Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Sėkminga sezono pabaiga
Edgaras SUCHANEKAS, treneris 

   Kaip ir viskas šiame pasaulyje turi pradžią ir pabaigą, taip ir sportinis sezonas, pagal tradiciją prasidedantis rudenį, gegužės mėnesį pasiekia savo pabaigos tašką. Druskininkų sporto centro vaikinų tinklinio komanda keletą pastarųjų metų savo sportinį sezoną vainikuodavo turistiniu žygiu prie Grūto ežero. Gaivus ežero vanduo, ant laužo kepti skanėstai, paplūdimio tinklinis ir trenerio pagaminta žuvienė iš pačių sugautos žuvies – tai tarsi atpildas už sezono metu išlietą prakaitą, emocijas, pakilimus ir nesėkmes. Tačiau šiemet šią komandą vienijančią pramogą iškeitėme į ne mažiau įspūdingą išvyką į Augustavą, kur dalyvavome tarptautiniame tinklinio turnyre.
   Ankstų gegužės 24 d. rytą, kaip tikri turistai užsimetę kuprines ant pečių, išvykome į kelionę, tik šį kartą kuprinėse - ne palapinės ir miegmaišiai, o sportinė apranga. Išsiruošėme į tarptautinį tinklinio turnyrą Augustavo mokinių sporto klubo „Centrum“ Prezidento taurei laimėti, kuriame dar dalyvavo šio sporto klubo „Centrum“, Augustavo gimnazijos Nr. 3, Janovkos ir Šalčininkų miesto komandos. Nors turnyras ir draugiškas, tačiau žinojome, kad lengva nebus, nes visos komandos buvo vertos viena kitos, o kartu ir pergalės turnyre.
   Neįtikėtinai karštas oras didino įtampą. Kiekvienos varžybos vyko taškas į tašką, emocijos aikštelėje virte virė. Varžybų įtampą ir karštį atlaikė stipresnieji. Mums pasisekė - nors ne visas varžybas pavyko laimėti, tačiau, suskaičiavus turnyro metu pelnytus taškus, Druskininkų sporto centro vaikinų komandai atiteko garbinga 2-oji vieta turnyre. Be to, mūsų komandos narys Marijus Rutkauskas buvo apdovanotas kaip turnyro geriausias įžaidėjas. Po varžybų įvyko iškilmingas turnyro uždarymas, apdovanotos laimėjusios komandos, geriausi žaidėjai, padėtas tvirtas ir ryškus Druskininkų sporto centro vaikinų tinklinio komandos 2013/2014 m. sezono pabaigos taškas.
   Džiaugiamės, turėdami svetingus draugus Augustave, kurie moka profesionaliai ir kokybiškai organizuoti turnyrus, žaidžia aukšto lygio tinklinį, visada svetingai ir geranoriškai mus priima.  Kartu norėčiau padėkoti Druskininkų sporto centrui už pagalbą organizuojant kelionę ir komandos narių tėveliams, parėmusiems mus finansiškai.
   Iš Augustavo mus išlydėjo gausus lietus su saule. Jei tikėti senolių išmintimi, tai žymi pasisekimą. Tikiu, kad, vasarai išsiskirdami su patirtomis geromis emocijomis, vėl susitiksime rudenį dar labiau sustiprėję, paaugę ir sutvirtėję, turintys didelių ambicijų pasiekti užsibrėžtų aukštumų pasirinktoje tinklinio sporto šakoje.
   Geros Jums vasaros ir iki susitikimų kito sezono pradžioje!

PaieškaKas, jūsų spėjimu, gyvens garsioje pilyje ant Vijūnėlio tvenkinio kranto?
Statytojas alytiškis A.Baranauskas
Kurorto meras R.Malinauskas
Princesė ant žirnio
Ten bus senelių prieglauda
Manęs tai nedomina


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.