Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Pagaliau parduotas sanatorijos „Nemunas“ kompleksas-
  vaiduoklis

“Nemuno” sanatorijos pastatas                               “Citus“ nuotr. 

   Gegužės 7 d. pasibaigusiame aukcione po kelių nepavykusių bandymų pagaliau parduotas beveik 20 000 kv. m bendro ploto buvusios Druskininkų sanatorijos „Nemunas“ apleistas kompleksas-vaiduoklis. Jį už 3,63 mln. eurų nusipirko nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Citus“ savininko Mindaugo Vanago netiesiogiai valdoma įmonė „Arinela“. Pasak M.Vanago, kvadratinio metro savikaina aukciono metu pakilo, tačiau gavosi tikrai itin patraukli vertinant pastatų plotą, sklypą. Komplekso pardavimas, pasak verslininko, galėjo užtrukti, nes objektas – milžiniškas ir tik nedaugelis įmonių galėtų sėkmingai išplėtoti tokį projektą.
   Anot jo, šiuo metu svarstoma, ką įrengti komplekse, nes galutinių planų įmonė dar neturi, nors komplekso dalis turbūt bus apartamentai, butai ir kt. Tikėtina, kad tai nebus vienos funkcijos projektas: čia gali būti ir apartamentų, ir poilsio, pramogų, verslo, darbo bei kūrybos erdvių. Pasak M.Vanago, konkretesnius planus ketinama pristatyti šį rudenį, o visą projektą išplėtoti per 3-4 metus.
    „Ober-haus“ Būsto departamento vadovas Antanas Kišūnas BNS teigė, kad buvusi sanatorija greičiausiai virs apartamentais. „Tas pastatas turi perspektyvą vertinant iš konteksto, kas šiuo metu vyksta su poilsio bazių kurortiniuose miestuose rekonstrukcijomis, – jos yra įsisavinamos ir parduodamos kaip butai. Tai čia greičiausiai irgi šio pastato ateitis tokia bus: arba bus keičiama jo paskirtis, arba pardavinės tuos butukus kaip poilsio paskirties. Čia tikrai ne dėl sveikatingumo paslaugų perkamas šitas pastatas“, – BNS teigė A.Kišūnas. Pasak jo, pandemija ir nuotolinis darbas sukėlė milžinišką antrojo būsto paklausą šalies kurortuose. „Pagrindinis dalykas, dėl ko toks ažiotažas šiame aukcione kilo – tai patraukli vieta netoli centro ir dėl pandemijos, mat atsirado milžiniška būsto paklausa kurortuose. Šiandien telefonai Druskininkuose, Palangoje netyla“, – teigė NT ekspertas. „Žmonės išmoko dirbti per nuotolį, o nenorintiems pirkti namų pabėgimas į kurortinį miestą yra viliojanti galimybė, nes žmonės gali leisti laiką gamtos apsuptyje, naudotis SPA malonumais, gydyklomis ar kaip Palangos atveju prie darbo stalo turėti jūrą“, – svartė A.Kišūnas. 
Pagal Druskininkų savivaldybės informaciją aukcione dalyvavo du dalyviai, o jame gautos lėšos bus panaudotos modernaus kultūros centro statyboms. Aukcione už 2,59 mln. eurų pradinę kainą buvo siūloma įsigyti tris 16,5 tūkst., 1,3 tūkst. ir 1,5 tūkst. kv. metrų ploto pastatus bei 2,15 ha ploto sklypą Liepų gatvėje. 12-os aukštų sanatorija statyta 1966–1970 metais, joje buvo 1 tūkst. vietų valgykla ir 800 vietų koncertų salė, kino salė, biblioteka. Nuo 2000-ųjų nuostolingai veikusi sanatorija uždaryta 2007 metais, o 2008 metais ji perduota savivaldybei. Anksčiau sanatorijai priklausęs priestatas, kuri buvo valgykla-restoranas, 2019 metais pradėtas rekonstruoti į kultūros centrą. 
   Bendro apie 19,5 tūkst. kv. m ploto „Nemuno“ pastatų, nors jie ne vienerius metus stovėjo apleisti ir neprižiūrimi, konstrukcijos yra gerai išsilaikiusios ir tinkamos rekonstrukcijai. 

