Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Traukė žmones iš sumaitotų automobilių ir duobių 

Autoįvykis prie Leipalingio rugsėjo 4 d. 
                                    Alytaus apskr. VPK nuotr. / www.15min.lt


   Prabėgę pastarieji du vasaros mėnesiai Druskininkų ugniagesiams gelbėtojams buvo darbingi tiek įprastais gaisrų gesinimo, tiek gelbėjimo darbais. 

Vadavo prispaustus


   Vienas iš paskutiniųjų mūsų ugniagesių gelbėtojų iškvietimų buvo rugsėjo 4 d., apie 14 val. 20 min., į žiauraus autoįvykio prie Leipalingio vietą, kur kelyje link Veisiejų automobilio „Audi 100“ vairuotojas 27 metų vyriškis, dar praėjusiais metais praradęs teisę vairuoti, nuokalnės posūkyje lenkdamas priekyje važiuojantį mikroautobusą „VW Multivan“, vairuojamą 37 metų vyro, kaktomuša trenkėsi į priešais atvažiuojantį automobilį „VW Passat“, kurį vairavo 46 metų moteris. Autoįvykio metu labiausiai nukentėjo „VW Passat“ keleiviai: 79 metų moteris, kuri dėl patirtų sužalojimų paguldyta į Druskininkų ligoninės reanimacijos skyrių, bei 76 metų vyras, paguldytas į traumatologijos skyrių. Audi 100 vairuotojas, pirminiais duomenimis, neblaivus, atsidūrė reanimacijos skyriuje. Į ligoninę išvežti ir patyrę traumas du „Audi“ keleiviai, 23 metų vaikinas ir 20 metų mergina, bei mikroautobuso ir VW Passat vairuotojai. Į Druskininkų, Alytaus ir Lazdijų ligonines buvo išgabenti iš viso 7 šio autoįvykio dalyviai. Skubiai į eismo įvykio vietą atvykę Druskininkų ugniagesiai gelbėtojai iš sumaitotų automobilių gniaužtų ištraukė tris žmones ir perdavė juos medikams. Pasak ugniagesių, visų trijų sumaitotų automobilių dalys buvo išsibarsčiusios dideliame ruože, todėl teko nuo jų išvalyti kelio dangą iš naujo paruošiant judrų plentą eismui. Likviduoti autoįvykių padarinius keliuose mūsų ugniagesiams gelbėtojams teko ir rugpjūčio 18 d., apie 11 val., M.K. Čiurlionio-V.Krėvės gatvių sankryžoje Druskininkuose, ir rugpjūčio 23 d. vakare ties Janonių kaimu Varėnos rajone, ir liepos 21 d., apie 21 val., išsiliejusius degalus 100 kv.m plote Šadžiūnų kaime. 

Bejėgius išneša iš butų 

   Ši vasarą dažnai ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė medikams, idant iš butų į greitosios medicinos pagalbos automobilį išneštų pasiligojusius druskininkiečius arba poilsiautojus. Tokių atvejų vien tik praėjusį rugpjūtį buvo net šeši. Kartais susirgę vieniši žmonės patys net nepajėgia atsidaryti buto durų, tad gelbėtojams tenka kopėčiomis ropštis per balkonus ar atvertus langus, kad atidarytų duris iš vidaus, kaip atsitiko rugpjūčio 7 d. naktį M.K.Čiurlionio g.76, rugpjūčio 18 d. naktį Antakalnio g.14 ar rugpjūčio 20 d. ankstų rytą Jaunystės g. 13 Vieciūnuose. Rugpjūčio 14 d., po 8 val., ir medikų, ir gelbėtojų atitinkamos pagalbos prireikė sunegalavusiam Izraelio piliečiui, apsistojusiam Antakalnio g.5. Iškvietimai liudija, kad ugniagesiai gelbėtojai atskuba padėti ne tik pasiligojimo atvejais, bet ir kai tiesiog užsitrenkia durys, o žmogus negali patekti į savo butą. Rugpjūčio 1 d. ryte pagelbėti V.B. patekti butan Gardino g. 17 tegalėjo diskiniu pjūklu prapjautas užsitrenkusių durų užraktas. Vieni iš retesnių prabėgusios vasaros gelbėjimo darbų ugniagesiams buvo įkritusiųjų į duobes ištraukimas. Antai rugpjūčio 21 d., apie 16 val., moteris įkrito į duobę Gardino g. 66-ojo namo rūsyje, o liepos 12 d. ryte maudykloje prie Ilgio ežero Grūte teko ištraukti šunį, įkritusį į lauko tualetą. 

Nepalikite laužų 

   Druskininkų ugniagesiai gelbėtojai rugpjūtį šiek tiek atsikvėpė po intensyvių liepos mėnesio darbų šalinant stipraus vėjo ir liūčių nulaužtus medžius, kritusius ant kelių ir pastatų. Derėtų priminti didžiausias liepos nelaimes, kai dėl žaibo iškrovos Vieciūnuose, Naujakurių g., degė gyv. namas; kai dėl vėtros medžiai krito ant pastatų, pvz. ant Grand Spa Lietuva 9-o korpuso stogo ir ant Latežerio girininkijos pastato. Ugniagesiai tomis dienomis pašalino kone dešimtį lūžusių medžių, užtvėrusių Druskininkų gatves ir kelius. Rugpjūčio gaisrų priežastys – kitokios. Rugpjūčio 12 d., apie 13 val., garažų bendrijos „Žiedas“ Merkinės g. garaže gaisras kilo veikiausiai dėl akumuliatoriaus pakrovėjo. Rugpjūčio 17 d. naktį Verpėjų g. 4, Vieciūnuose, užsidegė čiužinys, ko gero, dėl neatsargaus rūkymo lovoje. Rugpjūčio 22 d., apie 16 val., Švendubrėje užsidegė automobilis VW Jetta, kaip įtariama, dėl elektros instaliacijos gedimo variklio skyriuje. Rugpjūčio 29 d., apie 17 val., Radvilonių kaime degė 5-ios krūvos šakų, kirtimo liekanų. Užgesinę 5 lauželius, kitądien ugniagesiai ten pat vėl sugrįžo. Laužų mėgėjai turėti suklusti ir nepalikti degančių laužaviečių, nes akylūs praeiviai dėl to tuoj pat skambina ugniagesiams, kaip šią vasarą įvyko Druskininkuose, Šilo gatvės pamiškėje. 

„Druskonio“ inf.


PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.