Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Iš lošimo namų grįžo prakirsta galva
  Lošimų namai, pasirodo, kartais pavirsta tikrais gyvenimiškais vesternais, kuriuose liejasi nesuvaidintos emocijos ir tikras kraujas. Tik čia kumščiais pasimosikavę herojai taip lengvai namo po vakarėlio neišsiskirsto. Štai Giedriui naktinis pasisėdėjimas lošimų automatų salone „Admiral“ praėjusią vasarą baigėsi prakirsta galva. O jaunuolį be jokios priežasties užsipuolęs 24 metų druskininkietis V.O. dėl savo elgesio turėjo aiškintis Druskininkų m. apylinkės teisme. Savo kaltę pripažinusiam ir nuoširdžiai besigailėjusiam V.O. teismas įsakė pusę metų tvarkingai nakvoti namuose - neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be atitinkamos institucijos leidimo ir būti namuose nuo 23 iki 6 val., jeigu tai nesusiję su mokymusi ar darbu. 

Nieko neprisimena


  24 metų V. O. teismui pasakojo, kad jo pravardė yra „Lenkas“. Pernai rugpjūčio 21 d. vakare, jau net ir nepamena tikslios valandos, jis atėjo į lošimų automatų saloną „Admiral“ palošti. Su kuo atėjo, jaunuolis pasakyti negalėjo, nes tuomet buvo neblaivus. Lošimų namuose jis dar išgėrė alkoholio, todėl visos teismo suolu pasibaigusios istorijos nuosekliai prisiminti V.O., žinoma, negalėjo. Jis net nežinojo, dėl kokios priežasties smogė į nugarą Giedriui: apie savo poelgį V.O. tvirtino sužinojęs tik iš pranešimo jam apie įtarimą. Jokių konfliktų, kiek prisimena, lošimų automatų salone nebuvo ir jis su niekuo nekonfliktavo. O kaip ten viskas atsitiko – nepamena. 
   V.O. teisme aiškino, kad asmeniškai Giedriaus nepažįsta ir jo atžvilgiu jokių piktumų neturi. Kadangi V.O. dėl nepažįstamo vaikino sužalojimo savo kaltę pripažino visiškai ir dėl to labai gailėjosi, ši istorija buvo baigta teismo baudžiamuoju įsakymu.

Sumuštas lošė toliau

   Šiek tiek daugiau apie šio naktinio „pasilošimo“ smulkmenas teisme prisiminė nuo V.O. nukentėjęs Giedrius. Jaunuolis papasakojo, kad tądien, apie 22 val., jis vienas nuėjo į lošimų automatų saloną „Admiral“, ten gėrė alkoholinius gėrimus (nustatytas 2,43 promilių girtumas) ir žaidė lošimų aparatais. Visa ši istorija prasidėjo jau kone paryčiais, apie 2.30 val., kai jis salone sėdėjo prie vieno iš lošimų aparato. Pasisukęs į kairę, Giedrius pamatė jo link iš kairės atbėgantį jaunuolį. Kaip vėliau sužinojo iš padavėjos, tai buvo vaikinas pravarde „Lenkas“, be jokios priežasties smogęs jam ranka į nugarą. Nuo smūgio Giedrius galva trenkėsi į lošimo automatą ir prasikirto kaktą dešinėje pusėje. 
   Kadangi irgi buvo neblogai „įšilęs“, Giedrius fizinio skausmo nejautė, todėl toliau sau žaidė lošimų automatu. „Lenkas“ nuo jo iškart kažkur pasitraukė. Prie Giedriaus priėjusi barmenė pasakė, kad „Lenkas“ jam smogė ranka, kad prakirsta kakta ir bėga kraujas, padavė servetėlę. Buvo iškviestos specialiosios tarnybos – policija, greitoji pagalba. Atvykę medikai apžiūrėjo Giedrių ir išvežė į Druskininkų ligoninę. Ten gydytojai žaizdą susiuvo ir išleido vaikiną į namus. 
   Teisme Giedrius pasakojo, kad vaikino pravarde „Lenkas“ jis neatpažintų, jam pretenzijų neturi ir civilinio ieškinio nereiškia. Pareiškimą Giedrius aiškino parašęs beveik po savaitės nuo įvykio, kai buvo iškviestas į Druskininkų PK paaiškinti įvykio aplinkybes. Dėl sužalojimo nedarbingumo pažymėjimo Giedrius neturėjo, pas medikus, aiškino, daugiau nesikreipęs ir gydymo išlaidų neturėjęs.
 