„Druskonio“ inf. 

 

  R.Malinauskas seka žvaigždžių pėdomis - pasiskelbė
  „rašantis knygą“
   R.Malinauskas feisbuke neseniai trinktelėjo dar viena naujiena – jis mat rašys knygą. Apie ką – turbūt aišku: apie R.Malinauskui ir jo šeimai gyventi neduodančius priešus – negerus teisėjus, prokurorus ir „už virvučių tampomus politikus“. Šis jo pareiškimas iš koto išvertė ne vieną. Komentatoriai, socialiniuose tinkluose svarstydami dėl R.Malinausko epistolinių sugebėjimų, juokėsi, jei R.Malinauskas toje knygoje išklotų visą tiesą apie save, tai tiražą gal ir pakartot reikėtų. 
   Naujiena apie tai, kad „jis rašo knygą“, R.Malinausko feisbuke buvo paskelbta balandžio pradžioje - džiaugsmingame komentare apie „teisme pamokytą ministrą“ - buvusį aplinkos ministrą, dabartinį Seimo narį Kęstutį Mažeiką, deja, nutylint, kad pastarasis jokių savo žodžių dėl Vijūnėlės dvaro teritorijos taip ir nepaneigė.
   Šiame komentare buvo atvertos, kaip matyt, dar neužgijusios žaizdos. „Kadangi šiuo atveju mes kalbame apie „Vijūnėlės dvaru“ žiniasklaidos pramintą ir iš piršto laužtais skandalais apipintą gyvenamąjį namą, tai atsakingai galiu pareikšti, kad tai, kas buvo padaryta su šiuo pastatu yra teisėsaugos afera, nusikaltimas“, - savo tiesas feisbuke vėl dėstė R.Malinauskas, aiškindamas, kaip „per 21-erius savo, kaip Druskininkų savivaldybės mero, darbo metus matė daugybę politinių peripetijų pasitelkiant įvairias institucijas, susidūriau su daugybe politikų už virvučių kaip marionetės tampomų teisėjų ir prokurorų“. 
   „Mačiau už kokias aferas kaip padėkos skiriami ordinai, svarbūs postai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Visko surašyti čia nebeišeis. Nebijau pasakyti, kad aš esu daugiau kaip 10 metų persekiojamas - o nerandant prie ko prisikabinti, persekiojantys bando griebtis net dokumentų klastojimo, daro spaudimą savo pavaldiniams“, - nekart girdėtas frazes vėl klojo R.Malinauskas, pranešdamas naujieną apie „rašomą knygą“. „Būtent todėl šiuo metu rašau knygą. Knygą, kurioje bus įvardintas kiekvienas teisėjas, kiekvienas prokuroras, kiekvienas politikas, kada nors prisidėjęs prie netikrų skandalų apie Druskininkus, apie mane, apie mano šeimą kūrimo“, - pareiškė R.Malinauskas, pridėdamas, kad „geriausias būdas kovoti su nepagrįstu purvu, šmeižimu, puldinėjimu yra viešumas“. 
   R.Malinausko pareiškimas apie tai, kad „jis rašo knygą“, žinoma, neliko nepastebėtas. 
   „Druskonis“ nuomonės apie deklaruotas R.Malinausko kūrybines ambicijas paklausė žurnalistą Romą Sadauską-Kvietkevičių. „Kiekvienas naujas rašytojas, atnešantis į lietuvių literatūrą savo unikalią gyvenimo patirtį, savaip ją praturtina. Nemanau, kad 56 metų Ričardui Malinauskui pradėti rašyti jau vėlu. Julija Beniuševičiūtė-Žymantienė pirmąjį savo apsakymą „Rudens vakaras“, painiodama mažąsias ir didžiąsias raides, parašė būdama 49-erių. Šiais laikais tapti rašytoju gerokai lengviau – dažna pramogų pasaulio įžymybė gali sau leisti pasisamdyti už juos neva autobiografinį kūrinį rašantį profesionalą ir mėgautis šlove. Ne nauja ir tradicija rašyti knygą tuomet, kai norisi papasakoti pasauliui kitokią savo gyvenimo įvykių versiją, negu nustatoma ikiteisminio tyrimo ir teismų metu. Iki gyvos galvos kalėti nuteistas Kauno „Daktarinių“ grupuotės lyderis Henrikas Daktaras savo bestselerį „Išlikti žmogumi“ sukūrė laisvės atėmimo vietoje. O kadangi R. Malinauskas vis dar turi įtariamojo statusą garsiojoje teisėjų korupcijos byloje, kuri anksčiau ar vėliau pasieks teismą, tai knygos rašymas gali tapti jam puikiu laiko praleidimo būdu, kaip spėčiau, maždaug 3-5 metams. Buvęs diplomatas Aidas Puklevičius buvo nuteistas ketveriems metams kalėjimo už 217 800 litų ir 46 centų iššvaistymą diplomatinėje tarnyboje, o į laisvę išėjo jau tapęs žinomu rašytoju“, - komentavo R.Sadauskas- Kvietkevičius. 
   Opozicijai atstovaujantys Druskininkų savivaldybės tarybos nariai juokiasi su nekantrumu laukiantys R.Malinausko knygos, mat įtaria, kad pastarasis jų be dėmesio, kaip ir iki šiol, greičiausiai nepaliks. 
   „Ne visiems norintiems knygas rašyti pavyksta, tačiau bet kuriuo atveju geriau išlieti neigiamas emocijas ant popieriaus, nei ant žmonių. Panašių bandymų turėjo ir Neringa Venckienė, ir Viktoras Uspaskichas. Bet kuriuo atveju linkiu nerašyti labai piktai. Man tik įdomu, ar būsiu paminėtas tame opuse ilgame priešų sąraše. Jeigu taip, iškart rezervuojuosi egzempliorių su autoriaus parašu”, - komentavo savivaldybės tarybos narys, konservatorius Konstantinas Rečkovas. 
„Mano nuomone, gražiai ir įtaigiai meluoti šis ponas puikiai sugeba. Jeigu toks melas būtų surašytas į knygą, tai jos autorius ponas R. Malinauskas galėtų būti nominuojamas Šnobelio premijai, kuri teikiama už absurdiškiausius tyrimus pasaulyje, o pati knyga taptų melo chrestomatija ateities kartoms“, - nuomonę išsakė opozicijos atstovas dr.Juozas Šarkus. 

