Pirmas

Šiame numeryje
Miesto žinios
Policijos žinios
Savas gylis
Kultūra
Klausimas
Sportas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija


 


  HOROSKOPAI
OŽIARAGIAI turėtų daugiau dėmesio skirti bendravimui su bičiuliais ir verslo partneriais. Astrologo nuomone, su jų pagalba jūs gausite viliojančių pasiūlymų, kurie jums padės rasti naujų pajamų šaltinių arba pakeisti darbovietę. Bet nevertėtų iškart imtis visko, ką jums pasiūlys: pasiekti laimėjimų bus nelengva, todėl reikia viską gerai apgalvoti. Ateinančią savaitę taupykite pinigus, ypač jeigu jūsų žinioje valdiškos lėšos. Jums sėkmingos dienos - trečiadienis ir sekmadienis.

VANDENIAMS ateinanti savaitė suteiks puikią galimybę greitai išspręsti daugelį susikaupusių problemų ir grąžinti senas skolas. Daugiau aktyvumo ir iniciatyvos - tuomet sunkumai pasitrauks į antrą planą. Bet, įspėja žvaigždės, nepamirškite, kad užsispyrimas ir išpuikimas - tai tos ydos, kurios gali tapti naujų nemalonumų priežastimi. Laikinai gali atšalti jūsų jausmai artimam žmogui, kuris jums atrodys esąs pernelyg reiklus. Palankios dienos - antradienis ir trečiadienis.

ŽUVYS tikriausiai susidurs su didelėmis finansinėmis problemomis, kurios, deja, neigiamai atsilieps visiems jūsų reikalams. Astrologas teigia, kad jūs išleisite daug pinigų. Didžioji dalis šių išlaidų nebus nei pateisinamos, nei protingos. Asmeniniame gyvenime gali pasitaikyti nemalonumų, kurie taip pat bus susiję su piniginiais klausimais. Kaip tik dėl finansų įsimylėjėliai ir sutuoktiniai ginčysis ir konfliktuos. Vienintelis patarimas esant tokiai situacijai: kuo mažiau galvokite apie pinigus. Sėkminga diena - antradienis.

AVINAI pirmiausia turėtų atminti, kad negalima priimti jokių sprendimų, prieš tai visko gerai neapgalvojus. Gausite daugybę įdomių pasiūlymų, susijusių su profesine ir komercine veikla, bet priimkite tik tuos, kuriuos pateiks laiko išmėginti bičiuliai. Priešingu atveju jus gali apgauti, o tai neigiamai atsilieptų jūsų padėčiai visuomenėje. Svarbiausias ateinančios savaitės uždavinys - neprarasti pasitikėjimo savo jėgomis, kuris leis padidinti jūsų autoritetą. Palanki diena - trečiadienis.

JAUČIAI gali tikėtis naujo darbo, beje, pakankamai gerai apmokamo ir perspektyvaus. Jeigu jums iškilo būtinybė pakeisti darbovietę arba veiklos pobūdį, tai ateinančios septynios dienos - tinkamiausias metas tokiems planams įgyvendinti. Verslininkai galės tiesiogiai dalyvauti naujuose projektuose arba ieškoti naujų partnerių, pirmiausia - užsienyje. Galimas dalykas, kad šiuo tikslu turėsite vykti į komandiruotę. Važiuokite drąsiai, jos rezultatai pateisins visas išlaidas. Sėkminga diena - pirmadienis.

O štai DVYNIAMS kitą savaitę jokiu būdu nereikėtų keisti veiklos pobūdžio ar darbo - laikotarpis tam nepalankus. Profesinė veikla naujoje vietoje pareikalaus daug pastangų, kurios nepasiteisins, kadangi gali kilti didelių keblumų bendraujant su vyresnybe, o padarytos klaidos jums labai brangiai atsieis. Apskritai kita savaitė nepalanki permainoms: pastangos pradėti naują darbą arba rasti naują pajamų šaltinį veikiausiai bus nesėkmingos. Jums geriausia kitos savaitės diena - sekmadienis.

VĖŽIAMS ateinanti savaitė suteiks galimybę sėkmingai išspręsti savo materialines problemas. Labai galimas dalykas, kad čia lemiamą vaidmenį suvaidins neblogas darbo užmokesčio priedas arba vienkartinė, bet gana solidi premija. Dangaus šviesulių išsidėstymas jums taip pat suteiks šansą sėkmingai surizikuoti - pasiteisins dalyvavimas visokiausiose loterijose, žaidimuose ir konkursuose dėl piniginių prizų. Tarnyboje galite pasižymėti, jeigu visas jėgas skirsite organizacinei veiklai, kurios tikslas - gerinti darbo sąlygas. Palankios dienos - pirmadienis ir antradienis.

LIŪTAI turėtų nepražiopsoti galimybės realizuoti savo kūrybinį potencialą. Todėl astrologas jums pataria aktyviai rengti susitikimus ir keistis patirtimi su kolegomis. Šis laikotarpis reikšmingas ir tuo, kad dabar, kaip dar niekada, galima įgyvendinti visus ankstesnius planus ir idėjas. Verslo srityje pasistenkite naujaip pažvelgti į santykius su partneriais, rodykite iniciatyvą rengiant naujus projektus. Savaitės pabaigoje sužinosite įdomių smulkmenų apie mylimą žmogų. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir penktadienis.

MERGELĖS gali gauti svarbią žinią, kuri, kaip teigia planetos, tikriausiai iš pagrindų pakeis jūsų gyvenseną. Astrologas mano, kad tai bus naujiena apie jūsų paaukštininą, vadinasi, jūsų laukia labai aktyvi savaitė profesiniu požiūriu. Padidės jūsų autoritetas, o kartu su juo - darbo krūvis bei atsakomybė. Naujas postas pareikalaus naujo požiūrio ir netradicinių sprendimų. Sėkmingos dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.

SVARSTYKLIŲ laukia įtempta savaitė. Astrologas jus įspėja, kad aplinkybės arba nedraugų intrigos jus privers aktyviai ginti savo nuomonę. Labai didelė konfliktų su aplinkiniais ir artimaisiais tikimybė, galimi kivirčai su mylimu žmogumi. Nepaisant visų šių keblumų, pasistenkite likti ramūs ir santūrūs, tik tuomet jūs galėsite iki minimumo sumažinti visus nepalankius krizinių situacijų padarinius. Neutraliausia ir sėkmingiausia sudėtingos savaitės diena jums bus šeštadienis.

SKORPIONAI ras naują pajamų šaltinį, plėsdami savo galimybes profesinės veiklos sferoje. Savaitė bus palanki dalykinėms kelionėms, investicijoms, nuosavos įmonės plėtrai. Tokia planinga veikla užtikrins nedidelius, bet perspektyvius jūsų karjeros pokyčius. Astrologas įspėja, kad galite išgirsti naujieną, kuri pakeis į gerąją pusę jūsų dabartinę tarnybinę arba visuomeninę padėtį. Palanki diena - antradienis.

ŠAULIAI turėtų skirti savo jėgas tyrimams, analitinei veiklai ir moksliniam darbui. Jūs galite įspūdingai pasireikšti šioje srityje, o už jūsų pastangas ir uolumą bus deramai atlyginta. Dabar prasideda toks laikotarpis, kai jūs galite sėkmingai išspręsti išsilavinimo problemą, jeigu pasitelksite į pagalbą kolegas ir giminaičius. Savaitės pabaigoje gausite žinią, kuri teigiamai atsilieps jūsų santykiams su mylimu žmogumi. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir penktadienis.
 

Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>
Anekdotas


© 1997-2001 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.