Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

| Sportas |

SPORTAS

Varžybų, vykusių “Saulutės” sanatorijoje, nugalėtojai.

• Spalio 7-ąją “Saulutės”sanatorijoje didelis būrys žmonių su negalia susirinko į tradicines sporto varžybas, kurias organizavo klubo “Lemtis” vadovas A.Virkutis, B.Aukštuolienė, Sporto skyrius, “Saulutės” vadovai ir “Optimisto” klubo teisėjavę nariai J.Čiginskas, J.Gontis, V.Petkevičius, E.Sadauskas, K.Aukštuolis. Visą pusdienį šventės dalyvius linksmino “Lemties” klubo ansamblis, kuriam padėjo A.Tamulionis. Varžybų pradžioje gimtadienio proga pasveikinta nuolatinė pagalbininkė miesto vicemerė K.Miškinienė.
    Daugiausiai apdovanojimų pasiliko Druskininkuose, nors varžybose dalyvavo ir Alytaus bei Marijampolės miestų, Varėnos rajono sportininkai.
    Strėlyčių “Darts” mėtymo rungtyje 1-ąją vietą laimėjo A.Judzentavičius, 2-ąją – R.Knyza, 3-ąją – R.Baranauskas. Lėkšteles taikliausiai mėtė D.Ulbinas (1 vieta), V.Marcinonis (2 v.) ir A. Maknauskienė (3 v.). Pasagą geriausiai mėtė A.Judzentavičius, 2-ąją vietą užėmė R.Ivanovas. Kamuolio mėtymo į krepšį rungtyje taikliausi buvo K.Čepulis ir G.Burkys. Lauko teniso kamuoliuką į krepšį taikliausiai mėtė V.Aleškevičius, 2-ąją vietą užėmė L.Gurbininkas, 3-ąją – R Ivanovas. Iš suaugusiųjų į krepšį geriausiai mėtė A.Virkutis (1 v.), 2-as – A.Judzentavičius, 3-ias – R.Knyza. Rankų lenkimo varžybose prizines vietas pasidalino R.Baranauskas (1 v.), M.Lietuvninkas (2 v.), A.Virkutis (3 v.). Šaškių varžybose 1-ąją vietą iškovojo A.Maskelis, 2-ąją – J.Rinkevičius, 3-4-ąją vietas pasidalino A.Aukštuolis ir K.Knyza. Tarp moterų šaškininkių pajėgiausios buvo T.Tarasenko (1 v.), A.Majauskaitė (2 v.), J.Alūzaitė. Šachmatų varžybų nugalėtoju tapo A.Aukštuolis.
  • Spalio 7-8 d. Kauno mariose vyko Lietuvos spiningautojų asociacijos 5-ojo etapo varžybos, kuriose Druskininkų komanda (R.Ramonas, J.Paulėkas, A.Petrulionis) užėmė 2-ąją vietą.

| Į viršų |

REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: druskonis@is.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113