„Druskonio“ inf. 


 

  Tarp numarintų dokumentų rastas ir Druskininkų istorinės
  dalies apsaugos zonos tvarkymo planas
   Kultūros paveldo departamente (KPD) atlikto audito metu nustatyta, kad iki šiol nėra užbaigta 17 pradėtų rengti specialiojo teritorijų planavimo dokumentų, tarp jų – ir Druskininkų miesto istorinės dalies ir jos apsaugos zonos tvarkymo planas.
   Tikrinant 2006–2020 metų veiklos organizuojant nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos specialųjį teritorijų planavimą KPD nustatyta, kad didžioji dalis specialiųjų planų rengimo atsidūrė aklavietėje pasibaigus išduotų planavimo sąlygų galiojimo terminui, trijų specialiųjų planų rengimas buvo sustabdytas planavimo sąlygas išdavusioms institucijoms atsisakius suderinti parengtus specialiųjų planų sprendinius, kiti planai nebuvo pabaigti rengti, praradus aktualumą arba perkėlus plano rengimą į kitų teritorijų plano rengimą. Šių specialiųjų planų rengimas sustojo nepasiekus planuotų tikslų arba buvo nutrauktas, nors tam buvo išleista 843 tūkst. 900 eurų.
   Audituotu penkiolikos metų laikotarpiu KPD organizavo 31 vietovės ir 40 kompleksinių objektų – iš viso 71 specialiojo plano – rengimą.
   Nustatyta, kad KPD organizuotas specialiojo teritorijų planavimo procesas negalėjo būti efektyvus ir užtikrinantis taupų valstybės resursų naudojimą ir dėl objektyvių aplinkybių ir dėl kai kurių vidaus (finansų) kontrolės trūkumų, įskaitant teisės aktų ir juose nustatytų planavimo procedūrų pažeidimus, kurių šalinimui ar koordinavimui KPD vadovybė skyrė nepakankamą dėmesį.
KPD įpareigotas parengti veiksmų planą, kuris leistų ištaisyti audito išvadose nustatytus veiklos trūkumus, taip pat sudarytų sąlygas kuo greičiau spręsti vėluojančių specialiųjų planų rengimo atnaujinimo klausimus.

