Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Savas gylis
Klausimas
Sportas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija


 


  Daugumą prizų laimėjo merginos
Arūnas ZURLYS 


Po apdovanojimo pakalbinta B.Šniukštaitė (kairėje) aiškino, jog fotografuodama stengėsi surežisuoti kuo įdomesnes žmonių ir daiktų kompozicijas, o K.Padegimaitė (dešinėje) išsitarė, jog improvizavo pasitelkusi pozuoti geriausią savo draugę.


Suaugusiųjų grupėje laimėjusio 2-ąją vietą Remigijaus Lyniko viena iš nuotraukų, dalyvavusių fotokonkurse.

   Lapkričio 22 d. centre "Dainava" apibendrinti fotokonkurso "Miestas ir jaunimas" rezultatai. Tai jau 6-asis fotokonkursas, kasmet skelbiamas vis kitokiu pavadinimu. Šįmet, kitaip nei ankstesniaisiais metais, konkursas tęsėsi tik vieną savaitę, kurios metu dalyviai išfotografavo Fuji Film atstovo Druskininkuose IĮ ,,Raifa" padovanotą po vieną spalvotą juostelę, kurią vėl grąžino atgal į laboratoriją nemokamai ryškinti ir daryti nuotraukas. Tad dalyviams teliko pasikliauti nuosava savimone ir kūrybiškumu. 
   Autoritetinga fotokonkurso vertinimo komisija, kurios sudėtyje buvo ir svečiai iš Vilniaus - Aukštesniosios technikos mokyklos fotografijos dėstytojas R.Daukša ir BĮ UAB "Baltexfilm" gen. direktoriaus pavaduotojas V.Panumis, jaunimo grupėje 1-ąją vietą ir 100 Lt premiją skyrė Senamiesčio vid. mokyklos moksleivei Barborai Šniukštaitei. 2-ąją vietą užėmė ir 70 Lt laimėjo studentė Jolita Černiauskaitė, 3-ąją ir 50 Lt - "Ryto" gimnazistė Kristina Padegimaitė. Paskatinamosios premijos po 20 Lt įteiktos įvairių miesto mokyklų moksleivėms Jekaterinai Mudrovai ir Margaritai Celenkevičiūtei, Indrei Svirskaitei ir Ievai Paliaukaitei, Dovilei Krivaitei. Savaitraščio "Druskonis" pusmečio prenumerata premijuotos Vilija Balevičiūtė ("Druskonis" kviečia ją atsiliepti) ir Oksana Kogut. 
   Suaugusiųjų grupėje 1-oji vieta nebuvo skirta, o 2-oji ir 70 Lt - daugkartiniam šio fotokonkurso prizininkui - Remigijui Lynikui. 3-ąją vietą užėmė Algis Bolys, kuriam skirta 50 Lt. Konkurso prizininkai buvo apdovanoti žaviais kalendoriais, fotoalbumėliais, kuriuos skyrė Fuji Film atstovai Lietuvoje, surengę konkurso dalyviams ir pažintinę konferenciją apie skaitmeninės fotografijos naujoves. 
   Svečiai iš Vilniaus pasidžiaugė Druskininkų jaunuomenės savimone, kuri nė kiek nenusileidžia kitų miestų fotografijos mėgėjams. Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>
Anekdotas


© 1997-2001 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.