Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Pritaria konfiskuoti šiukšlintojų transporto priemones 


   Į „Druskonį“ kreipėsi druskininkietis E.Ž., pritardamas praėjusiame numeryje paskelbtam seimūnės Aistės Gedvilienės pasiūlymui sugriežtinti atsakomybę už šiukšlinimą miškuose. Kaip žinia, Seimo aplinkos apsaugos komiteto narė A.Gedvilienė pasiūlė Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, idant būtų konfiskuotos transporto priemonės, kuriomis teršalai ir šiukšlės buvo vežami į miškus ir ten iškraunami. Kaip įrodymą, kad iš tikrųjų taip reikėtų padaryti, E.Ž. pateikė nuotrauką, kurioje užfiksuotos miškelyje, prie kelio, vedančio nuo Druskininkų ligoninės link Ratnyčios, išmestas 4-ias padangas. „Jeigu būčiau pastebėjęs, kokia mašina padangos buvo atvežtos ir gražiame miškelyje visai netoli nuo „Girios aido“ išmestos, tikrai automobilio numerį būčiau pranešęs policijai arba aplinkosaugai, – garantavo E.Ž., kuris ragina druskininkiečius nepakantumui vietiniams šiukšlintojams. – Atsainiai miške numetęs maišą šiukšlių, kitąsyk nevala atveš kelis su statybinėm atliekom, buteliais ar padangom, jei nesulauks baudų atpildo. Mums, gyvenantiems tarp miškų, Administracinių nusižengimų kodekso pataisa konfiskuoti transporto priemonę, kuria šiukšlės atvežtos į miškus, yra labai svarbi, nes savo miškus esam ganėtinai apšiukšlinę. Jau dabar kai kurios vietos panašios į sąvartynus“. 

„Druskonio“ inf.

 


  Jovaišiuose degė ūkinis pastatas

Vėjo nulaužta eglė prie Nemuno, Kurorto gatvėje


Po stiprios liūties kovo 14 d. nukritęs medis vaikų žaidimų aikštelėje Vytauto gatvėje

   Kovo 14 d., apie 18.24 val., Druskininkų ugniagesiams gelbėtojams pranešta, kad Jovaišių kaime, Piliakalnio g. 10, atvira liepsna dega medinis, dengtas šiferiu ūkinis pastatas, priklausantis V.G. Apdegė ūkinio pastato stogas ir perdangos, vienoje jo dalyje įrengtos pirties vidus. Įtariama, jog gaisras galėjo kilti nuo pirties dūmtraukio. Iš degančio ūkinio pastato išgelbėtas sodo traktorius, žoliapjovė, elektriniai įrankiai, dalis namų apyvokos daiktų. 
   Dėl ugnies dūmtraukyje Dabintos g. 5c Druskininkų ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti ir kovo 4 d. vakare. Kovo 7 d., apie 19.30 val., jiems teko gesinti ir kelyje prie Grūto užsidegusį automobilį Toyota RAV4. Išdegė automobilio, kurio savininkas D.J., variklio skyrius ir salonas. 
   Pastarasis laikotarpis ugniagesiams gelbėtojams buvo itin aktyvus užkritusių ant kelio ar pavojingai pasvirusių medžių šalinimo darbais, ypač po kovo 14-osios audros ir liūties. Jau kovo 12 d. vakare sustiprėjęs vėjas įpareigojo pašalinti pasvirusį medį Dineikos gatvėje bei ant kelio užkritusį prie Randamonių. Tuo tarpu nuo kovo 14-osios ankstyvo ryto prasidėjo audros padarinių – ant kelių ties Mašnyčių kaimu ir Latežeryje prie Kranto g.10 nukritusių bei Šiltnamių g. 7a ant stogo pavojingai pasvirusio medžių šalinimo darbai. 

„Druskonio“ inf.
  Policijos žinios
MIRĖ ANT SUOLIUKO 
Kovo 12 d., apie 14.30 val., ant suoliuko viešoje vietoje Druskininkų gatvėje aptiktas miręs 84 metų vyras. Ant lavono išorinių smurto žymių nėra. Tikslią vyro mirties priežastį išaiškinti turėtų teismo medicinos ekspertai.

ATSITRENKĖ Į MAŠINAS 
Kovo 12 d. naktį, apie 1 val., Ateities gatvėje Druskininkuose 24 metų neblaivus ir neturintis teisės vairuoti jaunuolis, vairuodamas automobilį „Audi A3“, atsitrenkė į dvi stovinčias transporto priemones. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Įtariamasis sulaikytas. Jam nustatytas 1.64 prom. girtumas. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

PAGROBĖ ĮVAIRIŲ ĮRANKIŲ
Iki kovo 5 d. 11 val. buvo įsibrauta į sandėliuką Druskininkuose ir pagrobta įvairių įrankių. Patirta 206 eur turtinė žala.
PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.