Pirmas

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Klausimas
Policijos žinios
Sportas
Savas gylis
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai

Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Druskininkų apylinkės

Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija

  SAVIVALDYBĖ INFORMUOJA
  • Balandžio 10-11 d. mero pavaduotoja K.Miškinienė, tarybos narys A.Stoncelis, Savivaldybės administracijos Dokumentų skyriaus vedėja O.Jaunienė, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas A.Svirskas, Savivaldybės gydytojas E.Žemaitis, ligoninės direktorius V.Šimkonis su įstaigos specialistais darbo vizito buvo išvykę į Elbingą (Lenkija). Domėtasi vykdoma sveikatos reforma, investicinių projektų rengimu ES struktūriniams fondams, kaip parengtas ir vykdomas Elbingo miesto strateginis plėtros planas, kaip pagerinti gyventojų aptarnavimą. Mero pavaduotoja K.Miškinienė lankėsi naujai įsteigtame Darbo ir paramos centre bei domėjosi, kaip sprendžiamos Elbingo socialinės problemos, ypač nedarbo ir kt. 

  • Balandžio 14 d. meras R.Malinauskas ir jo pavaduotoja K.Miškinienė Augustave (Lenkija) dalyvavo tarptautinėje konferencijoje – ekonomikos forume “Ekonominis bendradarbiavimas pietrytiniame Baltijos regione”. Šiame renginyje taip pat dalyvavo atstovai iš Latvijos, Lenkijos, Kaliningrado ir Baltarusijos. Buvo aptartos šalies bendradarbiavimo galimybės po įstojimo į Europos Sąjungą su Baltarusija ir Rusija, minėto regiono ekonominio potencialo stiprinimas.

  • Atsižvelgiant į anksčiau pasirašytą Ilgalaikę Viečiūnų fabriko negyvenamųjų pastatų nuomos sutartį, balandžio 15 d. meras R.Malinauskas kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerijoje įregistruotos kompanijos “Orion Global tekstilė” administracijos vadovu S.Mohta pasirašė Viečiūnų fabriko Turto perdavimo – priėmimo aktą. Kompanijos vadovai planuoja, kad artimiausiu metu prasidės fabriko patalpų remontas, birželio – rugsėjo mėnesiais iš Airijos bus atvežti įrengimai, o rugsėjo mėnesį fabrikas turėtų pradėti produkcijos gamybą.

  • Balandžio 16-18 d. Druskininkuose surengta tarptautinė konferencija – seminaras “Atstatomojo gydymo ir sveikatingumo galimybės Druskininkų kurorte”. 
       Mūsų savivaldybė yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su Sankt Peterburgo ir Leningrado apskrities sveikatos apsaugos profsąjungų darbuotojų turizmo firma “Vita”, todėl kaip vienas pirmųjų bendradarbiavimo žingsnių kartu Sveikatos ir poilsio centru “Vilnius” buvo surengta minėta konferencija, į kurią atvyko 25 Sankt Peterburgo miesto bei Leningrado apskrities sveikatos apsaugos komiteto nariai ir medicinos įstaigų vadovaujantys specialistai.
       Konferencijos atidarymo metu balandžio 16 d. viešbučio “Regina” konferencijų salėje meras R.Malinauskas pristatė Druskininkų kaip kurorto ateities perspektyvas. Konferencijoje pranešimus apie sanatorinį ir reabilitacinį gydymą perskaitė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos atstovas, Vyriausybės atstovė medicinos reikalams, KMU Reabilitacijos klinikos atstovai, VU Pulmonologijos klinikos atstovas ir kt. Svečiams iš Rusijos taip pat buvo surengta apžvalginė ekskursija po Druskininkus, aplankyta gydykla ir kt. medicinos įstaigos. Konferencijos dalyviai iš Rusijos susižavėjo atnaujinama kurorto infrastruktūra, ir yra suinteresuoti, kad jų šalies gyventojai vyktų ilsėtis ir gydytis į Druskininkus.


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>

© 1997-2003 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.