Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Savas gylis
Klausimas
Sportas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija


 


  Savivaldybė informuoja
   Savivaldybės socialinės paramos skyrius, Vaikų teisių apsaugos tarnyba ir Socialinių paslaugų centras organizuoja kalėdinę labdarą (paramą) labiausiai socialiai pažeidžiamoms šeimoms, socialiai remtinų ir daugiavaikių šeimų vaikams, neįgaliems vaikams ir Socialinių paslaugų centro darbuotojų lankomiems bei jo įskaitoje esantiems asmenims.
   Labdarą (maisto produktus ir kitas bendrojo naudojimo prekes) gali teikti pavieniai privatūs asmenys bei įvairios įmonės ir organizacijos arba pervesti šiai programai skirtas lėšas į Druskininkų savivaldybės Socialinės paramos skyriaus pavedimų sąskaitą Nr. 10002504 AB Lietuvos taupomojo banko Druskininkų skyriuje (banko kodas 60103). Įmonės kodas 8875551.
   Už gautas lėšas bus organizuojami kalėdiniai renginiai, perkami maisto produktai, iš kurių sudaromi maisto produktų krepšeliai ir dovanėlės vaikams. Kviečiami dalyvauti, kad šventes galėtų pajusti kiekviena širdis.

Šalpos pensijos gavėjų dėmesiui 
  
Pakartotinai informuojame, kad seno pavyzdžio invalido pažymėjimai (knygelės) galiojo iki 2001 m. sausio 1 dienos. Dar nesuspėjusius pasikeisti pažymėjimų prašome kreiptis į Socialinės paramos skyriaus specialistę L.Grigaravičiūtę (Vasario 16-osios g. 16, 102 kab. informacija tel.: 55744).

   Š.m. lapkričio 26 d. įvyko Jaunimo reikalų tarybos posėdis, kurio metu aptarta Jaunimo užimtumo centro (JUC) 2001 m. veikla bei 2002 m. planai. Mero pavaduotoja K.Miškinienė su jaunimo reikalų taryba diskutavo dėl egzistuojančių jaunimo problemų, taip pat dėl Savivaldybės galimybės finansiškai remti jaunimo programas.

   Respublikos Prezidento V.Adamkaus apsilankymo Birštono savivaldybėje š.m. liepos 17 d., bei Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto organizuotame pasitarime š.m. rugsėjo 26 d. buvo iškeltos kurortų plėtros problemos. Meras R.Malinauskas yra kviečiamas š.m. gruodžio 3 d. į šių susitikimų rezultatų aptarimą Prezidentūros posėdžių salėje.

   Š.m. lapkričio 30 d. 10 val. įvyks Tarybos posėdis (Vasario 16-osios g., 7, posėdžių salėje). Darbotvarkę galite rasti Savivaldybės interneto puslapyje - www.druskininkai.lt

 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>
Anekdotas


© 1997-2001 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.