha (Vijūnėlio parko teritorija), pakeistas žemės sklypo (0,21 ha) naudojimo būdas ir pobūdis, t.y. iš rekreacinės teritorijos (ilgalaikio(stacionaraus) poilsio pastatų statybos) pakeičiant į gyvenamąją teritoriją (mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos) ir prie pastarojo žemės sklypo prijungiant tarp šių žemės sklypų likusį įsiterpusį nekilnojamojo turto registre neįregistruotą 0,067 ha valstybinės žemės fondo žemės plotą. Akivaizdu, kad teisėtos galimybės pakeisti naudojimo būdą iš rekreacinio į gyvenamąjį ir prijungti 0,067 žemės plotą nebuvo, nes tokių keitimų neleido nei galiojęs iki 2014-07-23 teritorijų planavimo įstatymas, nei Druskininkų savivaldybės bendrojo plano sprendiniai“.
   „Esame įsitikinę, kad 2011 m. spalio 4 d. Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtintas Turistų g. 13 detalusis planas yra neteisėtas ir tenkino grynai privatų interesą, nes už viešąsias lėšas rengtas detalusis planas atvėrė neteisėtą galimybę privačiam asmeniui Vijūnėlio parko teritorijoje ant Vijūnėlio tvenkinio kranto (faktiškai pažeidžiant 5 m vandens apsaugos juostą) pasistatyti daugiau kaip 500 kv.m ploto gyvenamąjį namą Turistų g. 13 su Europos Sąjungos lėšomis įrengtais inžineriniais tinklais bei privažiavimo keliais, - savo rašte mini opozicijai priklausantys savivaldybės tarybos nariai. - Gindama viešąjį interesą, LR Generalinė prokuratūra dėl šios statybos kreipėsi į teismą. Vyksta teisminės procedūros, reikalaujama statomą gyvenamąjį namą Turistų g.13 nugriauti. Nors teismas sustabdė statybas dar 2014 m. rudenį, statybos darbai tebevyksta. Šis atvejis Druskininkuose, mūsų nuomone, rodo ne tik neteisėtus, galimai korumpuotus, vietos valdžios veiksmus tenkinant privatų interesą, bet ir nepakankamą valstybės institucijos, atsakingos už teritorijų planavimo ir statybų kontrolę, funkcijų vykdymą“. Į statybos prievaizdus kreipęsi politikai prašė, „rengiant detaliojo plano patikrinimo aktą, atsižvelgti į šias aplinkybes ir nesuteikti galimybės vietos valdžios sprendimais pažeisti įstatymus ir viešąjį interesą“. 
   Dėl savivaldybės bandymo įteisinti naują detalųjį planą operatyviai sureagavo griauti Vijūnėlio parke išdygusią privačią pilį reikalaujanti Generalinė prokuratūra. Kaip informavo viešąjį interesą šioje byloje ginanti prokurorė Deimantė Nikitinienė, Vilniaus miesto apylinkės teismas rugsėjo 21 d. nutartimi tenkino prokuroro prašymą taikyti laikinąsias apsaugos priemones ir uždraudė tvirtinti parengtą detalųjį planą Turistų g., taip pat laikinai sustabdė ginčijamo detaliojo plano galiojimą bei uždraudė atlikti bet kokius veiksmus ginčo teritorijoje.

„Druskonio“ inf.

 

  Parlamentarai pakluso Prezidentei – partijos žiniasklaidos
  valdyti negalės
   Seimas rugsėjo 22 d. pritarė prezidentės Dalios Grybauskaitės pasiūlymui ir sugrąžino į Visuomenės informavimo įstatymą nuostatą, draudžiančią partijoms valdyti žiniasklaidos priemones.

