Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  R.Malinauskas triuškinamai pralaimėjo geriausių merų
  rinkimuose

Pasibaigus “Lietuvos ryto” grupės organizuotiems 2014-ųjų metų Lietuvos mero rinkimams, po balsavimo paaiškėjo, jog R.Malinauskas sulaukė tiek neigiamų internautų balsų, kad nepateko net į pirmąjį merų dešimtuką. Nuotraukoje – Druskininkų mero kabinetas R. Malinausko gimimo dieną

Išsamiau apie tai >>
  Druskininkai vėl nuskambėjo: suplėšyti Malinausko oponentų
  agitaciniai plakatai

Išsamiau apie tai >>
 Tarybos nario R.Žūko kasdienybė – kaltinimai machinacijomis
 ir nesibaigiantys teismai

Išsamiau apie tai >>
  R.Malinausko rūmai Latežerio kaime – egzotiško Tailando
  vizija, už kurios projektavimą architektas tikina iki šiol
  negavęs pinigų

Išsamiau apie tai >>  Druskininkuose – prancūziškos „Vyno Naktys“ 

   Vasario 27 d. druskininkiečiai, besidomintys vynu, vakarojo „Vyno Naktys“ renginyje, kuris atspindėjo Prancūziją – restorane „Sicilia“ prancūziškos muzikos fone buvo pristatytas prancūziškas vynas. 
   „Vyno Naktys“ – tai keliskart per metus vykstančių vyno renginių ciklas, kurių metu ekspertai išsamiai, bet suprantamai pristato vynus jais besidominčiam vartotojui. Vasario 27-ąją dieną „Vyno Naktys“ dėmesys buvo skiriamas prancūziško vyno skonio ir kvapo ypatumams tyrinėti. Ekspertas Mindaugas Paliukas papasakojo apie Prancūzijos vynuogių auginimo ir gamybos specifiką, atskleidė, kuo skiriasi Bordo, Burgundijos, Šampanės, Elzaso, Luaros ir Ronos slėnio vyno regionai, supažindino su Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Pinot Noir, Pinot Blanc, Riesling ir kitomis vynmedžių veislėmis, paaiškino, kaip prancūziško vyno skonį derinti su maistu. 
   „Vyno pasirinkimas yra itin platus, visko neišragausi. Norint atsirinkti, reikia šiek tiek žinių apie regionus, vynuogių rūšis, klimato sąlygas, kurios turi įtakos derliaus skoniui. Tačiau tai – ne vien sausos žinios. Vyno šalyse ragavimą dažnai lydi muzika, prie vyno skonio derantys užkandžiai“ - pasakoja „Vyno Naktys“ renginių organizatoriai. 
   Prancūziškos tematikos vakarą vynai buvo ragaujami klausant prancūziškų melodijų. Svečių laukė specialus žinių apie Prancūzijos vynus patikrinimo konkursas, pirmieji teisingi atsakę į klausimus svečiai buvo apdovanoti specialiomis „Vyno Akademijos“ dovanomis.
   Šią ir kitas „Vyno Naktis“ rengia „Vyno Akademija“. Tai viena iš ilgalaikių vynų projekto „ES vynai Baltijos valstybėse“ priemonių. Tokio pobūdžio ir masto projektas, finansuojamas Europos Sąjungos, Baltijos šalyse yra pirmasis. Juo siekiama geriau supažindinti lietuvius, latvius ir estus su Europos šalių vynais, turinčiais saugomas kilmės, geografines bei vynuogių veislių nuorodas, vyno vartojimu, mokyti atskirti ir išsirinkti sau patinkantį skonį už priimtiną kainą, suteikti žinių ir užtikrinti tik atsakingą vartojimą. 
     


PaieškaKas, jūsų spėjimu, gyvens garsioje pilyje ant Vijūnėlio tvenkinio kranto?
Statytojas alytiškis A.Baranauskas
Kurorto meras R.Malinauskas
Princesė ant žirnio
Ten bus senelių prieglauda
Manęs tai nedomina


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.