„Alytaus gido“ inf.


 

  Etikos prievaizdai pripažino B.Čepą pažeidus Viešųjų ir
  privačių interesų derinimo įstatymą

Benjaminas Čepas 
                          www.dpspc.lt nuotr.

   Druskininkų savivaldybės tarybos narys Benjaminas Čepas pasinaudojo statusu asmeninei naudai, dėl dalies aplinkybių tyrimas nutrauktas, - šią savaitę pranešė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija.
   Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) gegužės 12 d. vienbalsiai nusprendė, kad Druskininkų savivaldybės tarybos narys Benjaminas Čepas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo draudimą naudotis tarnybiniu statusu asmeninei naudai gauti. 
   „Nustatyta, kad valstybės politikas šių metų sausį pasirašė savivaldybės tarybos narių kreipimąsi „Dėl sankcijų VšĮ sanatorijai ,,Belorus“ Druskininkuose“, skirtą Lietuvos ir Europos Sąjungos (ES) institucijoms. Juo prašyta panaikinti ar nustatyti išimtis dėl sanatorijai taikomų ES sankcijų, siekiant, be kita ko, išsaugoti darbo vietas, - pažymėjo VTEK. - Tyrimo medžiaga rodo, kad B. Čepas kreipimąsi pasirašė ne kaip pilietis, o kaip savivaldybės tarybos narys – dokumentas įformintas savivaldybės tarybos narių blanke, registruotas ir išsiųstas per savivaldybės dokumentų valdymo sistemą. Kreipimusi pasiekta teigiamų rezultatų – leista atlikti atsiskaitymus su darbuotojais už 2020 m. gruodžio ir vėlesnius mėnesius. Atsižvelgiant į tai, VTEK vertinimu, pasirašydamas šį kreipimąsi, B. Čepas veikė ne tik viešųjų, bet ir asmeninių interesų naudai, kadangi minėtoje sanatorijoje dirba jo sutuoktinė“. 
   „VTEK neabejoja savivaldybės tarybos iniciatyvos reikšme, tačiau dėl egzistuojančio B. Čepo privataus intereso, iniciatyva turėjo būti organizuojama šiam valstybės politikui nedalyvaujant – tai nebūtų sudarę kliūčių kreipimuisi parengti ir išsiųsti“, - akcentavo etikos sargai.
   Taip pat VTEK nusprendė nutraukti tyrimą dėl aplinkybių, kai B. Čepas galbūt nenusišalino savivaldybės tarybos daugumos pasitarimuose svarstant klausimą dėl minėtojo kreipimosi. „VTEK neturi pakankamai faktinių duomenų, leidžiančių situaciją vertinti vienareikšmiškai. Tyrimo duomenys rodo, kad Druskininkų savivaldybės tarybos daugumos pasitarimai nėra įrašomi ir (ar) protokoluojami. Meras patvirtino, kad B. Čepas dalyvavo šių metų sausį vykusiuose dviejuose tokiuose pasitarimuose, tačiau nepakanka duomenų nustatyti, kokie buvo B. Čepo veiksmai jų metu – pavyzdžiui, ar jis nusišalino“, - tyrimo išvadose nurodė VTEK. 
   Kaip žinia, su R.Malinausko sąrašu į Savivaldybės tarybą išrinktas gydytojas B. Čepas į politikų etikos prievaizdų akiratį pateko dėl rūpinimosi žmonos darboviete – dėl pasirašyto Tarybos narių kreipimosi, susijusio su „Belorus“ sanatorija, kurioje dirba jo sutuoktinė.
   VTEK šiuo pagrindu sausio mėn. pradėjo tyrimą dėl B.Čepo elgesio atitikties LR Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo nuostatoms. Privačių interesų deklaracijos duomenimis, B.Čepo žmona dirba sanatorijoje „Belorus“. 
   Politikų etikos prievaizdai tyrimo metu vertino, ar, pasirašydamas Druskininkų savivaldybės tarybos narių kreipimąsi, kuris tiesiogiai susijęs su jo sutuoktinės interesais ir jos darbo vietos sanatorijoje išsaugojimu, B.Čepas nesinaudojo tarnybinėmis pareigomis ar tarnybiniu statusu asmeninei naudai gauti, neveikė interesų konflikto situacijoje, ir ar tokia veika nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo nuostatų. 
   „Apie ten dirbusią žmoną net nepagalvojau, nes labiau rūpėjo visų 350 druskininkiečių likimai“, - atsakydamas į „Druskonio“ klausimus dėl etikos prievaizdų pradėto tyrimo, tuomet aiškino B.Čepas. Jis taip pat minėjo, „kreipimasis nėra „sprendimas“, todėl jo pasirašymas esą nėra „tarnybinių pareigų atlikimas“.    „Kreipimąsi pasirašiau ne darbo metu, išreikšdamas savo nuomonę dėl situacijos“, - tokius argumentus tuomet dėstė B.Čepas.

