Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija

  "Druskonis" klausia skaitytojų

Ką tik Lietuvoje praūžę Prezidento ir Savivaldybių Tarybų rinkimai įrodė, jog Druskininkai – aktyviausiai juose dalyvavęs ir balsavęs šalies regionas. Ar jūs pastebėjote gyveną aktyvioje bei visuomeniškoje bendruomenėje, kuri neabejinga problemoms bei permainoms šalyje ir savo mieste? 

Elena VALENČIENĖ, 
pensininkė:
- Manau, kad druskininkiečiai tikrai aktyvūs, nevengia padiskutuoti žmonių gyvenimą liečiančiomis temomis, drąsiai išsako savo nuomonę. Kadangi gyvename mažame mieste, kur viskas matyti kaip ant delno, bendruomenės problemos nepraslysta nepastebėtos.
Kęstutis ŠALNIS, 
patentininkas:
- Pritariu, kad druskininkiečiai visuomeniški žmonės. Dar nebuvo tokio atvejo, kad mūsų miesto žmonės taip ilgai stebėtų rinkimus. Dauguma, su kuriais teko kalbėtis, prie televizoriaus rinkimų naktį sėdėjo iki 2.30 val. ryto. Druskininkiečiai labai stipriai domisi tuo, kaip ir kuo gyvena miestas. Tuo įsitikinu, bendraudamas su žmonėmis.
Vitas NĖNIUS, pensininkas:
- 7 metai kaip gyvenu Druskininkuose. Susidraugavau su vietiniais, geranoriškais ir patikimais žmonėmis. Atvykau iš Kauno, kur žmonės didesni patriotai. Druskininkiečiai man patinka savo aktyviu gyvenimo būdu. Čia geras oras, mažai mašinų ir daug našlių moterų, ir, kaip juokaujama, ko mano amžiaus vyrui daugiau bereikia?

 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.