Liepė nelįsti prie klientų

   Kaip ikiteisminio tyrimo metu pasakojo liudytoja apklausta lošimų automatų salono „Admiral“ barmenė ir salės darbuotoja, tądien, apie 2 val. nakties, į jų saloną užsuko iš matymo pažįstamas V.O. Ar jaunuolis buvo blaivus ar ne, ji nesuprato. V.O. pirko alkoholinius gėrimus ir gėrė, bendravo su kitu Gardino gatvės gyventoju Mantu ir kitais vaikinais. Maždaug po 15 min. „Lenkas“ lošimų automatų salone pradėjo šūkauti, keiktis, kabinėtis prie kitų salono lankytojų. Tuo metu salone buvo apie 15-20 žmonių, kurie žaidė lošimų automatais, o kiti buvo prie baro. Pirmoje salėje prie vieno iš dviejų lošimų automatų žaidė vaikinas, kaip vėliau sužinojo, Giedrius. Būdama prie baro, mergina išgirdo, kaip Giedriaus lošimo automatas suskambėjo, tai yra laimėjo kažkokią sumą pinigų. Tuo pat metu V.O. ir pajudėjo link laimėtojo. Pamačiusi, kad šis eina link Giedriaus, darbuotoja jį sulaikė ir pasakė, kad nelįstų prie klientų. Taip pasikartojo dar vieną kartą. Trečią kartą, kai suskambo Giedriaus lošimo automatas, V.O. pasileido prie laimėjusio vaikino ir smogė šiam kumščiu į galvą ar į nugarą. Salės darbuotoja pastebėjo, kad vaikinui prakirsta kakta. Buvo iškviesta policija. Maždaug po 5 min. atvyko pareigūnai. Mergina patvirtino, kad dėl šio įvykio lošimų automatų salone buvo sutrikdytas darbas. Darbuotojai klientams pasakė, kad alkoholio prekyba nutraukiama, todėl dauguma žmonių išėjo anksčiau, reikšdami nepasitenkinimą dėl sugadintos nuotaikos.

Kameros parodė viską

  
Geriausiai visą įvykio eigą, žinoma, „prisiminė“ vaizdo kameros, kuriose užfiksuota, kaip link Giedriaus atbėga V.O., o pribėgęs suima jį rankomis už nugaros ir staigiu smūgiu lenkia link lošimo automato. Giedrius galva trenkiasi į lošimų automato korpusą, atsistoja nuo kėdės ir pasitraukia nuo lošimo automato. Tuo metu dvi merginos bando sutramdyti V.O.
   Štai toks naktinis „pasistumdymas“ V.O. baigėsi neplanuotais nemalonumais. Policijoje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, vaikiną atvedęs į kaltinamųjų suolą. 
   Skiriant bausmę V.O., Druskininkų teismas atsižvelgė ne tik į padarytą veiką, bet ir į kaltinamojo asmenybę. Vaikinas į kaltinamųjų suolą sėdo jau septintą kartą, baustas administracinėmis nuobaudomis, nedirba, darbo paieškos nutrauktos.
   V.O. teismas pripažino kaltu, padarius baudžiamąjį nusižengimą, numatytą LR BK 284 str. 1 d., ir skyrė šešis mėnesius laisvės apribojimo, įpareigojant be bausmę vykdančios institucijos leidimo neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų ir būti namuose nuo 23 iki 6 val., jeigu tai nesusiję su mokymusi ar darbu. 