   Antradienį už prezidentės vetuotas Visuomenės informavimo įstatymo pataisas su jos pataisymais balsavo 79, prieš – 3, susilaikė 26 Seimo nariai. Seimo priimtas įstatymo pataisas D.Grybauskaitė vetavo liepos mėnesį, teigdama, kad taisant teisės aktą buvo išbraukta nuostata, draudžianti partijoms būti viešosios informacijos valdytojomis ir rengėjomis. Nuostatai, draudžiančiai savivaldybės įmonėms leisti periodinius leidinius su paslėpta politine reklama, prezidentė pritarė ir jos Seimui nesiūlė keisti.
   „Pasidžiaugsiu, kad šiandien Seime galų gale priėmėme Visuomenės informavimo įstatymo pataisas, kurios turėtų uždrausti savivaldybėms, tiksliau jų merams ir valdančioms daugumoms, prisidengiant savo įkurtais švietimo centrais ar panašiomis įstaigomis, leisti savo laikraščius su paslėpta politine reklama. Gerai, kad pritarėm Prezidentės veto, ir liko draudimas politinėms partijoms turėti savo žiniasklaidos priemones“, - iškart po balsavimo Seime socialiniame tinkle Facebook parašė Seimo narys, konservatorius Jurgis Razma.
   „Startą davė savigyra užsiėmęs R.Malinauskas, - straipsnyje apie priimtas Visuomenės informavimo įstatymo pataisas mini ir naujienų portalas www.15min.lt. - Taisyti Visuomenės informavimo įstatymą parlamentarai ėmėsi kilus aršiai diskusijai dėl Druskininkų švietimo centro leisto savaitraščio „Mano Druskininkai“, kuris, kaip ne kartą akcentavo vietiniai druskininkiečiai, buvo propagandinis miesto mero, socialdemokratų partijos vicepirmininko Ričardo Malinausko organas. Žurnalistų etikos inspektoriui priėmus sprendimą, kad savivaldybės įstaiga negali leisti periodinio leidinio, jis buvo ne uždarytas, o perduotas kitam savininkui. Šių metų gegužę laikraščio savininkas pasikeitė – juo tapo viešųjų ryšių agentūros „VIP Communications“ steigėjas Darius Gudelis. Tačiau leidinį ir toliau remia Druskininkų savivaldybės valdomos bendrovės“.
   Kam Vilniuje veikiančios agentūros savininkui D.Gudeliui galėjo prireikti Druskininkų valdžialaikraščio, atsakymą pateikė Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius savo straipsnyje „Druskininkų valdžios propagandos įrankį perėmė VšĮ “Kantri medija”. Kam rūpi reputacija?“: “Tuo pačiu galima priminti, kad pernai dar prieš prasidedant rinkimams į Europos parlamentą ir Prezidento postą dienraštyje “Lietuvos žinios” buvo skelbta, jog su socialdemokratais ir jų iškeltu kandidatu į prezidentus Zigmantu Balčyčiu dirbo ta pati jau minėta komunikacijos agentūra „VIP Communications“. Na, o Druskininkų meras, kurio vadovaujama savivaldybė sukūrė neteisėtą ir neetišką leidinį, yra socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotojas“.

„Druskonio“ inf.” 

 

  Lankėsi premjeras
   Kurorte antradienį viešėjęs Vyriausybės vadovas pažadėjo, kad artimiausių poros savaičių laikotarpyje vyks kelių ministerijų atstovų pasitarimas dėl Kultūros ir kongresų rūmų Druskininkuose statybos.

   Rugsėjo 22 dieną Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius lankėsi Druskininkuose, kur savivaldybėje dalyvavo pasitarime dėl pasiruošimo Druskininkuose vyksiančiam 2017 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalui, sprendžiant būtinos infrastruktūros bei sklandaus šių prestižinių varžybų organizavimo klausimus. Praėjusių metų gruodį Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės pasaulio sąjunga pritarė siūlymui 2017 metų birželio mėnesį šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalinį etapą surengti Druskininkuose. “Lietuva turi puikių penkiakovininkų, ir šį kartą turime progą parodyti, kad gebame organizuoti aukšto lygio tarptautines varžybas. Čempionato finalinis etapas vyks šiuo metu statomame Druskininkų sportininkų rengimo centre, todėl visi darbai turi būti atlikti laiku ir kokybiškai”, - apžiūrėjęs vis dar vykstančius centro statybų darbus, sakė premjeras. Jis tik kažkodėl neprisiminė, jog prieš gerą pusmetį pats dalyvavo ir net juostelę su meru R.Malinausku kirpo iškilmingame šio centro neva atidaryme, miesto valdžios surengtame pasipuikuoti prieš savivaldybių tarybų rinkimus. Dabar Sportininkų rengimo centre statybos darbai vis dar vyksta, jų galo nematyti, o Vyriausybės vadovas rūpinasi jo “savalaikiu užbaigimu” iki 2017 metais vyksiančių varžybų. Įdomu, ar po poros metų bus surengtas dar vienas centro atidarymas ir ar premjeras su meru vėl juostelę kirps?
   Savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje A.Butkevičius užsiminė, kad žino Druskininkų problemą, neturint jokių Kultūros rūmų. Jis pažadėjo, kad artimiausių poros savaičių laikotarpyje vyks Vidaus reikalų, Finansų ir Kultūros ministerijų atstovų pasitarimas dėl Kultūros ir kongresų rūmų Druskininkuose statybos. “Druskininkai – svarbus sveikatingumo, kultūros ir turizmo centras. Plėtodami reikalingą infrastruktūrą, stiprinsime jo traukos lauką ir investuosime į kurorto ekonomiką bei žmonių gerovę”, - pažymėjo Ministras Pirmininkas. Jis neatmetė galimybės finansuoti Kultūros ir kongresų rūmus valstybės biudžeto lėšomis.
   Rugsėjo 22-oji – mūsų krašto menininko M.K.Čiurlionio gimimo diena, tad A.Butkevičius ir jį lydintys asmenys padėjo gėlių prie M. K. Čiurlionio, kurio 140-osios gimimo metinės tądien buvo švenčiamos, paminklo. Vyriausybės vadovas dalyvavo susitikime su kurorto gyventojais bei vietos verslo atstovais, taip pat susipažino su Kaimiškosios vietos veiklos grupės veikla.

