Laisva vieta reklamai Druskonis
  2000 m. rugsėjo 1-7 d. Nr. 36 (569)

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
SPORTAS
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI
SKELBIMAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

Darbas gatvėje šokant breiką

Arūnas ZURLYS

Kurorto gatvėse vaikinai demonstruoja įvairiausius breiko judesius “Malūnsparnį”, “Gyvatę”, “Monetą”, “Žirkles” ir kitus.
Kurorto gatvėse vaikinai demonstruoja įvairiausius breiko judesius “Malūnsparnį”, “Gyvatę”, “Monetą”, “Žirkles” ir kitus.

Neįprastai šią vasarą kurorto gatvėse uždarbiavo druskininkiečiai breikeriai, miesto vidurinių mokyklų moksleiviai. Ko gero, šį užsiėmimą labiau dera vadinti sezono pramoga, nes šokdami breiką sutraukdavo nemažai smalsuolių.

Dvi vietinės grupės

Vaikinai iš breiko grupių “Tha D.E.S.K. CREW” (jau baigęs mokyklą Denisas Barskovas, “Ryto” vid. mokyklos 11-okai Gediminas Dailydė ir Martynas Miskelis, 4-osios vid. 11-okas Rokas Leikauskas, “Atgimimo” vid. mokyklos 11-okas Albertas Jakimonis) ir grupės “New School” (4-osios vid. mokyklos 12-okas Danielius Šikšnelis ir 10-okas Karolis Lemberis, Amatų mokyklos moksleivis Sigitas Krušas) suderino pramogą su šiokia tokia nauda. Gatvėje, dažniausiai prie “Galios” kavinės ir “Nemuno” sanatorijos, pasitiesę kartono lakštus ir įsijungę magnetofoną šoko breiką. Bandė uždarbiauti prie “Sūručio” sanatorijos, bet ten susirinkdavo mažai žmonių, prie “Lietuvos” šokti neleido. Išėjo į gatves, kai tik pas mus pradėjo gausiau poilsiautojai važiuoti.


Druskonis klausia skaitytojų

Rugsėjo 1–ąją daugelis pasitinkame ne tik šventine nuotaika, bet ir daug žemiškesniais rūpesčiais. Ar užteks šeimos biudžeto mokyklai arba studijoms didmiestyje? Iš kur gauti pinigų, jei aukštojo mokslo nori siekti keli vaikai? Kiek kainuos mokyklos vadovėliai ir metodinės medžiagos? Kalbinti druskininkiečiai pripažino, kad mokslas šiandien jau tampa prabanga.

Albertas KLYBAS Ramutė SILIŪNIENĖ Vitalijus STOROŽENKA
Albertas KLYBAS,
ind. įmonės savininkas:

- Tėvams, kurių vaikai mokosi aukštosiose mokyklose, nori nenori reikia turėti padorų pragyvenimo šaltinį. Paskaičiavom, jog tik pragyventi sostinėje, prasimaitinti, sumokėti už bendrabutį (70-80 Lt), per mėnesį studentui reikia mažiausiai 500 Lt. Jeigu nors kelis kartus per mėnesį vaikas norės grįžti savaitgaliui namo, kelionė kainuos 60 Lt. O kur dar rūbai, išlaidos menkiausioms pramogoms. Mano tėvai į mokslus KPI išleido 5 vaikus. Šiais laikais šeimai išlaikyti tokį būrį studentų būtų neįmanoma.

Ramutė SILIŪNIENĖ,
2-osios vid. mokyklos mokytoja:

- Be abejo, mokslas kainuoja. Galbūt mokyklos reikmenys per metus ne itin pabrango, tačiau žymiai pablogėjo žmonių finansinė būklė. Vis daugiau druskininkiečių tampa bedarbiais, gauna mažesnes pajamas. Mes ruošiamės vaiko studijoms kitąmet. Žinau, kad taupyti aukštajam mokslui jau reikia iš anksto.

Vitalijus STOROŽENKA,
2 vaikų tėtis:

- Pastebim, kad vaikų mokslas jau kainuoja, nors geriausiai apie tuos dalykus išmano mano žmona. Šįmet reikės pirkti kai kuriuos mokyklinius vadovėlius, bet dar pačios mokyklos nežino, kiek tiksliai knygų ir kokias. Viskas brangsta, o atlyginimai, deja, nekyla.


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: vija@elnet.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113