Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Druskininkų valdžia galimai suteikė neteisėtą valstybės
  pagalbą
www. kt.gov.lt

   Konkurencijos taryba įspėjo Druskininkų savivaldybę, kad jos sprendimas investuoti į UAB „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA“ 21 mln. eur vertės turtą gali būti neteisėta valstybės pagalba.
   Konkurencijos taryba nustatė, kad 2016 m. Druskininkų savivaldybė savo sprendimais nereikalingu turtu pripažino jos iki tol valdytas vandens pramogų parko patalpas, pirtis, baseinus, automobilių stovėjimo aikštelę, kiemo aikštelę, purvo gydyklos pastatą, viešbučio negyvenamas patalpas, kuriose įrengtas boulingas, kazino, diskotekų ir konferencijų salės. Anot savivaldybės, šį nereikalingą turtą ji investavo ir perdavė bendrovei ūkinei-komercinei veiklai vykdyti. Prieš investuodama, savivaldybė šį turtą nuomojo bendrovei ir tokiu būdu papildydavo savo biudžetą.
   Konkurencijos tarybos nuomone, savivaldybė, investuodama į šią bendrovę, vykdančią ūkinę veiklą turizmo, apgyvendinimo ir sveikatinimo rinkose, galėjo jai suteikti pranašumą prieš kitus rinkos dalyvius ir tokiu būdu pažeisti sąžiningos konkurencijos laisvės principą. 
   Konkurencijos tarybos nuomone, Druskininkų savivaldybė galimai suteikė neteisėtą valstybės pagalbą.
   Konkurencijos taryba paragino savivaldybę pranešti Europos Komisijai apie savo sprendimais bendrovei „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA“ suteiktą valstybės pagalbą. Taip pat atkreipė dėmesį, kad jeigu išnagrinėjusi sprendimus Komisija pripažintų juos kaip nesuderinamus su bendrąja rinka, valstybės pagalba turėtų būti išieškota iš pagalbos gavėjų kartu su palūkanomis. Dėl neteisėtos valstybės pagalbos nukentėję pagalbos gavėjo konkurentai taip pat gali kreiptis į nacionalinius teismus dėl žalos atlyginimo ar neteisėtos pagalbos išieškojimo.
Valstybės pagalba – tai valstybės narės bet kokia forma suteikta pagalba ūkio subjektui, kuri iškraipo konkurenciją ir daro poveikį valstybių narių tarpusavio prekybai. Pagal Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo 108 straipsnį valstybės pagalba gali būti teikiama tik gavus Europos Komisijos pritarimą arba jeigu teikiama valstybės pagalba atitinka Europos Sąjungos išimties reglamentus.

 

  Policijos žinios
MUŠTYNĖS DEGALINĖJE 
Sausio 28 d. , apie 01.15 val., Druskininkuose esančioje degalinėje 27 metų R. V. (nustatytas 1,66 promilių girtumas), 28 metų M. V. (1,44 promilių girtumas), 33 metų A. M. (1,83 promilių girtumas), sukėlė konfliktą bei sumušė 23 metų V. L. (0,47 promilių girtumas). Degalinės darbuotojų bei lankytojų akivaizdoje trijulė ne tik smūgiavo V.L. į įvairias kūno vietas, bet ir įžūliai išvartė degalinės prekybos salėje buvusias prekes. 

VAIRAVO APSVAIGĘS 
Sausio14 d., po 23 val., Druskininkų savivaldybėje 31 metų G. P. vairavo automobilį VW Golf apsvaigęs nuo alkoholio. Alkoholio matuokliu jam nustatytas 1,68 promilių girtumas. 

IŠMONTAVO AUTOMOBILĮ 
Sausio 7 d. 7 val. prie namo nesaugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje Druskininkuose 63 metų O. G. pastebėjo, kad iš jos automobilio pavogtas akumuliatorius. O.G. patyrė 88 eur turtinę žalą.

PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.