“Druskonio” inf.

 

  Karolis Kaklys: „Trukt už vadžių – vėl iš pradžių“
www.15min.lt 

   Seimas iš naujo svarstė Visuomenės informavimo įstatymo pataisas, kurias prezidentė Dalia Grybauskaitė vetavo šių metų liepos pradžioje. Anot šalies vadovės, užuot apribojusios savivaldybių piktnaudžiavimą laikraščių leidyba, bandoma sukurti palankesnes sąlygas partijoms tapti žiniasklaidos priemonių valdytojomis. 
   Prezidentės nuomone, siekiant išsaugoti ir stiprinti konstitucines žiniasklaidos laisvės apsaugos garantijas, užtikrinti tinkamą visuomenės informavimo kokybę ir neleisti politizuoti žiniasklaidos, ribojimas politinėms partijoms būti viešosios informacijos rengėjomis ir dalyvauti visuomenės informavimo priemonių valdyme turi išlikti.

Istorija prasidėjo Druskininkuose

   Seime svarstytos Visuomenės informavimo įstatymo pataisos dėl Žurnalistų etikos inspektoriaus pastabų, kuomet Druskininkų savivaldybės institucijos, nepaisydamos Visuomenės informavimo įstatyme nustatyto draudimo, leido periodinį laikraštį „Mano Druskininkai“ kartu su švietimo įstaiga.
   Inspektoriaus sprendime nurodyta, kad leidinio turinys neapsiribojo informacijos, susijusios su švietimo (mokymo) funkcijos teikimu ir sklaida. Leidinyje pagal inspektoriaus sprendime nustatytas aplinkybes buvo vykdyta akivaizdi politinė kampanija, parengta pagal išankstinius nusistatymus ir tenkinant grupinius – politinius interesus.
   Po ŽEI sprendimo „Mano Druskininkai“ leidyba ir toliau vyksta 
Nepaisant iki šiol galiojančio Visuomenės informavimo įstatymo, griežtai ribojančio galimybę politinėms partijoms dalyvauti žiniasklaidos priemonių valdyme bei kontroliuoti visuomenės informavimo priemonių turinį, ir nepaisant įsiteisėjusio Žurnalistų etikos inspektoriaus sprendimo, kuriuo Druskininkų socialdemokratišką valdžią liaupsinantis leidinys pripažintas neteisėtu, propagandinis savaitraštis „Mano Druskininkai“ toliau sėkmingai yra leidžiamas.
   Ne vienerius metus trukę gėdingi Druskininkų savivaldybės institucijų bylinėjimaisi teismuose, skundžiant Žurnalistų etikos inspektoriaus sprendimą bei dar gėdingesnis pralaimėjimas parodė, galimai nusikalstamą mokesčių mokėtojų ir savivaldybės įmonių lėšų švaistymą grupinių politinių interesų tenkinimui, tačiau nepaisant nieko, toliau yra naudojamos Druskininkų savivaldybei priklausančios įmonės UAB “Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA” lėšos laikraščio leidybai. Kaip teigia pats savivaldybės įmonės direktorius: „Bendrovė abipusiai naudingais marketinginiais pagrindais šiuo metu teikia paramą leidiniui „Mano Druskininkai“.
   Nors Druskininkų savivaldybės įstaiga – švietimo centras informavo Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą, kad neteisėto leidinio leidyba yra nutraukta, tačiau akivaizdu, kad Žurnalistų etikos inspektoriaus sprendimas iš esmės nėra įvykdytas. Turbūt naiviai manoma, kad, vien tik formaliai pakeitus laikraščio leidėją, propagandos įrankis staiga virs teisėtu.

Saviems galima viskas

   Po aiškaus ir konkretaus Žurnalistų etikos inspektoriaus sprendimo bei dirbtinai eilę metų vilkintų teismų procesų situacija Druskininkuose iš esmės nepasikeitė, o Druskininkų valdžia su socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotoju priešakyje tiesiog toliau tyčiojasi iš kompetentingų šalies institucijų priimtų ir įsiteisėjusių sprendimų.
   Tenka tik apgailestauti, kad vis pateisinimų savo partijos pavaduotojui surandantis šalies premjeras apie žurnalistinę etiką prabyla tik tuomet, kai yra įžeidžiamos paties asmeninės ambicijos.

