Sanatorijos

Redakcija
Informacija

SPORTAS
  • Slovakijoje vykusiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose dalyvavo ir 3 Druskininkų sporto mokyklos auklėtiniai: Saulius Taraskevičius, Ignas Brasevičius ir Vilius Mikelionis. Geriausią rezultatą pasiekė S.Taraskevičius, 10 km nuėjęs per 46 min. 10 sek., V.Mikelionis ir I.Brasevičius – per 46 min. 23 sek. Šie rezultatai suteikia galimybę druskininkiečiams dalyvauti pasaulio jaunių čempionate.
  • Didelis būrys bėgikų susirinko į miesto kroso varžybas. Bene gausiausiai buvo atstovaujama Sporto ir Leipalingio vid. mokykloms. Mergaičių iki 15 m. grupėje 500 m trasoje 1-ąją vietą užėmė V.Stankevičiūtė ( 1 min. 54 sek), tr. A.Ruginis, 2-ąją – I.Marcinonytė (2 min.), tr. M.Gasparianas, 3-ąją – V.Rutkauskaitė (2:01), tr. A.Ruginis. Tarp mergaičių daugiau kaip 15 m. 1000 m. 1-oji įveikė B.Virbalytė (3:18), tr. A.Černiauskas. Berniukų iki 15 m. 1000 m. 1-ąją v. užėmė J. Jarošius (3:01), 2-ąją – A.Vasiliauskas (3:07), tr. A.Černiauskas, 3-ąją – A.Vrubliauskas (3:11), tr. B.Draginienė. Tarp 15-18 m. vaikinų 3000 m. trasą 1-asis įveikė A.Gudaitis (9:35), tr.A.Černiauskas, 2-as – A.Tamulevičius (9:37), 3-ias – K.Muliuolis (9:53), tr. K.Jezepčikas. Vyrų daugiau kaip 18 m. grupėje 1-ąją v.laimėjo D.Burba (9: 53), tr. K.Jezepčikas, 2-ąją v.- V.Dabravolskas (9:59), 3-ąją – R.Janukevičius (10:21), tr. K.Jezepčikas. Prizininkai, o taip pat jauniausieji bėgikai D.Jezepčikas ir V.Dabravolskaitė bei vyriausiasis amžiumi P.Kavaliauskas apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Vyriausias miesto kroso dalyvis P.Kavaliauskas su
         jauniausiais bėgikais V.Dabravolskaite ir D.Jezepčiku.

• Miesto moterų tinklinio čempionato finale 2-osios vid. mokyklos komanda, palaikoma gausaus sirgalių būrio, po atkaklios kovos 25:23 vis dėlto pralaimėjo “Veteranėms”, kurios tapo nugalėtojomis. 2-oji liko 2-osios vid. mokyklos komanda, 3-oji – “Ryto” vid. mokyklos 1-oji komanda. 4-ąją vietą užėmė “Senamiesčio” vidurinės, 5-ąją – “Žuvėdros”, 6-ąją – “Ryto II” tinklininkės. Prizininkės apdovanotos taurėmis ir diplomais.

Miesto moterų tinklinio čempionato nugalėtoja –
         “Veteranių” komanda.

• Birželio 7-9 d. Druskininkuose vyks tarptautinis žurnalistų ralis “Lietuva 2001”. Startas prie Savivaldybės.
  • Savigynos sporto klubas liepą-rugpjūtį rengia vasaros stovyklą visiems norintiems nemokamai. Tik išvykos mokamos. Renkamės sekmadieniais, 10 val., Kurorto g. 10a.Tel. 52997, nuo 20 val.