Menai

Redakcija
Informacija

Sportas
  • “Ryto” gimnazijos merginų tinklinio komanda laimėjo tarpmokyklines tinklinio varžybas, o Lietuvos moksleivių zoninėse sporto žaidynėse sausio 18-ąją Alytuje iškovojo 2-ąją vietą. Tai komandos trenerės Janinos Čepaitienės ir komandos žaidėjų Sandros Čepaitytės, Daivos Cikockaitės, Valdos Liuolytės, Justinos Urbonaitės, Natalijos Kisiel, Dovilės Dimšaitės, Justinos Milutytės, Silvijos Turauskaitės, Eglės Zaveckaitės sėkmė.
    Kovo pabaigoje- balandžio pradžioje “Ryto” gimnazijos tinklininkės ketina dalyvauti Lietuvos miestų moksleivių tinklinio pirmenybių “Gubernija” 3-ame etape. Tačiau tam reikalinga finansinė parama, kurios merginos intensyviai ieško. Siūlykite mokyklos telefonais!

• Zoninėse varžybose puikiai pasirodė Druskininkų “Ryto” gimnazijos futbolininkai, nugalėję Varėnos komandą – 8:2, Lazdijus – 4:1, Alytaus raj.- 3:0. Tik 2-ojo kėlinio pabaigoje mūsiškius nugalėjo 6:3 Alytaus miesto futbolininkai. Tad “Ryto” gimnazijos komanda (M.Rauluška, R.Narauskas, D.Stravinskas, J.Visockas, V.Volungevičius, P.Barysas, E.Amšiejus ir kiti) užėmė 2-ąją vietą.

• Sausio 18-ąją “Tobio” krepšininkai po atkaklios kovos 74:67 nugalėjo “Rokiškio sūrio” komandą. Rezultatyviausiai žaidė druskininkiečiai K.Savonis (25 taškai), G.Vaščila (20 tašk.), G.Goberis (9). Pasibaigus 2-ojo etapo LKBL varžyboms, pogrupiuose komandos išsirikiavo taip: A pogrupyje 1-ąją vietą užėmė Anykščių “Puntukas” (35 taškai), 2-as – Druskininkų “Tobis” (31), 3-ias – “Rokiškio sūris” (31), 4-as – ”Rinkiškių alus” (31); B pogrupyje pirmauja Pasvalio “Pieno žvaigždės” (29), 2-ieji – Panevėžio “Kemi” (28), 3-ieji – Šiaulių universiteto komanda (28).
    Sausio 24 d. 18 val. Druskininkų sporto centre vėl įvyks LKBL varžybos. Susitinka Druskininkų “Tobis” ir “Radviliškis”.

• Druskininkų sporto centras prašo iki vasario 3 d. pateikti pasiūlymus dėl naujos Kūno kultūros ir sporto tarybos sudarymo tvarkos.

• Sausio 18-19 d. Dauguose vyko Lietuvos sporto draugijos “Žalgiris” žiemos sporto žaidynės, kuriose dalyvavo ir mūsų miesto žvejų, stalo tenisininkų, šachmatininkų ir šaškininkų komandos. Visų komandų sudėtyje, išskyrus žvejų, buvo du vyrai ir moteris, ne jaunesni kaip 21 metų. Druskininkiečiai šachmatininkai R.Šalenga, K.Bingelis ir D.Čepanauskienė miestų ir rajonų grupėje užėmė 2-ąją vietą. Asmeninėse šachmatų varžybose iš 19-os dalyvių Rytis Šalenga, surinkęs 17 taškų ir nepralaimėjęs nė vieno susitikimo, o vieną partiją sužaidęs lygiosiomis, užėmė 1-ąją vietą ir buvo pripažintas geriausiu “Žalgiriados” šachmatininku. K.Bingelis, surinkęs 11 taškų, užėmė garbingą 7-ąją vietą. Šaškininkų komandos buvo ypač pajėgios. Nepaisant rimtų varžovų, mūsų komanda (A.Petrauskas, T.Tarasenko, J.Milutis) užėmė 8-ąją vietą. Stalo tenisininkai (R.Jurevičienė, A.Lukoševičius, G.Grigas) sporto žaidynėse užėmė 12-ąją vietą. Poledinės žūklės mėgėjai (A.Dudzinskas, A.Trainavičius, A. ir V.Karaliūnai) buvo 6-i.

Galiūnų konkursas

Galiūnams įteikti Druskininkų sporto centro įsteigti prizai

Irmantas BUTKAUSKAS

Sausio 17-ąją “Atgimimo” vid. mokykloje įvyko Galiūnų konkursas, kuriame dalyvavo miesto mokyklų 8-12 klasių vaikinai. 15 dalyvių buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes: 10 varžėsi 8-9 klasių, 5 – 10-12 kl. grupėse. Po varžybų vyr. teisėjo J.Jazepčiko sveikinimo kalbos ir mokyklos šokėjų pasirodymo užvirė galiūnų konkurencija. Kiekvienas galiūnas turėjo atlikti po 5 užduotis: prisitraukti prie skersinio, iškelti 16 kg svarstį, tempti daugiau kaip 100 kg sveriančius maišus, stumti dar sunkesnį karutį, mesti kimštą kamuolį.
   10-12 kl. grupėje geriausiai sekėsi Senamiesčio vid. mokyklos 11-okui J.Levickui, 2-ąją ir 3-ąją vietas pasidalijo “Atgimimo” vid. mokyklos 10-okai R.Truska ir J.Jezukevičius. Pastarasis įspūdingai laimėjo svarsčio kilnojimo rungtį, iškeldamas jį net 83 kartus. 4-as liko lyderiu laikytas A.Jotauta, kuris, keldamas svarstį, patyrė nesunkią traumą. Dėl jos nukentėjo kitų rungčių rezultatai, tačiau jis vis dėl to sugebėjo laimėti maišų tempimo rungtį.
   8-9 klasių grupėje varžėsi vien tik “Atgimimo” mokyklos moksleiviai. Nepralenkiamas buvo M.Zdančius, laimėjęs dvi rungtis ir vienoje likęs antras. Vieną rungtį laimėjęs V.Lepeška užėmė 2-ąją vietą, o 3-ias liko L.Zakarackas, nors abu jie surinko vienodą taškų kiekį.