VIJA Druskonis
  2000 m. gruodžio 22 - 28 d. Nr. 52 (585)

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
SPORTAS
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI
SKELBIMAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

Centras "DAINAVA"

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

Jeigu skauda dantuką, keliauk į Paryžių

Kalėdų senelis Rūtai Grigoraitei leido iki valios jodinėti žirgu.

Kalėdų senelis Rūtai Grigoraitei leido iki valios jodinėti žirgu.

Nijolė PASERBSKIENĖ

Šešiametė Rūta Grigoraitė, vaikų dailės studijos “Namučiai” lankytoja, apie dalyvavimą piešinių konkurse “Kai man skauda dantuką, einu pas stomatologą” buvo jau primiršusi, to- dėl nustebo, kad prabėgus keliems mėnesiams, tėveliai ėme teirautis, kuo ypatingas jos kūrinėlis ir kas jame pavaizduota. Pasirodo, Rūtos mokytoja, studijos vadovė Liucija Vrubliauskienė pranešė, kad prancūzai, vaikų piešinių konkurso organizatoriai, druskininkietę pripažino nugalėtoja ir pakvietė ją bei tėvelius apsilankyti Paryžiuje, dalyvauti pasaulinio stomatologų kongreso atidaryme. Netrukus jaunosios dailininkės tėveliams Violetai ir Gintarui Grigorams organizatoriai internetu atsiuntė viešnagės programą, o likus savaitei, perdavė kelionės lėktuvu bilietus, garantuojančius ištaigingas aptarnavimo sąlygas.


Druskonis klausia skaitytojų

Švenčių laukiame visi. Neperpildytomis piniginėmis, varginami netikrumo dėl ateities, tačiau su rusenančia viltimi sulaukti geresnių laikų.

Savo skaitytojų klausėme: ar smagios bus jums šv.Kalėdos?
Ar gausus bus jūsų šventinis stalas?

Irena PETRUŠKEVIČIENĖ Antanas ŽILINSKAS Vijolė KIURAITĖ

Irena PETRUŠKEVIČIENĖ,
med. sesuo:

- Šiemet švenčių kažkodėl nelabai laukiu. Gal dėl įgrįsusio drėgno oro? Vaišėms pinigų neturėsim daug, nes vyras neseniai surado darbą, o ir aš ne ką teuždirbu. Tačiau šventes švęsim, kaip visada. Juk katalikai esam.

Antanas ŽILINSKAS,
inžinierius:

- Kalėdas švęsim kaip ir kiekvienais metais, nieko nuostabaus čia negali įvykti. O vaišės, tikiuosi, bus vidutiniškos – nei per daug skurdžios, nei pernelyg turtingos.

Vijolė KIURAITĖ:

- Kalėdų švęsti ateis sesers šeima, atvažiuos iš kaimo močiutė. Tikiuosi, kad vaišėms mama pagamins įvairių patiekalų. Švenčių labai laukiu, nes žinau, kad bus smagu.

*   *   *

Veronika AŠINSKIENĖ, ekonomistė:

- Ką čia ir kalbėti – iš darbo išvarė, pensiją dar nepriklauso gauti, toks ir smagumas. Tačiau šv.Kalėdas švęsim. Ką turėsim, tą ant stalo ir padėsim.


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: druskonis@is.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113