biuras

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

| Sportas |

SPORTAS

Gegužės 7 d. Martino Gaspariano lengvaatlečių klubo vaikai Lenkijos Suvalkų mieste rungtyniavo su tenykščiais moksleiviais. Visi druskininkiečiai šiose draugiškose varžybose pagerino savo rezultatus, o Daiva Cikockaitė 100 m. barjeriniame bėgime užėmė 7-ąją vietą. Treneris M.Gasparianas sako netikėjęs, kad vaikai, trumpai pasitreniravę, parodys tokius gerus rezultatus.

Praėjusį savaitgalį Birštone vyko olimpinio vicečempiono A.Mikėno memorialo 14-osios sportinio ėjimo varžybos bei Lietuvos čempionatas, kur gausiai ir sėkmingai dalyvavo druskininkiečiai. Saulius Taraskevičius 10 km distancijoje pasiekė asmeninį rekordą (44 min. 58 sek.) ir įvykdė normatyvą, kuris jam suteikė teisę dalyvauti Europos taurės varžybose birželio mėnesį Vokietijoje. Kiti geresni mūsiškių rezultatai: 5 km jaunučių distancijoje Vilius Mikelionis užėmė 1-ąją vietą; 10 km jaunių ėjime - Ignas Borisevičius buvo 2-as; 3 km vaikų trasoje Deividas Truska - irgi 2-as. Tarp jaunuolių 30 km trasoje 3-ąją vietą užėmė Linas Bubnelis, 5 km veteranų distancijoje 3-ąją vietą iškovojo Petras Kavaliauskas, tarp Lietuvos sportininkų užėmęs 1-ąją vietą.

Miesto kroso pirmenybių vyrų 3 km nuotolyje nugalėjo Povilas Kibildis, jį įveikęs per 9 min. 29 sek. 2-ąją vietą laimėjo Valdas Dabravolskas (10 min. 41 sek.), 3-ąją - Raimondas Ciūnys (11 min. 20 sek.). Vaikinų iki 18 metų grupėje 3 km atkarpą 1-asis įveikė Dainius Burba (10 min. 06 sek.), 2-3 vietomis pasidalijo Ignas Bariusevičius ir Audrius Tamulevičius (10 min.27 sek.). 1000 m distanijoje nugalėjo Deividas Truska (3 min.30 sek.), 2-ąją - Petras Kavaliauskas (3 min.42 sek.) ir 3-ąją - Dainius Motiejūnas.

Savivaldybės Kūno kultūros ir sporto skyrius kviečia druskininkiečius dalyvauti “Sporto komentatoriaus“ konkurse. 3 miesto sporto renginių komentatoriai, pripažinti geriausiais, gaus 3 skyriaus įsteigtus prizus. Šis konkursas vyks kurorto sezono atidarymo šventėje, kuri tikriausiai įvyks gegužės 27 d. 11 val. 4-osios vid. mokyklos sporto bazėje. Laimėjęs šį konkursą asmuo bus kviečiamas į miesto renginius komentuoti varžybas, pakelti dalyvių nuotaiką ir išsamiau informuoti. Konkurse gali dalyvauti ne jaunesni kaip 16 metų ir ne vyresni kaip 50 metų asmenys. Dalyviams keletą minučių bus leidžiama komentuoti sporto šventę. Išsamesnė informacija apie tai teikiama Sporto skyriuje, tel. 51979. Dalyviai registruojasi iki gegužės 26 d. 15 val. Sporto skyriuje, Vytauto g.23.

Sporto skyrius informuoja miesto vaikus ir jų tėvelius, kad “Lietuvos“ sanatorijos baseine gali pasimaudyti tik už 3 Lt (0,5 val.). Išsamesnė informacija tel. 52915, darbo dienomis.