Pirmas

Šiame numeryje
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Savas gylis
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija

  Nugalėjo diskžokėjas iš Panevėžio
Eglė ZUZEVIČIŪTĖ 


3-iojo respublikinio moksleivių didžėjų festivalio dalyvių grupelė: dj Jungle (pirmas iš kairės), dj Andrė (antras iš dešinės) dj Blondi (pirmas iš dešinės)

Kliūtys 

   Balandžio 26-27 d. "Galios" klube įvykęs 3-iasis Lietuvos diskžokėjų moksleivių festivalis organizatoriams sukėlė nemažai rūpesčių. Ypač daug problemų kilo dėl Jaunimo užimtumo centre (JUC) prasidėjusių statybų. "UAB "Galia" direktoriaus Sigito Rinkevičiaus išnuomotos patalpos buvo geriausia, ką galėjome gauti,"- pasakojo vienas renginio pagalbininkų Olegas Fedorenka. JUC-o direktorei Jūratei Švėgždienei, manančiai, jog JUC-o salė buvo labiausiai tokiems renginiams tinkama vieta, pritarė ir festivalio komisijos pirmininkas dj Mysha. Dar viena festivalio organizatorių problema - Savivaldybės skirti pinigai negalėjo būti naudojami aparatūrai, įgarsinimui bei apšvietimui. Prieš 2-3 metus Dj festivalyje dar buvo galima naudoti JUC-o aparatūrą, tačiau dabar ji yra pasenusi. Taip pat JUC-as neturi greituminių grotuvų - to, kas diskžokėjams grojant yra svarbiausia. Šią problemą išspręsti padėjo dj Mysha, kuris, jausdamas simpatiją Druskininkams ir JUC-ui, parėmė renginį savo grotuvais.

Dar ne profesionalai 

   Daug jaunuolių svajoja tapti dj-ais. Tai vienas iš populiariausių jaunimo užsiėmimų tarp breiko, grafiti ir kitų. Atvykti į šį renginį norėjo apie 40 dalyvių, tačiau miestų mokyklos atrinko tinkamiausius. Šis festivalis nėra profesionalių dj-ų pasirodymai, tai - moksleivių renginys, į kurį dažnai suvažiuoja naujokai. Pasak komisijos nario dj Mažylio, jis pats pirmą kartą festivalyje dalyvavo, mažai ką mokėdamas. Anot J.Švėgždienės, tokiame festivalyje diskžokėjai gali įvertinti save, pasimokyti iš kitų, išmoksta laimėti ir pralaimėti: "Tarp dalyvių atsiranda ryšys - jie bendrauja, rašo vieni kitiems elektroninius laiškus, susitinka kituose renginiuose, tampa gerais bičiuliais,"- tęsia ji. 

Publikos numylėtinis 

   Abu renginio vakarus publika didžiausias simpatijas reiškė Druskininkų atstovui - dj Jungle, kuris jau turi laimėjimų 1999 m. Lietuvos moksleivių čempionate, 2000 m. Dzūkijos-Suvalkijos, 2001 m. Lietuvos dj festivaliuose ir kitur. Dj Jungle šiuo užsiėmimu susidomėjo dar būdamas visai mažas, kai laidoje "Vargo vakarienė" išgirdo muzikos rūšį ,,jungle". Dj Jungle tėvai, taip pat muzikantai, supranta sūnaus potraukį muzikai. Dj Jungle ateity taip pat ketina groti, bet pirmiausia vaikinas nori gerai užbaigti mokslus.

Geriausieji 

   Pirmąjį festivalio vakarą laimėtojais paskelbti panevėžiečiai dj Blondi ir dj Andrė, 3-ias - dj Jungle, patekę į pusfinalį. Konkurentai druskininkiečio namų darbą įvertino labai gerai. Pats dj Jungle nebuvo patenkintas savo grojimu. Antrąjį festivalio vakarą į pusfinalį atrinktas dar vienas diskžokėjas - Pupa iš Kupiškio. Įnirtingiausia kova vyko dėl 3-iosios vietos tarp druskininkiečio ir kupiškėno, kurie praėjusių metų festivalyje varžėsi dėl 1-osios vietos. Šįkart moksleiviai per 10 minučių grojo iki pirmosios klaidos, kurią padarė dj Jungle. Komisija abiems dj-ams skyrė 3-iąją vietą. Sunkiausia jiems buvo pasidalinti prizą - ausines. Galiausiai draugiškai nusprendė, kad viena ausinė bus dj Pupai, o kita - dj Jungle. Vėliau turėjo vykti "ping pongas" tarp dj Blondi ir dj Andrė, tačiau dvikovos atsisakyta dėl absoliučiai geriausio festivalio lyderio dj Blondi pasirodymo. Šis panevėžietis ir tapo 3-iojo dj moksleivių festivalio nugalėtoju.

