Pirmas

Šiame numeryje
Miesto žinios
Savivaldybės žinios
Policijos žinios
Kultūra
Sportas
Klausimas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Organizacijos
Sanatorijos

Redakcija
Informacija


 


  HOROSKOPAI
OŽIARAGIAI šią savaitę gali susidurti su partnerių apgavyste, gali įvykti nesutarimai su giminaičiais ir artimais bičiuliais. Šiuo laikotarpiu venkite susitikimų su viršininkais: savitarpio supratimas yra labai blogas, o jūsų nesantūrumas gali pabloginti padėtį. Galbūt jums nepalankus asmuo sumanė provokaciją prieš jus, kas gali turėti netikėtų padarinių. Astrologas pataria jums nesiimti jokių neapgalvotų veiksmų, būkite kantrus, netrukus padėtis pasikeis į gerąją pusę. Sėkmingos dienos Ožiaragiams - pirmadienis ir trečiadienis.

VANDENIAMS astrologas pataria kitą savaitę spręsti dabartines problemas, susijusias su profesine veikla. Naujo darbo paieškos bus nesėkmingos arba neduos pageidaujamų rezultatų. Nusiteikite, kad jums teks dirbti ankstesnėje vietoje ir išgirsti vadovų priekaištus. Santykiuose su mylimu žmogumi gali susidaryti konfliktinė padėtis, reikia stengtis jos išvengti, nes nesutarimai, kaip rodo patirtis, pražūtingi jūsų santykiams. Palankios dienos bus antradienis ir ketvirtadienis.

ŽUVYS kitą savaitę turi kuo mažiau rodytis viršininkų akyse, kad išvengtų jų kritikos. Jums nėra jokio reikalo gadinti santykius su vadovybe, nes tai gali sutrukdyti įgyvendinti jūsų ketinimus gauti naują vietą arba naują įdomų darbą. Savaitės pabaigoje Žuvų vyrų laukia pažintis, kuria gali prasidėti audringas meilės romanas. Žuvims šią savaitę palankios dienos - penktadienis ir sekmadienis.

AVINUS verslininkus šią savaitę gali smarkiai apgauti partneriai komercijos operacijose, todėl, jeigu tai įmanoma, svarbias komercines operacijas atidėkite vėlesniam laikui. Priešingu atveju gali žlugti jūsų materialinė gerovė. Norėdami išvengti šių problemų drąsiai imkitės kitokios veiklos. Sėkmingi šią savaitę bus trečiadienis ir ketvirtadienis.

TAURAI kitą savaitę patirs vien nusivylimus. Verslininkams ir tiems, kurie užsiima bet kokia komercine veikla, bus apsunkinti ryšiai su verslo partneriais, o jų rezultatai nepateisins įdėtų pastangų. Tai pasakytina ir apie valstybės tarnautojus: netikėkite viršininkų pažadais, kad gausite kitą darbą ar bus padidintas atlyginimas. Tačiau reikia tramdyti savo jausmus, kad tarnyboje neįvyktų konfliktas, kurio padariniai jums gali būti labai nepageidaujami. Palankios jums dienos - antradienis ir trečiadienis.

DVYNIAI visą kitą savaitę turi būti labai atidūs dirbdami su verslo dokumentais ar materialinėmis vertybėmis: nedidelė klaida - ir jums garantuoti dideli sunkumai. Valstybės tarnautojams sunkumus gali sąlygoti jų nenoras dirbti kolektyve, užsispyrimas ir noras visur vyrauti. To stenkitės išvengti bendraudami su mylimu žmogumi: atviri mėginimai vyrauti jūsų santykiuose gali pakirsti savitarpio supratimą. Šią savaitę jums sėkmingiausios dienos - pirmadienis ir penktadienis.

VĖŽIAMS kita savaitė labai tiks aktyvumui profesinėje veikloje, kūrybiniams ieškojimams. Komersantų laukia kelionės, susitikimai ir nauji darbai, susiję su verslo plėtimu. Tačiau astrologas pataria jums būti atsargiems, nes sėkmė bet kuriuo momentu gali nusisukti ir reikalai tada pablogės. Būkite pasirengę priimti svarbius sprendimus, kurie padėtų išvengti nesutarimų su giminaičiais ar mylimais žmonėmis. Sėkmingiausios dienos šią savaitę jums - ketvirtadienis ir penktadienis.

LIŪTAMS kitą savaitę dangaus šviesulių išsidėstymas žada sėkmę beveik visur. Sėkmingai pavyks įgyvendinti visus sumanymus. Ši savaitė bus palanki stambiems sandoriams pasirašyti, verslo deryboms, naujų verslo partnerių paieškoms. Jūs galite lengvai praturtėti, jeigu bent kiek pasistengsite, gauti geresnę vietą tarnyboje, jeigu to paprašysite reikalingų žmonių. Apskritai žvaigždės jūsų pusėje, tad stenkitės pasinaudoti šiuo palankiu laikotarpiu, pataria astrologas. Sėkmingos dienos šią savaitę - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Artimų žmonių dėka MERGELĖS šią savaitę susilauks pasisekimo visuomenėje. Sparčiai auga jūsų autoritetas, gerėja santykiai su darbo kolegomis ir draugais. Apskritai savaitė tinka aktyvumui profesinėje veikloje, komercinėms operacijoms, kūrybiniams ieškojimams. Kelionės, susitikimai ir nauji darbai, susiję su veiklos plėtimu, duos teigiamų rezultatų. Palankiai bus sutiktas pagalbos prašymas aukštose vyriausybės įstaigose. Geriausios ir sėkmingiausios šią savaitę dienos jums - antradienis, trečiadienis ir penktadienis.

SVARSTYKLĖS kitą savaitę susidurs su sunkumais. Slaptų negeranoriškai nusiteikusių žmonių apgaulė ir šmeižtas apsunkins numatytų tikslų įgyvendinimą. Galimi finansiniai nuostoliai, emociniai nesusivaldymai. Jūs galite būti užsipultas dėl neatsargių žodžių ir lengvabūdiškų veiksmų. Šią savaitę atsisakykite visuomeninės ar profesinės veiklos, pasilikite tik asmenines pareigas ir namų reikalus, kad būtų išvengta visų galimų nemalonumų. Palanki diena - sekmadienis.

SKORPIONAMS
astrologas pataria šią savaitę atkurti draugiškus santykius su tarnybos kolegomis. Tačiau darbe nereikia užsibrėžti labai didelių uždavinių, nes, kaip įspėja astrologas, jūsų laukia apgavystė arba nusivylimas. Turite pasiruošti netikėtiems susitikimams su senais bičiuliais ar artimais žmonėmis. Tačiau planetos jus įspėja dėl lengvabūdiško elgesio ar meilės nuotykių, nes jų padariniai gali būti labai netikėti. Sėkmingiausios dienos - trečiadienis ir penktadienis.

ŠAULIUI kitą savaitę atsivers nemaža naudingų verslo perspektyvų. Jūsų organizavimo gabumai ir mokėjimas racionaliai paskirstyti laiką teigiamai atsilieps veiklos rezultatams. Gali būti labai sėkmingos komercinės operacijos, susijusios su nekilnojamuoju turtu, statyba, namų įrengimu. Dangaus kūnų išsidėstymas šią savaitę teigiamai atsilieps jūsų asmeniniam gyvenimui. Meilėje jūsų laukia daugybė malonių momentų, dovanų ir siurprizų, kuriuos ruošia mylimas žmogus. Palankios dienos - trečiadienis ir šeštadienis.


 

Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>
Anekdotas


© 1997-2001 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S.