Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Vijūnėlio paplūdimio maudykloje skendo vaikai 

Šokinėdami nuo lieptelio Vijūnėlio paplūdimyje, birželio 5-ąją tvenkinyje skendo vaikai

   Sugrįžęs į gimtuosius Druskininkus ir birželio 5-ąją sumanęs Vijūnėlio paplūdimyje nusimaudyti Juozas J. išgelbėjo gyvybę skendusiai 5-metei Emilijai, kuri tądien su broliu, 3-ios klasės mokiniu, iš namų Gardino gatvėje atvažiavo tame pačiame tvenkinyje pasimaudyti. 
   Emilija, kaip ir kiti vaikai, šokinėjo nuo lieptelio, kuris yra šalia gelbėjimo valties. Kai 5-metė šoko į vandenį ir pradėjo skęsti, išsigandusią seserį gelbėti puolė brolis, tačiau ir jis pradėjo springti. Ponas Juozas nedelsdamas puolė gelbėti vaikus. Juos pavyko atgaivinti. Savo poelgio Juozas J. nesureikšmina, tačiau stebisi, kodėl Vijūnėlės paplūdimyje, kur karštomis dienomis sausakimša žmonių, nebudi gelbėtojai, juolab maudymosi sezonas visos šalies maudyklose paskelbtas nuo birželio 1 d. „Prie lieptelio prirakintoje valtyje nebuvo gelbėjimo rato,“ – pastebėjo Juozas. Kai jis nuėjo į vadinamąjį gelbėtojų bokštelį, rado ten sėdintį vaikinuką, kuris pasisakė, jog dirba paplūdimio prižiūrėtoju, o ne gelbėtoju. Tas pats vaikinas, birželio 7-ąją parodęs pririštą valtyje gelbėjimo ratą, skirtą ekstremaliems atvejams, „Druskoniui“ patvirtino, jog Vijūnėlio paplūdimyje prižiūri tvarką, t.y. stebi, kad lankytojai nešiukšlintų, netriukšmautų, nemaudytų ir nevedžiotų šunų, tuo tarpu gelbėjimo darbai jam yra neprivalomi, kita vertus, tam reikia baigti atitinkamus kursus. Juozas J. įsitikino, jog Vijūnėlio paplūdimyje šios vasaros sezonu yra sausakimša ir akivaizdžiai trūksta vietos maudynių mėgėjams. Jo nuomone, nugriovus šalia dunksantį Vijūnėlės dvarą, vietos pliažui gerokai padaugėtų ir visiems būtų saugiau maudytis. 
   UAB „Druskininkų komunalinis ūkis“, kuri prižiūri mūsų savivaldybės poilsiavietes ir paplūdimius, darbuotojas Sigitas Bolys „Druskoniui‘ aiškino, kad jų bendrovė atsakinga už tvarką ir švarą paplūdimiuose, organizuoja maudyklių vandens ir smėlio kokybės patikrinimus. Pagal jų duomenis, dusyk atliktus gegužės mėnesį, visų oficialių mūsų savivaldybės maudyklų (Vijūnėlio ir Alkos tvenkinių, Ilgio, Ešerinio, Latežerio, Avirio ežerų) vanduo ir paplūdimių smėlis atitiko privalomus reikalavimus. S.Bolys, birželio 7-ąją patvirtinęs, jog mūsų oficialiuose paplūdimiuose dar nėra gelbėtojų etatų, atkreipė dėmesį į juose iškabintų saugaus elgesio Vijūnėlio tvenkinio paplūdimio maudykloje taisyklių nuorodą, jog ten draudžiama lankytis ir maudytis vaikams iki 12-os metų be suaugusiųjų priežiūros. 
   Šis druskininkiečio Juozo J. papasakotas atvejis liudija, jog Druskininkų savivaldybės oficialiuose paplūdimiuose maudytis yra nesaugu. „Kodėl šiai vasaros sezono metu itin reikalingai gelbėtojų pareigybei neskiriama vietinio biudžeto lėšų? Kas tai turėtų inicijuoti - savivaldybės gydytoja drauge su savivaldybės administracija, tiesiogiai atsakingos už mūsų sveikatą, bendrovė „Druskininkų komunalinis ūkis“? – pasiteiravome savivaldybės gydytoją. - „Druskonio“ žiniomis, kitų miestų, netgi nekurortinių, pagrindiniuose paplūdimiuose sezono metu dirba gelbėtojai, turintys ne tik etatus, bet ir reikalingas gelbėjimo darbams priemones. Jie kartu yra ir gelbėtojai, ir prižiūrėtojai, palaikantys švarą ir tvarką paplūdimiuose“. Gavome Druskininkų savivaldybės administracijos Turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus viešųjų ryšių specialistės Simonos Dailydaitės atsakymą: „Atsakydami į Jūsų užklausą, informuojame, kad Vijūnėlės paplūdimys yra įtrauktas į oficialų maudyklų sąrašą, kuriame gelbėjimo darbus atlieka UAB „Druskininkų komunalinis ūkis“ pagal Druskininkų savivaldybės su įmone sudarytą sutartį“. Birželio 13-ąją vėl kreipėmės į UAB „Druskininkų komunalinis ūkis“ pareigūną S.Bolį, kuris informavo, jog po šio skaudaus vaikų skendimo atvejo bei dėl padidėjusios Vijūnėlio paplūdimio apgulties karštomis šios vasaros dienomis ten įdarbintas gelbėtojas. Kol kas toks etatas iš visų oficialių mūsų savivaldybės maudyklų tėra tik Vijūnėlio paplūdimy. 

„Druskonio“ inf. 

 


  Policijos žinios 
SUŽALOJO PEILIU 
Birželio 9 d., apie 23.25 val., Druskininkuose, automobilių stovėjimo aikštelėje M.K.Čiurlionio g., neblaivus (1.68 prom. alkoholio) 24 metų jaunuolis apgadino automobilį „Mercedes Benz Classe E“ ir peiliu sužalojo 25 metų vyrą, kuris dėl durtinės žaizdos rankoje gydomas ambulatoriškai. 

SUMUŠĖ DU ASMENYS
Birželio 8 d., apie 23 val., Leipalingio seniūnijos Dulgininkų k., prie ežero, žodinio konflikto metu 47 metų vyrą sumušė du asmenys, pažįstamas ir kitas nepažįstamas. Įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

 


PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.