Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Firminiai akiniai kainavo 100 valandų darbo globos
  namuose
   Druskininkuose tokios istorijos seniai neteko girdėti: žmogus į teisiamųjų suolą sėdo dėl noro turėti kietai atrodančius akinius nuo saulės.
   Istorija apie aistrą madingiems daiktams mūsų kurorte nutiko praėjusių metų vasarą, o taškas joje buvo padėtas visai neseniai. Druskininkietį Audrių (vardas pakeistas, - red.p.), vidury baltos dienos iš optikos parduotuvės nugvelbusį „Tommy Hilfiger“ akinius nuo saulės, teismas nuteisė lygtinai ir įpareigojo 100 valandų atidirbti senelių globos namuose.
   Druskininkietis Audrius į M.K.Čiurlionio gatvėje esantį optikos saloną įžengė praėjusių metų rugpjūčio 6 d. popietę. Parduotuvės darbuotojai jis iškart pasirodė įtartinas. Moteris, tuomet bendravusi su su kitais klientais, kaipmat suprato, jog kažkas su juo ne taip - vyro žvilgsnis buvo nepastovus, jis dažnai ją stebėjo. Pardavėjos nuojauta neapgavo. Netrukus ji pamatė, kad nepažįstamasis atsistojo prie stendo, kuriame buvo išrikiuoti vardiniai akiniai nuo saulės. Vienus akinius vyriškis pasiėmė į dešinę ranką ir pradėjo muistytis. Moteris iškart pastebėjo, kad jis į savo kelnių dešinę kišenę skubiai kyštelėjo naujuosius akinius, o kaire ranka lyg niekur nieko į stendą padėjo savo senuosius. Nieko nelaukdama, pardavėja prišoko prie jo. 
   „Padėk mano akinius į vietą“, - liepė jam pardavėja. „Aš padėjau,“ - iššvokštė jai Audrius. „Savo pasiimk, o mano padėk atgal“, - griežtai pasakė jam moteris, sukdama išėjimo durų link, kad galėtų pakviesti apsaugos darbuotoją. Tuo tarpu Audrius, supratęs, kad pėdos svyla, bandė prasibrauti pro pardavėją, tačiau ji, ištiesusi ranką, tarpduryje bandė jį sustabdyti. Moteris visomis jėgomis mėgino nustumti vyrą atgal į salono patalpas, o kita ranka uždaryti duris, kad Audrius nepabėgtų iš parduotuvės. Vyriškiui bandant ją nustumti, moteris nepasidavė - griebė vagišių už marškinėlių. Kadangi Audrius už ją buvo stambesnis, be to, ir fiziškai stipresnis, vyrui pavyko išsprūsti iš pardavėjos rankų. Atidaręs salono duris, spruko laukan kaip kiškis, prieš tai išmetęs ant grindų nugvelbtus „Tommy Hilfiger“ akinius ir dar ant jų užmynęs. Parduotuvės teigimu, sugadintų akinių vertė siekė 159 eurus. 
   Iš optikos parduotuvės išslydęs vagišius nuskuodė Veisiejų gatvės kryptimi. Apsaugos darbuotojai iš karto iškvietė policijos pareigūnus. Šiems atvykus, buvo parodytas vaizdo įrašas. Pareigūnai ilgai netruko išsiaiškinti, kad kietu biču su vardiniais saulės akiniais panoro atrodyti jiems jau iš ankstesnių savo nuotykių žinomas personažas – šešis kartus teistas druskininkietis. Kaip teisme pasakojo didvyriškai su vagiu besigalynėjusi moteris, tuomet jis jai negrasino, tačiau iš Audriaus elgesio, gestikuliacijos matėsi, kad jis kažkuo apsvaigęs. 
   Druskininkų teismas, įvertinęs šį Audriaus pasirodymą, jam skyrė vienerių metų laisvės apribojimo bausmę be intensyvios priežiūros, įpareigojant jį dalyvauti elgesio pataisos programoje; per laisvės apribojimo laikotarpį neatlygintinai išdirbti 100 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliais, nusenusiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis.

„Druskonio“ inf. 


PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.