Redakcija

Informacija

Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>

Absoliutus Baltijos šalių veteranų čempionas

Petras Kavaliauskas ant Baltijos šalių lengvosios atletikos veteranų meistrų 5 km bėgimo čempiono pakylos su prizininkais iš Latvijos ir Baltarusijos

Druskininkietis sporto veteranas Petras Kavaliauskas nesiliauja stebinti savo pasiekimais aukščiausio lygio varžybose. Liepos 2 d. Vilniaus stadione Baltijos šalių lengvosios atletikos veteranų meistrų atviro čempionato 1,5 km bėgimo trasoje 69-erių metų druskininkietis tapo bronziniu prizininku, distanciją įveikęs per 5 min. 50 sek. Liepos 3 d. Baltijos šalių lengvosios atletikos veteranų meistrų čempionato 5 km trasą jis nubėgo per 21 min. 13 sek. ir tapo absoliučiu nugalėtoju 40-90 metų amžiaus veteranų grupėje, įveikęs visus varžovus iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Rusijos, Baltarusijos. Liepos 6 d. tradiciniame, jau 27-ame 12,5 km bėgime aplink Žaliuosius ežerus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti vėl tapo nugalėtoju veteranų per 60 metų grupėje, pasiekęs 55 min. 50 sek. rezultatą. Po pergalingo sezono P.Kavaliauskas išvyko į Švedijos aukštikalnes treniruotis būsimam Europos lengvosios atletikos čempionatui.

Sėkmingas mūsiškiams dviračių maratonas

23 kilometrų trasoje druskininkietis Juozas Kišonas užėmė 3 vietą, aplenkęs amžiumi į anūkus tinkančius varžovus

Šiemetinį gegužės mėnesį Druskininkuose prasidėjęs masiškiausias šalyje dviratininkų renginys - W MTB dviračių maratonų taurės etapas, kuriame dalyvavo pusantro tūkstančio įvairaus amžiaus asmenų, liepos 17-ąją tęsėsi Panevėžyje. Nors nuo mūsų miestelio iki Aukštaitijos sostinės – nemažas atstumas, maratone startavo net 10 druskininkiečių.
   Panevėžio etape dalyvavo daugmaž panašus dviratininkų skaičius kaip ir Druskininkuose. Iš visų maždaug 1400 maratono trasos dalyvių apie 200 buvo vaikai. Darželinukų grupėje vėl nepralenkiamas buvo mūsiškis Emilis Varžaitis, aplenkęs net 53 varžovus. Jo brolis Kajus vaikų grupėje finišavo 8-as, aplenkęs net 69 konkurentus.
   23 kilometrų trasoje startavo net 240 dalyvių. Druskininkietis Juozas Kišonas šioje distancijoje užėmė 3 vietą, aplenkęs amžiumi į anūkus tinkančius varžovus. 46 km maratono trasoje lenktyniavo net 600 dviratininkų. Iš mūsiškių geriausiai pasirodė Saulius Kasperiūnas, finišavęs 62-as, Tomas Domeika – 80-as, Lorentas Muzikevičius – 113-as. Nepasisekė Povilui Trimailovui, kuris po griūties finišavo 205-as. 69 km maratono trasoje vėl sėkmingai pasirodė Paulius Sanajevas, finišavęs 21-as, Julius Barniškis užėmė 32 vietą.
   Kitame „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ etape, kuris vyks šių metų rugpjūčio 14-ąją Ignalinoje, taip pat ketina dalyvauti nemažai druskininkiečių.
   Primename, jog MTB dviračių maratonas – tai savotiškos šeimų ar bendradarbių iškylos, drauge dalyvaujant ar saviškius garsiai palaikant. Tai ne tik varžybos, bet ir dviračių parodos-mugės bei jų aptarnavimo pasiūla, dviratininkų energetinis maistas, gėrimai, šalmai, batai, apskritai visa šio sporto atributika.