„Druskonio“ inf.  Gaisrai kilo nuo laužų 
   Kovo 8 d., apie 13 val., Druskininkų ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti į Vieciūnus, Jaunystės g. 13, kur 9-ajame bute jautėsi stiprus dujų kvapas. Vietoje paaiškėjo, kad jos nuteka dėl nesandariai primontuoto dujų baliono. Išvėdinus buto patalpas, jis saugiai primontuotas. 
   Kovo 22 d., apie 13 val., mūsų gelbėtojai talkino medikams iš 2-ajame aukšte esančio 6-ojo buto Šiltnamių g. 7 išnešant į greitosios med. pagalbos automobilį sunkiasvorę ligonę. Kovo 28-ąją, apie 10 val. 30 min., mūsų ugniagesiams gelbėtojams teko persirengti hidrokostiumais, nes iš Nemuno upės ties Gerdašiais teko ištraukti skenduolį. Lavonas tiek ilgai išbuvęs vandenyje, jog buvo sunku nustatyti netgi jo lytį. Skenduolis perduotas teismo medicinos specialistams. 
   Kovo 1 d. Druskininkų ugniagesiai gelbėtojai gesino popierinius dėklus, užsidegusius mini kroviniame automobilyje Citroen Jumper, stovėjusiame prie pastato Vytauto g.15. Kovo 3 d., apie 17 val., jiems teko malšinti gaisrą, kuris nuo palikto laužo prie karių kapinių Druskininkuose persimetė į šalia augančius medžius. Spėjo apdegti medžių šakos. Kovo 5 d., jau po 15 val., degė šiukšlės konteineryje prie Klonio g. 30. Kovo 10 d., apie 15.37 val., išdegė 10 kv.m sausos žolės Mildos gatvėje. Kovo 16 d., apie 14.30 val., baigė išdegti 30 arų ražienos Savanorių kaime. Kovo 21 d., apie 9.30 val., Druskininkų ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Marčių g.8 Vieciūnų kaime, kur, manoma, dėl trumpo jungimosi elektros instaliacijoje užsidegė lauko virtuvė, priklausanti M.S. Sudegė 60 kv.m stogo dangos ir konstrukcijų, apie 2 kv.m medinės stogo perdangos. Kovo 23 d., po 17 val., link Raigardo pasienio posto užgesintas paliktas laužas, kuris grėsė dideliais gamtos nuostoliais. Kovo 24 d. vidurdienį Gerdašiuose išdegė 2 ha sausos žolės. Kovo 24 d., apie 18 val., vėl teko gesinti paliktą laužą Mizarų kaime. Kovo 25 d., apie 22 val., išdegė 4 arai sausos žolės prie kelio Leipalingis-Druskininkai. Kovo 26 d., apie 16 val., išdegė apie 70 arų sausos žolės Jovaišių kaime. Kovo 27 d., apie 16.30 val., išdegė apie 30 arų sausos žolės Savanorių kaime. Pasak Druskininkų ugniagesių gelbėtojų, praėjusį kovą daug sausos žolės išdegė dėl po miško valymo darbų paliktų laužų, į kuriuos sumetamos šakos, krūmokšniai ir kitokia medienos smulkmė. 

„Druskonio“ inf.  Policijos žinios
PRANEŠĖ APIE VAGYSTES 
Policijai pranešta, kad kovo 28 d. įsibrauta į namą Leipalingio seniūnijoje ir iš vidaus pavogta elektrinis šlifuoklis, kirvis, žirklės gyvatvorei, purkštuvas. Nuostolis – 245 eur.
Druskininkų PK gautas moters pareiškimas, kad praėjusiais metais Klonio g. iš jos nepilnametės dukters pavogtas mobiliojo ryšio telefonas „Samsung Galaxy S4“. Nuostolis – 393,88 eur.

SUMUŠĖ NAKTĮ 
Balandžio 6 d., apie 0.15 val., prie kavinės Maironio g., Druskininkuose, nenustatyti asmenys sumušė 40-metį vyriškį.

„ŠVENČIŲ PĖDSAKAI“ STATYBOSE 
Balandžio 7 d. darbo inspektoriai kartu su policijos pareigūnais nelegalaus darbo ir neblaivumo darbe prevencijai Lietuvoje patikrino beveik 50 statybviečių. Tikrinimų metu statybose nustatyti 9 neblaivūs darbuotojai. Dėl šių pažeidimų surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, bus sprendžiama dėl sankcijų taikymo darbdaviams ir darbuotojams.
Tikrinant statybvietes, Druskininkuose nustatytas vienas neblaivus pagalbinis darbininkas (0,61 promilės). Valstybinė darbo inspekcija primena, kad pagal šalies teisės aktų reikalavimus darbdavys privalo neblaivų ar kitaip apsvaigusį darbuotoją nušalinti nuo darbo. Už šį pažeidimą numatytos ir atitinkamos baudos: už nenušalinimą darbdaviui gresia bauda nuo 144 eur iki 434 eur.

PaieškaKas, jūsų spėjimu, gyvens garsioje pilyje ant Vijūnėlio tvenkinio kranto?
Statytojas alytiškis A.Baranauskas
Kurorto meras R.Malinauskas
Princesė ant žirnio
Ten bus senelių prieglauda
Manęs tai nedomina


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.