Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Sportas
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Gaisre žuvo vyras


   Rugsėjo 11-ąją, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, nelaimė siautėjo kurorto senamiestyje, Sodų gatvėje. Apie 3 val. nakties užsiliepsnojo Sodų g.18 numeriu pažymėtas trijų butų namas. Gaisro metu žuvo čia gyvenęs druskininkietis - 60 metų jubiliejų vos prieš mėnesį atšventęs Romas Snitkauskas. Po autoavarijos kojos netekęs vyras gyveno iš invalidumo pensijos. Šeimos jis nebuvo sukūręs. 
   „Naktį išgirdom keistą stiklų traškesį, - pasakojo gaisro košmarą išgyvenę žuvusio vyro kaimynai. - Nesijautė jokio dūmų kvapo, nes mūsų sienos gerai izoliuotos. Apie nelaimę iškart nepagalvojau, nes jaunimas, praeidamas pro šalį, kartais butelius į grindinį mėto, toks panašiai garsas buvo. 
   Išėjau laukan pasižiūrėti, kas čia darosi. Ir kaimynas, gyvenantis kitoje gatvės pusėje, pasirodė. Jis irgi sunerimo, išgirdęs keistą stiklo traškesį, koks paprastai būna nuo karščio. Žiūrim, nuo stogo dūmai verčiasi. Staigiai pasirodė ir liepsna. Kaimynas iškart paskambino į gaisrinę“. 
   Kaimynė pasakojo, kad laukan išbėgę žmonės ir pamatę, jog ugnies liežuviai verčiasi iš Romo buto, norėjo gelbėti ten gyvenusį vyrą, bet jau buvo neįmanoma įeiti. „Liepsna davėsi kaip reikiant“, - pasakojo moteris. 
   „Romui 60 metų suėjo vos prieš mėnesį. Jis čia gyveno vienas, šeimos neturėjo. Bet sesuo gyvena netoli, - kalbėjo kaimynai. – Romas buvo geras žmogus. Jis kažkada dirbo vairuotoju, bet, papuolęs į autoavariją, neteko kojos, daug metų turėjo invalidumą. Vaikščiojo su ramentais, bet pats mokėjo savimi pasirūpinti“. 
   Gaisro židinys, pasak kaimynų, buvo iš jo buto. „Gal žmogus rūkė lovoje, gal ugnis kilo dėl kitų priežasčių. Čia jau tik gaisrininkai gali atsakyti, - diskutavo kaimynai. – Ugniagesiai iš pat pradžių ieškojo buto šeimininko, bet buvo labai daug dūmų. Galvojo, kad jo nėra, bet paskui rado apdegusį kūną prie durų. Matyt, žmogus bandė gelbėtis, norėjo pasiekti lauko duris. Nespėjo. Smalkės, dūmai padarė savo...“.
   Nuo gaisro nukentėjo ir gretimo buto savininkai. „Bet jų per gaisrą nebuvo. Šį butuką turi šeima iš Kauno, jie negyvena nuolat, atvažiuoja tik vasaroti“, - sakė gyventojai. Trečiojo buto gyventojų sienos neapdegė, tik buvo aplietos vandeniu, gesinant gaisrą, tačiau stogo dalis nukentėjo. 
   Dviejų butų šeimininkai savo dalį buvo apsidraudę, o žuvusio vyro butas, kaimynų žiniomis, nebuvo draustas.
   Kaip „Druskoniui“ teigė Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, pranešimas apie gaisrą Sodų gatvėje buvo gautas 3.30 val. Ugniagesių technika iš įvykio vietos pajudėjo daugiau kaip po dviejų valandų, paryčiais. Pradėtas ikiteismis tyrimas, įvykį tiria policija. 

„Druskonio“ inf. 

 

  Policijos žinios
VAGYSTĖS
Rugsėjo 8 d. gautas 57 metų J.T. pranešimas, kad iš jo dukters kuprinės, kuri buvo mokykloje, pavogtas mob. telefonas „LG Optimus L7II P710“ bei piniginė. Nuostolis – 688 Lt.

 


PaieškaKas, jūsų spėjimu, gyvens garsioje pilyje ant Vijūnėlio tvenkinio kranto?
Statytojas alytiškis A.Baranauskas
Kurorto meras R.Malinauskas
Princesė ant žirnio
Ten bus senelių prieglauda
Manęs tai nedomina


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.