Padėka 

   Druskininkuose tokiu sunkiu metu dar galima rasti rėmėjų, kurie padeda jaunimui. Jų dėka dalyviai turėjo normalias gyvenimo ir maitinimosi sąlygas. Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams: Savivaldybės administracijos Kultūros skyriui, ,,Disco galaxy", UAB ,,Galia", savaitraščiui ,,Druskonis", UAB ,,Hesona", UAB ,,Druskininkų rasa", UAB ,,Rinvalis", VšĮ ,,Druskininkų ligoninė", Amatų mokyklai , Fujifilm atstovei ,,Raifa", Druskininkų turizmo informacijos biurui, UAB ,,Trys sezonai" ir Druskininkų policijos komisariatui už tvarką renginio metu.
  Mūsų breikerių prizas 
Monika ČIUPAITĖ 


Druskininkų breiko šokėjų grupė "The desk crew"

   Balandžio 28-ąją Marijampolėje vyko vaikų ir jaunimo breiko šokio festivalis "Gatvės padaužos". 

   Druskininkams jame atstovavo breiko grupė" THE DESK CREW" (Gedas Dailydė , Rokas Leikauskas, Danielius Šikšnelis, Eugenijus Černevskis, Andrius Adomėnas ir Myša Krepočen. 
   Įspūdingi, tačiau panašūs buvo Marijampolės breiko grupių "Nukleonai" ir "Fank" pasirodymai, nenustebino Alytaus šokėjai. Festivalio komisija atrinko tris geriausiai pasirodžiusias komandas. Varėnos šokėjai apdovanoti už geriausiai paruoštą programą, "Nukleonai" pelnė daugiausiai žiūrovų simpatijų, o druskininkiečiai apdovanoti už geriausią įvaizdį ir meistriškumą. "THE DESK CREW" grupė dėkoja rėmėjams: AB "Minolga", IĮ "Vija", centrui "Dainava". 

 

  Įspūdingos DDD 2002 
Justina CILCIŪTĖ 

   Balandžio 23-26 d. Senamiesčio vid. mokykloje šurmuliavo 9-osios dailės darbų dienos (DDD). Jos atidarytos pynelės nėrimo maratonu bei įdomia V.Sokolovskajos ir M.Bačiuškos kūrybos parodėle. Mokiniams smuikavo V.Kaklys ir L.Savulionis. DDD šiemet persikėlė net už mokyklos ribų: Parapijos namuose pristatyti pastatų maketai, stogastulpiai, piešiniai; Viešojoje bibliotekoje demonstruojama dailės egzaminų kūryba, knygų viršeliai. Balandžio 24 d. mokyklos 2-ojo aukšto fojė 8 d klasės mokiniai pastatė neįprastą smėlio fontaną, devintokai parodė kūrybinį darbą "In Memorian pasaulio prekybos centrui". "Juodbruvį, pabalusį ir pageltonavusį ketvirtadienį" mokiniai ir mokytojai privalėjo apsirengti juodų, baltų ir geltonų spalvų aprėdais ir aksesuarais. Mokytojų kambaryje atidaryta kavinė "Smaližius". Mokykloje lankėsi dailininkas A.Šuliauskas. 26-osios rytą mokyklos rūsyje vyko Špargalkių meno pasiekimų ekspozicija. Namų ruošos kabinete ir medžio dirbtuvėse veikė kruopštumo parodėlės. Vyko įdomi atrakcija "Laikrutskydė" (laikas, rutulys, skylė, dėžė). DDD 2002 uždaryme aktų salėje mokiniai demonstravo madų kolekcijas, galvos apdangalus, veidų dažymo meną, šukuosenas, pamatuota rekordinio ilgio pynelė. Esame dėkingi DDD org. komitetui: G.Kalesnykaitei, D.Norkūnienei, K.Naujaliui, G.Bendoravičiui, o ypač šios šventės įkvėpėjui A.Mosiejui. 

 

  Moksleivių poezija ir muzika
Jolita JUKNEVIČIŪTĖ

   Balandžio 25-ąją Viešojoje bibliotekoje įvyko muzikos ir poezijos popietė "Uždek man saulę delnuose", skirta Bibliotekų savaitei paminėti. "Ryto" gimnazijos jaunųjų poetų klubo (vad. R.Janulevičienė) 6-ios narės skaitė savo eiles. Merginos išleido jau tris savo poezijos knygeles. Greitai pasirodys ir ketvirtoji "Žvaigždynų upėse braidau", kuri bus pristatyta "Ryto" gimnazijos "Poezijos pavasarėlyje". "Dainų dainelės" laureatas A.Oleinikas pagrojo keletą melodijų, padainavo. Renginio pabaigoje "Ryto" gimnazijos populiariosios muzikos ansamblio (vad.R.Balkaitienė) atliekamai stilizuotai lietuvių liaudies dainai "Bėginėjo povelė" pritarė ir bibliotekos darbuotojos, ir renginio svečiai. 

  


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>


 

© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.