Laisva vieta reklamai Druskonis
SPORTAS 2000 m. rugsėjo 29 - spalio 5 d. Nr. 40 (573)

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
PRADŽIA
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI
SKELBIMAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

| Sportas | Tų šalių gražumas, aikštelių didumas... | Priverskime valdžią tarnauti žmonėms |

SPORTAS

  • Rugsėjo 23 d. Kaune vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių daugiakovės varžybos, kuriose 2-ąją ir 3-ąją vietas užėmė M.Gaspariano lengvaatlečių klubo ugdytinės atitinkamai S.Turauskaitė ir D.Cikockaitė.

  • Futbolo komandų vadovus spalio 11 d. 16 val. kviečiame atvykti į Sporto skyrių (Vasario 16-osios g. 7) aptarti būsimą miesto čempionatą.

  • Miesto komandos, norinčios dalyvauti miesto vyrų krepšinio čempionate, kviečiamos atvykti į savivaldybės tarybos salę (Vasario 16-osios g. 7) š. m. spalio 11 d. 16 val.

| Į viršų |


Tų salių gražumas, aikštelių didumas…

10.jpg (27932 bytes)
Jauniausieji A.Arbačiausko auklėtiniai.

Vytenis GEDIMINAS

Iš tarptautinio rankinio turnyro Čekijoje sugrįžo Sporto mokyklos trenerės D.Sukankaitės jaunutės mergaitės ir trenerio A.Arbačiausko šeštokėliai berniukai. 100 tūkstantinis miestas Karvina sutiko pasipuošęs varžybų reklama ir valstybinėmis šalių, dalyvaujančių turnyre, vėliavomis. Tačiau mūsiškius labiausiai stebino ir jaudino sporto salių didumas ir puošnumas. Treneriai nerimavo, kad jų erdvėje mūsų vaikai, įpratę prie “kišeninių” salių, pasimes. Ir neapsiriko. Pirmąsias varžybas berniukai 12:15 pralaimėjo Karvinos HCB komandai, beje, tapusiai turnyro nugalėtoja. Jau kitoje aikštelėje (40 x 20m) šeštokėliai pralaimėjo kitai finalininkei – MŠK Bystrica ekipai. Apsipratę su aikščių gabaritais, mūsiškiai įveikė lenkus, slovakus, bosnius ir užėmė 4-ąją vietą tarp 12-os komandų. Treneris ypač patenkintas V.Lukoševičiaus, D.Vaitiekūno, R.Nanartonio, E.Augaus ir R.Kirvelevičiaus žaidimu.

Geriau sekėsi mūsų jaunutėms. Jos 16:13 įveikė čekų SK Trnava-Modranka, 18:13 Lesana Zubri bei 14:12 Sokol Hrabuvka komandas. Ir tik pirmąją varžybų dieną, “paklydusios” aikštelės erdvėje, pralaimėjusios Kavona Karvina ekipai 10:12 bei 12:12 lygiosiomis sužaidusios su pajėgia slovakių komanda, netapo prizininkėmis. Mat ši komanda turėjo geresnį įvarčių santykį. Brandų žaidimą demonstravo D.Janušauskaitė, A.Petrūninaitė, S.Subačiūtė, J.Orentaitė ir I.Mazurkevičiūtė.

Puikios gyvenimo sąlygos, iškilmingas atidarymas, fejerverkas rotušės aikštėje paliko malonius prisiminimus visoms 73 komandoms iš 5-ių valstybių. Už puikią išvyką vaikai ir treneriai dėkingi mokyklos direktorei B.Draginienei, Tarybos nariui R.Žūkui bei rėmėjams: R.Volungevičiui, K.Aurylai, E.Adomavičiui, G.Radvilavičiui, V.Antanaičiui.

| Į viršų |


Priverskime valdžią tarnauti žmonėms!

Praėjusią savaitę pasibaigė rudeninis futbolo turnyras, vykęs Druskininkų “Ryto” vid. mokykloje. Kasmetinis ir jau tradiciniu tapęs futbolo turnyras šį rudenį sulaukė ne tik dėmesio, bet ir paramos. Turnyro rėmėjas - Druskininkų savivaldybės tarybos narys, ekonomikos mokslų daktaras Juozas Šarkus. Dar niekada futbolo turnyro komandos nesivaržė dėl tokių gražių atminimo taurių ir medalių. Iš 5-ių žaidusių komandų, 1-ąją vietą iškovojo “SER” (vadovas M.Grigas), 2-ąją – “BARCA” (vadovas R. Jezukevičius), 3-iąją - “ Raigardas” (vadovas L.Vaškevičius). Kandidatas į Seimo narius J.Šarkus kupinas energijos ir ryžto skatinti jaunimą aktyviai sportinei veiklai. Jo įsteigti priziniai apdovanojimai ilgam pasiliks futbolo turnyro nugalėtojų atmintyje kaip gražus ir prasmingas įvertinimas. Pasak J.Šarkaus, konkreti pagalba sportui negali prilygti jokioms kalboms apie sporto svarbą mūsų gyvenime. ”Džiaugiuosi, turėdamas galimybę paskatinti jaunimą žaisti futbolą, krepšinį ir tuo didinti šių sporto šakų populiarumą tarp jaunimo. Mūsų visų pareiga ne tik skatinti jaunimą sportuoti, bet sudaryti jam sąlygas mokytis ir gyventi savo žemėje, dirbti savo mėgiamą darbą” – įsitikinęs J.Šarkus.

| Į viršų |


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: druskonis@is.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113