Laisva vieta reklamai Druskonis
SPORTAS 2000 m. rugpjūčio 11 - 17 d. Nr. 33 (566)

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
PRADŽIA
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI
SKELBIMAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

| Sportas |

SPORTAS

Druskininkuose vykusiose Dzūkijos-Suvalkijos krepšinio jaunių finalinėse varžybose puikiai pasirodė A.Gedmino ir E.Suchaneko treniruojami mūsiškiai. Pirmąją dieną jie sutriuškino alytiškius, tačiau kitas rungtynes su Prienų komanda po atkaklios kovos pralaimėjo 63:70. Trečiosios rungtynės su Šakių jauniais įrodė, jog druskininkiečiai gerokai stipresni. Atkaklias Alytaus ir Prienų komandų rungtynes paskutinę minutę laimėjo prieniškiai, tapę nugalėtojais. Garbingą 2-ąją vietą užėmė mūsiškiai. Rezultatyviausias ir geriausias šio turnyro žaidėjas buvo druskininkietis R.Bitinas. Sporto skyrius dėkoja treneriams A.Gedminui ir E.Suchanekui už puikiai paruoštą jaunių komandą.

Kaune vykusiose Lietuvos rankinio jaunių sporto žaidynių zoninėse varžybose nepasisekė mūsiškiams. Trims komandoms, Kauno 1-ajai, Kauno rajono 1-ajai ir Druskininkų, surinkus vienodai taškų, lėmė tarpusavio įvarčių santykis, kuris buvo palankesnis Kauno komandoms. Todėl druskininkiečiai užėmė 3-ąją vietą ir į tolesnį varžybų etapą nepateko. Mergaitės rankininkės, taip pat Kaune laimėjusios tik prieš Kauno raj. komandą, užėmė 4-ąją vietą iš 5-ių komandų. Į tolimesnį varžybų etapą patenka tik dvi pirmąsias vietas užėmusios komandos.

Visus kūno kultūros gerbėjus rugpjūčio 26 d. 12 val. kviečiame į miesto šventę, kur vyks mini-krepšinio, šeimų varžybos (moterų ir vaikų iki 10 metų taškai trigubinami), 2 prieš 2 varžybos dalyviams iki 15 metų ir daugiau kaip 15 metų, pasagos mėtymo ir kitos netradicinės rungtys.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti – jūsų laukia vertingi prizai bei dovanėlės.

Visi norintys dalyvauti registruojasi varžybų vietoje iki 11.30 val., prie Vilniaus al. 24.

| Į viršų |


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: vija@elnet.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113