„Druskonio“ inf.   Vietos politikas davė įžadus feisbuke: „snaksų prie teliko“
  nevalgys


   Skiepai nuo koronaviruso, panašu, gali būti ne tik proga priminti apie save pasauliui, bet ir įkvėpimo šaltiniu keisti gyvenimo būdą. Štai savivaldybės tarybos narys 39 metų Donatas Mizaras feisbuke prisipažino, jog Pfizer vakciną gavo netgi anksčiau nei jo tėvai, kadangi, pasak jo, į rizikos grupę jis pateko dėl viršsvorio. D.Mizaro prisiatviravimai socialiniame tinkle, jog tai „privertė jį susimąstyti“ ir „pradėti rūpintis sveikata“, sulaukė atitinkamo druskininkiečių dėmesio. Vieni stebėjosi, ar vietos politikas iš tiesų priklauso prioritetinei grupei, kiti ėmė siūlyti patarimus svoriui numesti. Į sveiką gyvenseną nusprendęs atsiversti D.Mizaras, lyg dalyvautų realybės šou, prisižadėjo tautą „painformuoti“, kiek kilogramų jam pavyks numesti, atsisakius „visokių snaksų prie teliko“.
   Praėjusią savaitę vietos politikas Donatas Mizaras feisbuke įkėlė štai tokį savo pasakojimą (kalba netaisyta): „Šiandien ypatinga diena, priėmiau pirmąją Pfizer vakcinos dozę, antroji po 3 sav. Atvirai pasakius nebuvau iš tų kurie stipriai pasisako už skiepus. Tačiau tikiu medicina ir manau, kad vakcinacija - vienintelis kelias žmonijai įveikti šį nelemtą virusą. Raginu nedvejoti, noriu, kad visi kuo greičiau grįžtume į normalų gyvenimą. Tačiau mane privertė labai susimąstyti kitas dalykas, dėl kurio palyginus anksti buvau pakviestas skiepytis (beje mano tėvas 62 m. ir mama 61 m. Druskininkuose skiepytis eilės dar laukia). Patekau į rizikos grupę dėl viršsvorio, nes pasiektas 100kg svoris mano sudėjimui yra perdaug. Beje viršsvoris jei kas nežinojote yra lėtinė liga, dėl kurio išsivysto kitos įvairios ligos. Ši gydytojos “diagnozė” (nors tas ir taip buvo aišku pačiam) kažkaip paveikė, privertė susimąstyti ir nutariau pradėti rūpintis sveikata, mažiau valgyti, rinktis sveikesnį maistą, daugiau judėti ir pan. Jaučiu bus žiauriai sunku. Be žmonos pagalbos neapseisiu, ji bus ta griežtoji ranka ir akis viską sekanti. Dar nesusidėliojau plano kaip to sieksiu, jei kas turite patarimų būsiu dėkingas. Bet jau pradėjau mažiau valgyti, mažiau kišti kas papuola, geriu daug vandens, ketinu beveik atsisakyti visokių snacksų prie teliko ir pan. Laukiu sporto salės, stalo teniso. Po kurio laiko painformuosiu kiek kg pavyko numesti. Didelis noras pasiekti 80 kg“. 
