Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Kontrabanda – dronais ir balionais 
   Liepos 2 d. po vidurnakčio Druskininkų pasieniečiai Jaskonių kaimo prieigose fiksavo į Lietuvą skrendantį droną su kontrabandiniu kroviniu, kuris greitai grįžo atgal į Baltarusiją. Kai jis su kroviniu vėl bandė įskristi į Lietuvos pusę, Druskininkų užkardos pareigūnai panaudojo antidroninę įrangą ir bepilotį orlaivį su kroviniu nuleido ant žemės. Druskininkų užkardoje tarnaujančio 5 metų vokiečių aviganio Timo Saulės Vilko aptiktais žmogaus pėdsakais vedami pasieniečiai greitai aptiko Druskininkų savivaldybės gyventoją, nešantį ryšulį, atgabentą pirmuoju drono skrydžiu. Jame buvo 750 kontrabandinių pakelių cigarečių „Minsk Super Slims“. Prie pasieniečių perimto drono buvo pritvirtintas antras krovinys – irgi 750 pakelių kontrabandinių rūkalų (nuotr.).
Sulaikytas druskininkietis VSAT pareigūnams dėl kontrabandos pasienyje su Baltarusija įkliuvo nepirmąkart. Jam gresia administracinė bauda nuo 5760 iki 6000 eur bei dar viena bauda nuo 90 iki 150 eur dėl buvimo valstybės sienos apsaugos zonoje be VSAT leidimo. 
   Tą pačią liepos 2 d., apie 9 val., Druskininkų pasieniečiai Švendubrės kaimo ribose perėmė dar vieną iš Baltarusijos oru atskraidintą 750 pakelių cigarečių „Minsk Super Slims“ krovinį, šįkart – nevaldomu meteorologiniu balionu.

VSAT inf.

 


Paieška