Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Savas gylis
Klausimas
Sportas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija


 


  HOROSKOPAI
OŽIARAGIAI ateinančią savaitę turės kontroliuoti save ir labai taktiškai bendrauti su vyresnybe, kuri jums priekaištaus dėl prastai atliekamų pareigų ir nepašykštės pelnytos kritikos. Verslininkai gali turėti papildomų išlaidų, realizuodami projektus, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Palankios dienos - pirmadienis ir ketvirtadienis.

VANDENIAI įgyvendins anksčiau kilusias idėjas pradėti savarankišką verslą, ypač jeigu šis sumanymas bus realizuojamas su partneriais iš užsienio. Bet jūs turėsite kaip reikiant padirbėti, kad planai taptų realybe, nes, kaip teigia astrologas, jūsų laukia nelengvas uždavinys. Mylimas žmogus jums suteiks moralinę paramą. Sėkminga diena - ketvirtadienis.

Labai galimas dalykas, kad ŽUVYS ateinančią savaitę gaus žinią apie paskyrimą į naują darbą. Jus gali ilgam komandiruoti į užsienį, kur turėsite atstovauti savo įstaigai. Stipriosios lyties atstovai vėl įsimylės ir leisis ieškoti naujų romantiškų nuotykių. Sėkmingos visais atžvilgiais dienos - pirmadienis ir antradienis.

AVINAI ateinančią savaitę gali tikėtis papildomų pajamų. Šie astrologo žodžiai adresuojami tiek valstybės tarnautojams, tiek verslininkams. Darbo užmokesčio priedo arba pelno, kurio duos verslo projektas, - štai ko laukite ateinančias septynias dienas. O štai meilės fronte ruoškitės nusivylimams. Sėkminga diena - trečiadienis.

JAUČIAMS artimiausiu metu solidaus pelno duos operacijos su vertybiniais popieriais. Kitą savaitę tai bus jūsų "arkliukas", ir gaišti laiko kitiems reikalams žvaigždės jums nepataria. Priešingu atveju visas jūsų verslas gali nueiti šuniui ant uodegos. Valstybės tarnautojai turės bendrauti su vyresnybe. Šių pokalbių rezultatas bus paskyrimas į aukštesnį postą. Sėkminga diena - antradienis.

DVYNIŲ laukia daugeliu atžvilgių sėkmingas laikotarpis. Astrologo nuomone, kitą savaitę galite drąsiai prašyti savo vyresnybę paskirti jus į aukštesnį postą. Jūs turite visas galimybes jį užimti. Komersantus žvaigždės įspėja atidėti operacijas, susijusias su nekilnojamuoju turtu. Kol kas reikia palaukti, jeigu norite turėti naudos. Palanki diena - ketvirtadienis.

VĖŽIAI kitą savaitę darbe gali turėti problemų dėl nesutarimų su vyresnybe. Žvaigždės mano, kad nereikėtų imtis jokių atsakomųjų veiksmų. Tegul kol kas viskas lieka kaip buvę, vėliau santykiai savaime sunormalės. Verslininkams astrologas irgi pataria nepriimti skubotų sprendimų. Sėkmingos dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

LIŪTŲ laukia laikotarpis, kai galėsite aktyviai pasireikšti visose sferose. Jūs lengvai padidinsite savo autoritetą ir padėsite finansinės sėkmės pamatus. Artimiausią savaitę pasistenkite nepražiopsoti savo šanso: renkite svarbius susitikimus, derybas su partneriais - tai atvers malonias perspektyvas. Sėkminga diena - penktadienis.

MERGELĖMS kitą savaitę seksis tvarkyti visus reikalus, susijusius su pinigais. Galite tikėtis, kad pasipelnysite verslo srityje, laimėsite loterijoje, atgausite paskolintus pinigus, teigia astrologas. Darbe jums gali būti pasiūlytas naujas aukštas postas, kuriam reikalingos jūsų žinios ir patirtis. Savaitgalį reikėtų praleisti su šeimos nariais. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

SVARSTYKLĖMS astrologas pataria kitą savaitę atitrūkti nuo darbų ir visą dėmesį skirti šeimai. Darbe vis tiek bus palyginti ramu, o štai artimiesiems dabar tiesiog būtina jūsų pagalba. Pasistenkite suprasti aplinkinius, ir tuomet jie jums padės įgyvendinti visus svarbius sumanymus. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Labai galimas dalykas, kad SKORPIONAMS verslininkams ateinančią savaitę pelno duos projektas, į kurį jau seniai numojote ranka. Tiems, kurie neturi nuosavos įmonės, kol kas teks tenkintis kukliu algos priedu ir vyresnybės pažadais paskirti į aukštesnį postą - tai juk irgi ne taip jau blogai. Sėkminga diena - trečiadienis.

ŠAULIAI ateinančią savaitę tvarkys einamuosius reikalus tarnyboje. Astrologas jums pataria dėti visas pastangas darbams užbaigti, kadangi artimiausiu metu jūs greičiausiai važiuosite į užsienį pailsėti. Organizuoti kelionę ir atlikti visus reikiamus formalumus jums padės mylimas žmogus. Sėkminga diena - penktadienis.

 

Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>
Anekdotas


© 1997-2001 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.