Laisva vieta reklamai Druskonis
SPORTAS 2000 m. rugsėjo 22 -28 d. Nr. 39 (572)

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
PRADŽIA
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI
SKELBIMAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

| Sportas |

SPORTAS

Bodyfleksas – geriausi vaistai nuo celiulito

Bodyflekso privalumus pripažino ir druskininkietės”, - šypsosi trenerė I.Kišonienė (pirma kairėje).
“Bodyflekso privalumus pripažino ir druskininkietės”, - šypsosi trenerė I.Kišonienė (pirma kairėje).

“Vilniaus” sanatorijos gimnastikos salėje dirbanti kineziterapeutė Irena Kišonienė pirmoji Druskininkuose pradėjo propaguoti bodyfleksą – specialią sveikatingumo programą, pagrįstą kvėpavimu. “Tai – mankšta tinginėms, nereikalaujanti didelių fizinių pastangų, tačiau duodanti maksimalią naudą”, - juokavo viena druskininkietė, lankanti I.Kišonienės bodyflekso treniruotes. “Man tai buvo naujiena, įdomu pabandyti tai, apie ką rašo ir kalba visas pasaulis”, - teigė kita I.Kišonienės mokinė. Bodyflekso sėkmės paslaptis – taisyklingai kvėpuojant, organizmas įsisavina didelį kiekį deguonies, kuris greičiau sudegina poodinį riebalų sluoksnį. Deguonis, patekdamas į pačius mažiausius kraujo kapiliarus, valo organizmą, naikina ne tik riebalus, bet ir vėžines ląsteles, didina imunitetą. Moterys įsitikino, jog bodyflekso pratimai stangrina raumenis ir naikina celiulitą. Nei bėgiojimas, nei aerobika moterų nuo šio “siaubo”, deja, negali išgelbėti.

I.Kišonienės treniruotes lankančios moterys negalėjo patikėti savo akimis: jau po 4 užsiėmimų, trunkančių maždaug po 1 val., akivaizdžiai sumažėjo jų pilvo apimtys. Tai ypač pajuto apkūnesnės moterys. Vienai talija suplonėjo 4 cm, pilvo apačia – 11 cm, o šlaunų apimtis sumažėjo net 9 cm.

I.Kišonienė, paklausta, ar ši sporto naujovė Lietuvoje nėra reklaminis triukas, sakė iš pradžių taip pat netikėjusi, jog tokį lieknėjimo efektą galima pasiekti per labai trumpą laiką. Pakanka 10 treniruočių išmokti taisyklingai kvėpuoti, o paskui mankštintis moterys jau gali individualiai. Tam nereikia nei specialios įrangos, nei ypatingos valios, nors iš pradžių, mokantis taisyklingo kvėpavimo technikos, tenka ir paprakaituoti. Norinčioms išmokti bodyflekso pratimų reikia užsiregistruoti tel.55534 kasdien nuo 13 iki 16 val. Nauja grupė užsiėmimus pradės spalio 2 d. 17 val. “Vilniaus” san.gimnastikos salėje.

| Į viršų |


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: druskonis@is.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113