Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  „Jaučiuosi pasiekęs maksimumą“ 

Ignas Brasevičius Pasaulio lengvosios atletikos čempionato maratono trasoje Londone
                                                                 Igno Jazerskio nuotr.


    Lietuvai džiūgaujant dėl disko metiko Andriaus Gudžio pergalės Pasaulio lengvosios atletikos čempionate Londone, šiek tiek primiršti jame mūsų šaliai atstovavę maratonininkai Remigijus Kančys ir Ignas Brasevičius. Jie, rugpjūčio 6 d. pirmąkart startavę ir finišavę šalia garsiojo Tauerio tilto, 42,195 maratono kilometrus sėkmingai įveikė ir džiaugėsi užimtomis vietomis. Iš Druskininkų kilęs, Vilniuje gyvenantis Pasaulio čempionato debiutantas I.Brasevičius „Druskonio“ skaitytojams yra pakankamai žinomas, nes praėjusiais metais drauge džiaugėmės jo sėkme bene garsiausiame pasaulyje Berlyno maratone, kur mūsiškis užėmė 24 vietą ir įvykdė pasaulio čempionato normatyvą. Savaitraštyje taipogi papasakojome apie jo sportinę pradžią Druskininkuose, kur treniravosi kaip ėjikas, apie permainingą 10-ies metų pertrauką, kai jokia fizine veikla neužsiėmė, bei apie 3-ejus pastaruosius metus, kai vėl pradėjo bėgioti, atsisakė alaus, atsikratė 24 kg antsvorio. Po pasaulio čempionato maratono „Druskonis“ pakalbino 33-ejų metų žemietį I. Brasevičių. 
   - Prieš pasaulio čempionato maratono startą tavo rezultatas tarp 100 dalyvių buvo pačioje pabaigoje, tačiau trasą įveikei per 2:22,20 val. ir užėmei 51-ąją vietą, aplenkdamas kone pusę stipriausių pasaulyje maratonininkų. Kiek toks pasirodymas tenkina tavo sportines ambicijas? 
   - Pamatęs startinius protokolus, visai nesutrikau ir neišsigandau, kaip tik nusiteikiau kovoti stipriau. Kadangi pasaulio čempionate svarbiau yra ne rezultatas, o užimta vieta, tai jaučiuosi pasiekęs maksimumą. Aplenkiau daug stiprių varžovų, nors tikėjausi aplenkti 10-15, bet tikrai ne tiek, kiek pavyko. Esu labai patenkintas.
   - Koks tas jausmas pirmąsyk atstovauti savo šaliai pasaulio čempionate? 
   - Atstovauti Lietuvai yra tikrai nuostabu, daugiau atsakomybės, daugiau jaudulio prieš varžybas, stengiesi netaupyti savęs ir atiduoti visas savo jėgas.
   - Viešai užsiminei, kad pasaulio čempionate tau talkino nerealus palaikymas, taip pat šeimos bei visų artimųjų namuose. Matyt, sėkmingam pasirodymui Londone padėjo ir mūsų miestelyje gyvenančių tėvų bei draugų palaikymo žinutės? 
   - Palaikymas buvo nerealus, atvyko nemažai lietuvių, nepatingėjo ateiti daug draugų, gyvenančių Londone, o svarbiausia atvyko visa šeimyna ir visada buvo šalia, jaudinosi labiau negu aš. Namuose liko tik sūnus Vėjas ir mano draugė Miglė, bet, manau, palaikė lygiai taip pat tarsi būdami Londone. 
   - Perskaičius straipsnį „Per trejus metus Ignas Brasevičius nuo sofos su alumi nubėgo iki pasaulio čempionato“, knieti paklausti, kokių patarimų pažertumei tiems, kurie tebesėdi ant sofos su alumi, judrų gyvenimo būdą vis atidėliodami rytdienai? 
   - Visų pirma patarčiau nebijoti pokyčių gyvenime. Žmonės sukurti judėti, o mes tikrai per mažai judame. Pradėjus aktyviau gyventi, dažniausiai viskas keičiasi į gerą. Jeigu yra noras pradėti, reikia pradėti dabar ir nelaukti kitos savaitės ar dienos.

„Druskonio“ inf.


PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui
Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.