Informacija

Gera pradžia
Bronė DRAGINIENĖ
Sporto mokyklos direktorė

Sėkmingais startais šiuos mokslo metus pradėjo sporto mokyklos ugdytiniai. Pirmieji į pusfinalines rankinio varžybas pateko trenerio A.Andrijausko jauniai, 18:17 įveikę pajėgius varėniškius ir 19:5 šalčininkiečius. Beje, būdami metais jaunesni, zoninėse varžybose mūsiškiai pralaimėjo Lietuvos B lygoje žaidžiantiems alytiškiams ir prarado pusfinaliuose taip reikalingus 2 taškus.
   Į pusfinalius pateko ir 2 metais jaunesnės trenerės D.Sukankaitės jaunutės, 22:7 nugalėjusios šalčininkietes. Pusfinalinėse varžybose jos žais praradusios 4 taškus, nes zonoje pralaimėjo alytiškėms ir varėniškėms. Jaunės burtų keliu į pusfinalius pateko su "auksiniais" taškais.
   Krepšinio pogrupių varžybos dar tebevyksta, tačiau trenerio S.Šimkūno ugdytiniai startuoja be pralaimėjimų. Jaunučiai 93:91 įveikė alytiškius ir 82:72 vilkaviškiečius. Aštuntokų rinktinė 88:70 nugalėjo V.Chomičiaus KM komandą bei 82:58 Vilniaus 2-ąją.
Vilniaus pusfinalyje žais ir trenerio A.Arbačiausko septintokų rankinio rinktinė, įtikinamai įveikusi varėniškius, šalčininkiečius bei mūsų 2-ąją komandą. Jaudintasi tik žaidžiant su Alytaus rinktine, tačiau ji nugalėta 28:15. Nelauktai aukštu rezultatu 28:13 įveikta ir Vilniaus rinktinė, kuri taip ir neatsigavo, pasiųsta į nokdauną per pirmąsias 8 rungtynių minutes, kai mūsiškiai pirmavo 8:1. Ar pavyks mūsiškiams patekti į finalinę ketveriukę, lems pusfinalio 12-os komandų varžybos. Patekus į finalines varžybas, galėsime jas stebėti Druskininkuose.

Pasaulio čempionato prizininkas

Pasaulio rankų lenkimo čempionato prizininkas Vidas Mikelionis su iš Italijos parsivežtais medaliais ir prizu

Spalio 16-22 d. Italijoje vyko Pasaulio rankų lenkimo čempionatas, kur Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir leipalingietis Vidas Mikelionis.

Jo dalyvavimą čempionate paskolindamas parėmė šilutiškis treneris A.Pancerovas. Lenkimo kaire ranka rungtyje svorio kategorijoje nuo 90 iki 100 kg Vidas tarp daugiau kaip 10-ies dalyvių užėmė aukštą 2-ąją vietą ir buvo apdovanotas sidabro medaliu. Prizininku tapo ir lenkdamas dešine ranka, nes medaliais apdovanojami ir užėmę 6-ąją vietą. Šiame čempionate tarp 31-os valstybės atstovų puikiai pasirodė visa lietuvių 16-os asmenų komanda. Ypač sekėsi mūsų moterims, iš kurių 3 tapo pasaulio čempionėmis. Bendrakomandinėje įskaitoje lietuvaitės užėmė aukštą 4-ąją vietą.
   V.Mikelionis džiaugiasi labai gerai organizuotu pasaulio čempionatu ir apskritai savo kelione į Italiją, kur turėjo galimybę pabuvoti netgi Venecijoje. Geros nuotaikos nesudrumstė ir mūsų autobuso gedimas, privertęs sportininkus 2 paras laukti, kol iš Lietuvos atvyks kitas transportas.

SPORTAS
   Pasibaigė miesto rudens futbolo varžybos. 1-ąją vietą užėmė "Veteranų" komanda, 2-oji - "Ateitis", 3-ioji - "Virintojai".

"Druskininkų" krepšinio komanda paskutiniąsias varžybas žaidė išvykose. Ji 95:88 nugalėjo Jonavos SK ir pralaimėjo 95:81 "Pasvalio-Gilės" komandai. Abiejose rungtynėse iš druskininkiečių geriausiai žaidė Robertas Bitinas, pelnęs po 28 taškus. Netrukus mūsų krepšininkai išvykoje susitiks su "Rokiškio sūrio" komanda.

Mūsų miesto rankinio komanda, dalyvaujanti Lietuvos A lygos čempionate, išvykoje po atkaklios kovos pralaimėjo 32:25 Kauno "Lūšies-Akademiko 2" rankininkams, o kitą dieną namuose nugalėjo 32:29 zarasiškius. Abiejose rungtynėse druskininkiečių vartus puikiai gynė A.Klimas, o aikštėje rezultatyviausiai žaidė E.Muzikevičius.

Miesto kroso varžybose puikiai startavo Leipalingio vid. mokyklos mokiniai, treniruojami A.Ruginio ir A.Černiausko. Moterų 500 m trasoje iki 18 metų grupėje nepralenkiamos buvo leipalingietės B.Virbalytė, užėmusi 1-ąją vietą, O.Griškauskaitė (2-oji vieta) ir L.Žambickaitė (3-oji vieta). Tarp vyresnių moterų geriausiai pasirodė E.Valentukevičienė.
   Vyrų 1000 m trasoje iki 18 metų grupėje 1-ąją vietą iškovojo taip pat leipalingiečiai: A.Vasiliauskas, užėmęs 1-ąją vietą, R.Jarašius (2-oji vieta) ir R.Jasinskas (3-oji vieta). Vyrų daugiau kaip 18 metų grupėje 1-asis finišavo K.Muliuolis, 2-asis - A.Tamulevičius (abiejų treneris K.Jazepčikas), 3-asis - Kaune besimokantis leipalingietis A.Gudaitis.