Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Druskininkų tinklinio sezono pradžia


Edgaras SUCHANEKAS

   Jei ruduo daugeliui darbų pabaigos metas ir pasiruošimas ramiam žiemos sezonui, tai sportininkams – tai atsakingo ir įtempto sportinio sezono metas. Druskininkų jaunieji tinklininkai po vasaros, kaip jau tapo gera tradicija, į aikštelę sugrįžo paskutinėmis rugpjūčio dienomis. Dalindamiesi antraisiais namais tapusia „Ryto“ gimnazijos sale, su tuomet mieste viešėjusiomis sporto meistrų komandomis pradėjo pasirengimo sezonui etapą. Prisiminę fizinio ir taktinio parengimo pradžiamokslį, pradėjo kurti sezono planus ir kelti sau ambicingus tikslus. Sezonas laukia įtemptas, jame numatytas dalyvavimas Lietuvos jaunių ir vyrų tinklinio čempionatuose, tarptautiniuose tinklinio turnyruose bei Druskininkų sporto renginiuose. Po daugiau kaip mėnesį trukusių treniruočių pirmąjį sportinį kontrolinį darbą atlikti vykome pas ilgamečius savo draugus Gardino tinklininkus. Jau keletą metų spalio mėnesį ten rengiamas tarptautinis tinklinio turnyras pagerbti itin anksti tinklinio ir žemiškąjį pasaulį palikusiems garsiems tinklinio meistrams broliams Aleksandrui ir Jurijui Sapiegoms. Pasinaudoję neformaliojo vaikų švietimo programos suteiktomis bei komandos narių tėvelių lėšomis, spalio 16-20 d. pabuvojome Gardine. Nepakartojamą įspūdį paliko turnyro atidarymas, kurio metu Druskininkų tinklinio komanda rikiuotėje stovėjo greta Gardino (Baltarusija), Maskvos, Sankt Peterburgo, Oriolo (Rusija), Nietyšino (Ukraina) jaunųjų tinklinio mėgėjų. Vienus varžovus keitė kiti, kėlinys po kėlinio darbštūs Dzūkijos krašto vaikai garbingai gynė ne tik savo miesto, bet ir šalies vardą. Dažnai tokio lygio varžybose svarbu ne pergalė, o žaidybinė patirtis, galimybė rungtis su tokio aukšto lygio varžovais. Patyrę nesėkmes tik varžybose su Gardino bei Maskvos komandomis, šiame įspūdingo jaunių tinklinio lygio renginyje iškovojome garbingą 3-iąją vietą. 
   Vos spėję pasidžiaugti sėkme, atsisveikinę su senais ir turnyre atrastais draugais, jau skubėjome namo, nes tą patį spalio 20 d. vakarą trys Druskininkų jaunių tinklinio komandos nariai Justinas Bakanauskas, Karolis Rupeikis ir Mykolas Suchanekas kartu su Lietuvos jaunių tinklinio rinktine dalyvavo „Baltic Cup 2016“ tinklinio turnyre Vilniuje, kuriame varžėsi Latvijos, Estijos, Lietuvos vaikinų ir merginų tinklinio rinktinės.
   Savaitė poilsio - ir vėl į kelionę. Šį kartą į Šalčininkus, kur spalio 28 d. buvome pakviesti į tradicinį rudeninį tinklinio turnyrą „Auksinis ruduo“. Tai ne tik puiki proga pasitikrinti komandos pajėgumus varžantis su bendraamžiais iš Lietuvos, tai ir puiki tradicija, kurią Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos kūno kultūros mokytojas AndžėjusVenskevič organizuoja savo bei Šalčininkų miesto verslininkų dėka. Šiemet mums nusišypsojo dviguba sėkmė. Mes ne tik tapome turnyro nugalėtojais, bet ir pelnėme verslo atstovų dėmesį ir ženklią finansinę paramą vaikų ir jaunimo sporto klubui „Drusportas“. Esame nepaprastai dėkingi UAB „Sonatrans“ vadovui už suteiktą paramą ir galimybę dalyvauti sporto renginyje už Druskininkų ribų.
   Kaip ir dera rimtiems sportininkams, prieš atsakingą varžybų sezoną padarėme puikų apšilimą. Druskininkų sporto centro jaunieji tinklininkai - tai brandi komanda, vienijama tinklinio idėjos, didelio noro ir pastangų. Esame dėkingi visiems tėveliams, švietimo ir sporto bendruomenės bei verslo atstovams, kurie tiki mumis ir palaiko mus pasirinkus sportinį kelią. Kviečiame visus savo komandos gerbėjus atvykti į mūsų varžybas, kuomet komandai reikalingas ne tik savų sienų, bet ir Jūsų visų palaikymas. Jūsų palaikymas ir dėmesys skatina mus augti ir veržtis į pergales!

PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.