Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Butelis girtos merginos rankose – pavojingas ginklas
   Druskininkietė 24 metų Sandra Trainovičiūtė taip prilupo savo jaunesnę draugę nugertu degtinės buteliu, kad toji ilgai gydėsi žaizdas ir mėlynes. Sandrai toks „jausmų išreiškimas“ baigėsi antruoju teistumu ir laisvės apribojimu.
   Vienoje kurorto kavinėje virėja dirbančiai, jau kartą teistai Sandrai tą naktį miego nesinorėjo. Ji tūsėsi po miestą, gėrė degtinę ir skambinėjo pažįstamiems. Apie 3 val. nakties ji paskambino savo žymiai jaunesnei draugei, pasiūlė susitikti ir tada sugalvoti, ką galėtų kartu nuveikti. Nors šioji buvo mokyklinio amžiaus paauglė, tačiau miego, pasirodo, jai irgi nesinorėjo. Įsitikinusi, jog mama kietai miega, mergaitė ištykino iš namų.
   Draugės susitiko Ateities gatvėje, prie „Pupos“ parduotuvės. Sandra rankose laikė nugertą butelį degtinės. Abi merginos įsitaisė Ateities g. 4 namo laiptinėje, kalbėjosi, gurkšnojo degtinę, kol galiausiai susipyko. Kilo konfliktas. Sandra kirto bičiulei tuo, ką turėjo – stikliniu degtinės buteliu. Daužė ir daužė draugę, nežiūrėdama kur – į galvą, į veidą. Paauglė, praradusi pusiausvyrą, nukrito ant betoninių laiptinės grindų. 
   Nežinia, kiek tai būtų tęsęsi, bet nuo smūgių butelis sudužo. Pabiro šukės, kurios sužalojo mušamai mergaitei kairę ausį ir apatinę lūpą. Paplūdo kraujas. Veido žaizdos kraujavo gana stipriai, tad Sandra pasiūlė draugei kaip nors nueiti iki netoliese tekančio Nemuno ir apsiprausti. Nors ši nesutiko, Sandra neatlyžo. Ji griebė bičiulę už drabužių ir ėmė vilkte vilkti ją link upės. Nepilnametė bandė priešintis, spurdėjo, stengėsi ištrūkti ir bėgti namo, tačiau Sandra savo sumanymo nuprausti draugę neatsisakė. Pagaliau svirduliuojančios merginos vargais negalais pasiekė autobusų stotelę Veisiejų gatvėje. Čia Sandra tikėjosi truputį atsipūsti, nes tempti apsvaigusią ir besimuistančią merginą jai buvo sunku, tačiau pro stiklinę stotelės paviljono sieną pamatė link jų skubančią draugės mamą. Sandrai nors ir į girtą galvą, bet prisibeldė mintis, jog čia negerai – pamačiusi labai girtą ir dar sužalotą dukrą, mama gali sukelti skandalą. Nenorėdama turėti problemų mergina paliko stotelėje sėdinčią draugę ir sparčiu žingsniu nuėjo Baltašiškės gatvės pusėn. 
   Pasirodo, paauglės mama nebuvo kietai įmigusi ir išgirdo, kaip jos nepilnametė dukra 3 valandą nakties patyliukais ištykino iš namų. Sunerimusi mama užmigti, aišku, nebegalėjo. Ji stoviniavo prie lango ir pamatė, kad kieme stovi jos dukra, kuriai kita mergina sugriebė už striukės ir nutempė už namo kampo. Mama išbėgo į lauką. Pamačiusi tolstančią dukrą, sparčiu žingsniu nusekė paskui ją. Mergaitę mama pasivijo autobusų stotelėje, pasak jos, kažkokie šalia buvę asmenys skubiai pasišalino. Su siaubu mama žiūrėjo į kruviną dukros veidą. Paauglė prisipažino, kad su ja šitaip susidorojo ką tik nuėjusi mergina. Mama nusivedė dukrą namo, kur iškvietė greitąją pagalbą. Medikai nusivežė nepilnametę į ligoninę. Ten nustatyta, kad labiausiai nukentėjo kairioji mergaitės veido pusė – skruostas, lūpos, kaklas, ausis ir abi plaštakos. Visur nusėta kraujosrūvomis ir nubrozdinimais. 
   Pareigūnai dėl naktinių merginų muštynių pradėjo ikiteisminį tyrimą. Sandra prisipažino nusikaltusi, ji tik teigė, jog nežinojo, kad jos išgertuvių draugė dar nepilnametė. Druskininkų teismas nusprendė, kad bent jau kurį laiką naktimis nešina buteliu ji nesibastys. Teismo baudžiamuoju įsakymu Sandrai Trainovičiūtei skirtas laisvės apribojimas pusmečiui, įpareigojant per šį laiką nuo 23 iki 5 val. sėdėti namuose.

„Druskonio“ inf.

 

  Policijos žinios
RADO SKELETĄ
Birželio 10 d., apie 18.10 val., Druskininkų sav., Nemuno upėje, ant akmenų sąnašos buvo rastas nenustatytos tapatybės, galimai vyriškos lyties žmogaus skeletas. Skeletas buvo su tamsios spalvos kojinėmis, mėlynos spalvos sportiniais bateliais su užrašu ,,adidas”, ant juosmens matėsi medžiaginis pilkos spalvos diržas, prie kurio yra mėlynos spalvos, galimai džinsinių kelnių fragmentas, apsirengęs pilkos - žalsvos spalvos medžiaginę striukę bei juodos spalvos megztiniu. Lavono ūgis apie 172 cm. Avalynės pado ilgis 30,5 cm. Lavonas tyrimui nukreiptas į valstybinės teismo medicinos tarnybos Alytaus ekspertinį poskyrį.


PaieškaKas, jūsų spėjimu, gyvens garsioje pilyje ant Vijūnėlio tvenkinio kranto?
Statytojas alytiškis A.Baranauskas
Kurorto meras R.Malinauskas
Princesė ant žirnio
Ten bus senelių prieglauda
Manęs tai nedomina


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.