Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

| Sportas | Naujosios Sąjungos prizai sportininkams |

SPORTAS

Kurorto šventės šeimų krepšinio 3x3 nugalėtojai ir prizininkai.

Liepos 4 d. M.Gaspariano lengvaatlečių klubo vaikai dalyvavo Lietuvos jaunučių čempionate Vilniuje. Kadangi druskininkiečiai buvo jaunesni negu kiti dalyviai, rungtynėse dalyvavo individualiai. 11 vaikų varžėsi 15-oje rungčių, 9-iose pagerino savo asmeninius rekordus. E.Križanovskis 300 m b/b nubėgo per 50,3 sek., D.Cikockaitė– per 55,2 sek., o R.Valuckas – per 54,9 sek., S.Turauskaitė 100 m - per 13,5 sek., E.Samochovaitė 200 m – per 22,9 sek. Estafetę 4x100 m klubo mergaitės nubėgo per 59 sek.

Kurorto šventės šeimų krepšinio varžybose 3x3 1-ąją vietą laimėjo Baranauskų šeima, 2-ieji – Kavaliauskai. 2 vyrų ir 1-os moters komandinėse krepšinio varžybose iki 15 metų amžiaus grupėje nugalėjo “Arsenas”, daugiau kaip 15-os metų grupėje pajėgiausia buvo komanda “Knopkė”. Moteriai už vieną metimą buvo skaičiuojami 5 taškai, o už metimą nuo 6 m ribos – 7 taškai. Vyrų baudų metimo bokso pirštinėmis rungtyje nugalėjo A.Šinkūnas, įmetęs 8 kartus iš 10-ies galimų, o tarp moterų pajėgiausia buvo Sporto mokyklos direktorė B.Draginienė, įmetusi 5 kartus ir bendroje įskaitoje užėmusi 2-ąją vietą.

Kurorto šventės rankų lenkimo varžybose 1-ąją vietą laimėjo S.Adomonis, 2-ąją – G.Karsokas, 3-ąją – A.Indrošius. Pasagos mėtymo komandinėse varžybose nugalėjo Vilniaus komanda, 2-ieji – Druskininkai. Vaikų pasagos mėtymo rungties nugalėtoju tapo E.Naujalis, 2-oji – N.Vaišnytė.

Gerai Lietuvos jaunimo žaidynėse kovoja mūsų miesto jaunieji krepšininkai, vadovaujami A.Gedmino ir E.Suchaneko. Savo grupėje užėmę 1-ąją vietą, mūsiškiai žaidė su kitos grupės 2-osios vietos laimėtoja Kazlų Rūdos komanda ir abu kartus ją nugalėjo. Visose varžybose rezultatyviausiai žaidė R.Bitinas. Dabar mūsų krepšininkų laukia atkaklios Dzūkijos-Suvalkijos finalų kovos, numatytos mūsų mieste, kur žais ir Alytaus, Prienų, Šakių jaunimas.

Moterų paplūdimio tinklinio 2x 2 varžybos vyks liepos 20 d. 16 val. prie Vijūnėlės. Kviečiamos dalyvauti visos moterys!

| Į viršų |

Naujosios Sąjungos prizai sportininkams

Naujosios Sąjungos tarybos, narys Egidijus Žičkus įteikė firminius NS marškinėlius ir suvenyrus Kurorto šventės sporto varžybų elegantiškiausiai ir dailiausiai žiūrovei, rankų lenkimo rungties nugalėtojui, krepšinio šeimų 3x3 varžybų komandai nugalėtojai, vaikų sporto varžybų nugalėtojams.