Menai

Redakcija
Informacija

Sportas
  • Spalio 16 d. Druskininkų futbolo klubas “Arnika” žaidė su apskrities čempionato lydere Alytaus “Transevta” ir po atkaklios kovos ją nugalėjo 1:0. Įvartį pelnė A.Mitkus.
    Sirgalių dėmėsiui! Spalio 27 d., sekmadienį, 13 val. Kurorto g.10 stadione Druskininkų “Arnika” dėl medalių kovos su SM “Pušynas” (Alytus).

• Spalio 17 d. vykusiose rudens kroso varžybose mergaitės ir merginos varžėsi 500 m trasoje, o berniukai ir vaikinai bėgo 1000 m. Amžiaus grupėje iki 16 metų 1-ąją vietą laimėjo R.Bražinskaitė (1 min.38 sek.) iš “Atgimimo” vid. mokyklos, 2-oji - O.Griškalauskaitė (1,40 sek.), 3-oji - J.Mizaraitė (1,43 sek.) iš Leipalingio vid. mokyklos. Berniukų iki 16-os metų grupėje 1-ąją vietą iškovojo leipalingietis T.Mizaras (3,21 sek.), 2-as - L.Juškevičius (3,24 sek.) iš “Atgimimo” vid. mokyklos, 3-ias - E.Sereičikas (3,25 sek.) iš Senamiesčio vidurinės.
    Vyresnių nei 16 metų merginų trasoje 1-ąją vietą laimėjo K.Kašėtaitė (1,45 sek.) iš Senamiesčio vid. mokyklos, 2-oji - B.Virbalytė (1,47) iš “Atgimimo” vidurinės. Tarp vyresnių nei 16 metų vaikinų 1-ąją vietą iškovojo K.Muliuolis (3,09 sek.) iš “Ryto” gimnazijos, 2-as - leipalingietis A.Vasiliauskas (3,14), 3-ias - R.Barysas (3,26) iš “Atgimimo” vidurinės.
       Estafečių varžybose 4 merginos bėgo 500 m, o 4 vaikinai bėgo 1000 m. 1-ąją vietą laimėjo Leipalingio vidurinės mokyklos komanda, 2-ąją - “Atgimimo” vid. mokyklos bėgikai, 3-ąją - “Ryto” gimnazija. 4-ąją - Senamiesčio vid. mokykla, 5-ąją - 2-oji vid. mokykla.

• Spalio 25 d., penktadienį, 18 val. Sporto centre varžybomis tarp Druskininkų “Tobio” ir Biržų komandos startuoja LKBL čempionatas. Tikimasi atkaklios kovos. Centrinių sėdimų vietų bilieto kaina - 2 Lt, likusiose vietose - 1 Lt.

• Druskininkų miesto jaunimo iki 16-os metų futbolo čempionate sužaidus 1-ąjį ratą, pirmavo “Ryto 1” komanda, surinkusi 6 taškus. Po 4 taškus turėjo komandos “Barselona”, “Atgimimo 1” ir “Atgimimo 3”. Atkrentamosiose varžybose į finalą iškopė “Barselona” ir “Atgimimo 1”. Atkaklią kovą 3:1 laimėjo “Barselona” ( vad. R.Narauskas), 2-oji liko - “Atgimimo 1”, 3-oji - “Atgimimo 3”.
       Varžybų uždarymo metu Sporto centro direktorius J.Matulevičius komandoms prizininkėms įteikė taures ir pasidžiaugė, jog auga gera pamaina suaugusiųjų futbolo komandai.