   Šis D.Mizaro prisiatviravimas neliko be dėmesio. „Donatai, ar priklausai prioritetinei grupei?“ - politiko tiesiai šviesiai paklausė verslininkė Irena Kaklienė. „Pasirodo taip“, - atskriejo D.Mizaro atsakymas. „65+ ar viršsvoris per karantiną susikaupė?“ - politiko išklotus rūpesčius feisbuke pakomentavo ir žurnalistas Romas Sadauskas-Kvietkevičius. „Per karantiną prisidėjo apie 5 kg papildomi, visas kitas viršsvoris jau senokai problemėlė buvo.  Atėjo laikas susiimti“, - detaliai aprašė D.Mizaras. „Ar dėl viršsvorio galima patekti į prioritetinę grupę?“ - nusistebėjo I.Kaklienė. „Taip, skaičiau SAM ministro įsakymą, ten minima, kad prioritetinėje grupėje įeina nutukimą turintys asmenys. Nesu ten koks labai nutukęs, manau vietoj manęs galėjo ir kitus į eilę pirmiau pastatyti. Bet jei jau skambina ir kviečia, atsisakyti negerai“, - atviravo D.Mizaras.
   „Šiaip tai mažiau siūlau žiurėt į svarstykles, o daugiau į veidrodį ir apimtis. Tuos 20 kg per 3 mėn. galima numest be didesnio vargo, tik ar būtent to tau reik?“ - D.Mizaro paklausė kitas komentatorius. „Tai aišku, kad reikia, tie 20 kg riebalai bus. Pilvas trukdo žiauriai“, - feisbuke atviravo politikas.
   „Viršsvoris skaitosi lėtinė liga. Nutukimas didina riziką susirgti sunkesne Covid forma. Ačiū gydytojai, kuri rūpinasi savo pacientų sveikata“, - apie iššūkį numesti svorį feisbuke toliau atviravo D.Mizaras, komentuodamas taip pat ir savijautą, kaip jautėsi po pirmojo skiepo. - Skauda galvą, truputį šaltis krėtė, šiek tiek pykino, bendra savijauta prastesnė. Kaulų nelaužo. Truputį pamiegojau kaip ir geriau dabar“.
   “Nuosaikiosios opozicijos“ atstovu savivaldybės taryboje dabar save vadinantis D.Mizaras, kaip žinia, dar prieš kelerius metus buvo aktyvus mero politinis oponentas, stovėjęs vienoje gretoje su opozicijos nariais, kurių dėka ir prasidėjo tyrimai, susiję su didžiaisiais Druskininkų skandalais – Vijūnėlės dvaru, Malinausko tvoromis ir t.t. Kaip juokiasi žmonės, D.Mizaras „į Malinausko tikėjimą atsivertė“ tapęs valstiečių-žaliųjų atstovu, po nesėkmingo politinio skrydžio 2015-aisiais, kuomet jo vadovautas partijos „Tvarka ir teisingumas“ Druskininkų skyrius savivaldybės tarybos rinkimuose negavo nei vieno mandato. Po šio virsmo R.Malinausko aplinka bent jau viešai demonstruoja D.Mizarui „atleidusi nuodėmes“: pastarasis gavo Kontrolės komiteto pirmininko kėdę ir apie vietos valdžią daugiau blogai nekalba. 

„Druskonio“ inf.


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.