 

  Politikui gimė sūnus


   Jauniausias savivaldybės tarybos narys, Liberalų sąjūdžiui priklausantis Karolis Kaklys ką tik tapo tėčiu. 26 metų politikui rugsėjo 13-ąją gimė sūnus. Karolis su savo gyvenimo drauge Edita (nuotraukoje) naujagimiui jau išrinko vardą. „Taip, gimė sūnus – Jonas Kaklys“, - „Druskoniui“ sakė laimingas tėtis.
   Savivaldybės tarybos nario K.Kaklio draugė Edita sūnų pagimdė rugsėjo 13-ąją, 4.30 val. ryte Lazdijų ligoninėje. „Berniukas, 4-ių kilogramų, 54-ių centimetrų“, - džiugia žinia su artimaisiais ir draugais netrukus dalijosi politikas. 
   Karolis su Edita naujagimiui jau išrinko vardą. „Pavadinome Jonu - lietuviškas, tikras, tradicinis vardas, - sakė politikas. - Dabar jaunos šeimos bando kurti visokius naujadarus, išrasti dviratį, prigalvoja visokiausių vardų, o mums toks pasirodė tinkamas - gražus lietuviškas vardas“. 
   Ką tik tėvu tapęs K.Kaklys džiaugiasi, kad sūnus gimė sveikas, o gimdymas praėjo sėkmingai. „Mažylis gerai miega, tvarkingai valgo, - šypsosi vyras. – Sūnus gimė Lazdijų ligoninėje. Buvome labai patenkinti ten dirbančiais medikais - geras ligoninės lygis, viskas puikiai praėjo“. 
   Politikas dalyvavo gimdyme ir savo akimis matė, kaip į pasaulį atėjo jo sūnus. „Nuvažiuosiu, sakiau, ir vietoje žiūrėsiu, kaip aplinkybės susiklostys, taip ir bus. Kaip tuo metu atrodys teisinga, taip ir darysim, - jaudinančiais prisiminimais dalijosi Karolis. – Lazdijų ligoninės gydytojai tinkamai rūpinosi, personalas dirbo iš širdies, atmosfera buvo labai gera“. „Neturiu su kuo lyginti, aišku, - juokdamasis pridūrė Karolis. – Niekada iki šiol nebuvau dalyvavęs. Šiuo klausimu kol kas mažai patirties turiu“. 
   Paklaustas, ar gimus sūnui, iš jaudulio neišspaudė ašaros, politikas šypsosi, kad tokioje laimės akimirkoje nėra ko verkti, reikia tik džiaugtis. „Streso, žinoma, buvo, nebuvo kada verkti,- sakė K.Kaklys. - Stresinėse situacijose stengiuosi mąstyti adekvačiai ir reaguoti tinkamai. Viskas tvarkingai praėjo, bet sprendimus tikrai reikėjo priiminėti staigiai. Medikai pasirūpino, padėjo. Jiems dėkingi už tai. Gimdymas vyko natūraliai, be vaistų nuo skausmo. Tai nėra lengva, pakeičia požiūrį ir mąstymą apskritai, kiek jėgų reikia atiduoti, kad gyvybė atkeliautų į šį pasaulį“. 
   „Buvo įdomi patirtis“, - stebėjęs sūnaus gimimą, prisipažino politikas. 
   Bemiegės naktys savivaldybės tarybos nariui nebaisios. Savo verslą turintis, aktyviai politinėje veikloje dalyvaujantis K.Kaklys sako, kad sūnaus priežiūros ant vienos Editos pečių neužkraus. 
Šie metai jauniausiam savivaldybės tarybos nariui paženklinti svarbiais gyvenimo įvykiais. K. Kaklys šįmet tapo diplomuotu teisininku: liepos 3 d. politikas Kazimiero Simonavičiaus universitete atsiėmė teisės magistro diplomą. Jaunas vyras jau antrai kadencijai buvo išrinktas savivaldybės tarybos nariu šįmet pavasarį vykusiuose savivaldos rinkimuose. 

„Druskonio“ inf.


PaieškaKas, jūsų spėjimu, gyvens garsioje pilyje ant Vijūnėlio tvenkinio kranto?
Statytojas alytiškis A.Baranauskas
Kurorto meras R.Malinauskas
Princesė ant žirnio
Ten bus senelių prieglauda
Manęs tai nedomina


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.