Laisva vieta reklamai Druskonis
POLICIJOS ŽINIOS 2000 m.gegužės 12 -18 d. Nr. 20 (553)

MIESTO ŽINIOS

PRADŽIA
KURORTO PLĖTRA
SPORTAS
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
KURORTO PLĖTRA
SPORTAS
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

| Baudžiamoji byla transporto apskaitos grupės inspektoriui | Policijos žinios |

Baudžiamoji byla transporto
apskaitos grupės inspektoriui

Druskininkų policijos komisariato transporto apskaitos grupės jaunesniajam inspektoriui Mantui Katčenkai netrukus bus pareikšti kaltinimai dėl kyšio ėmimo ir piktnaudžiavimo tarnyba. Pasitvirtinus informacijai apie neteisėtą policininko veiklą, baudžiamąją bylą dėl šio pareigūno veiksmų iškėlė Alytaus rajono apylinkės prokuratūra. Šios prokuratūros pareigūnai kovo mėnesį demaskavo kurorto policijos komisariato policininką 22 metų M.Katčenką, registravusį vogtus automobilius ir už tai ėmusį kyšius.

Šių metų sausio ir vasario mėnesiais, laikinai eidamas transporto apskaitos vadovo pareigas, inspektorius M.Katčenka įvairių asmenų vardu, jiems patiems nedalyvaujant, tik turėdamas jų pasus, registruodavo automobilius. Apžiūrai nereikėdavo pristatyti ir pačių registruojamų automobilių – juos įregistruoti pageidavusieji asmenys policininkui pateikdavo tik techninius pasus bei muitinės dokumentus, o inspektorius išduodavo automobilių registracijos liudijimus ir valstybinius numerius. Tokiu būdu M.Katčenka įregistravo apie 10 automobilių, kurie, kaip paaiškėjo gavus Interpolo duomenis, buvo vogti Švedijoje.

Už kiekvieną tokiu būdu įregistruotą automobilį M.Katčenka imdavo pinigus. Pasak bylą tiriančių Alytaus rajono apylinkės prokuratūros darbuotojų, konkrečios sumos už paslaugą inspektorius nereikalaudavo – jam užtekdavo tų pinigų, kuriuos rasdavo įdėtus tarp jam pateikiamų automobilių dokumentų. Jau įrodyta, kad už mašinų registravimą pareigūnas gavo 1000 JAV dolerių kyšių. To neneigia ir jis pats. M.Katčenka taip pat neneigia išdavinėjęs registracijos liudijimus bei valstybinius numerius tik pagal jam pateiktus automobilių dokumentus.

Prokurorai neatmeta versijos, kad neteisėtai įregistruotų vogtų automobilių būta daugiau, nei iki šiol išsiaiškinta. Yra duomenų, kad M.Katčenkos įregistruoti automobiliai buvo pardavinėjami Lietuvoje, o kai kurie iš jų buvo gabenami į užsienį.

Paaiškėjus šiems faktams apie jo veiklą, inspektorius M.Katčenka pats parašė pareiškimą ir išėjo iš darbo transporto apskaitos grupėje. Paprašytas pakomentuoti buvusio pavaldinio elgesį, Druskininkų policijos komisaras J.Narkevičius tepasakė: “Bus teismas, kuris ir įvertins jo poelgį”.

“Druskonio” inf.

| Į viršų |


POLICIJOS ŽINIOS

VAGYSTĖS

Gegužės 1 d. Alytaus rajono gyventojas L.B., gim. 1943 m., “Sarvijos” turgavietėje stovinčioje prekybos palapinėje pasigedo trijų sulankstomų lovų aliuminio rėmais. Žala – 180 Lt. Tą pačią dieną turgavietėje prapuolė ir Varėnos rajono gyventojams A.P., gim. 1970 m., bei D.K., gim. 1965 m., priklausančios sulankstomos lovos. A.P. patyrė 50 Lt, o D.K. – 100 Lt žalą.

Gegužės 2 d. iš S.M., gim. 1975 m., priklausančio automobilio Mercedes Benz 390E pavogta automagnetola “Blaupunkt”, 10 garsajuosčių ir 230 Lt. Žala – 680 Lt. Beje, apvogtajame automobilyje buvo įrengta signalizacija.

Gegužės 4 d. į policiją kreipėsi vilnietis S.G., kuris nurodė, kad balandžio 19-21 dienomis buvo apvogtas jo namelis Vieciūnuose. Dingo televizorius “Šilelis” bei aliuminio indai.

Gegužės 6 d. V.S., gim. 1940 m., pastebėjo išlaužtas rūsio sandėliuko duris ir pasigedo moteriško dviračio “Viktorija”. Žala – 200 Lt.

Gegužės 8 d. iš “Vilniaus” sanatorijos gydomųjų vonių kambario pavogtas televizorius “Tauras” ir vaizdo grotuvas “Sony”. Žala – 842 Lt.

Gegužės 9 d. V.M. rado atidarytą Vieciūnų ambulatorijos langą ir pasigedo elektrinės plytelės.

NUOBAUDOS

Dėl to, kad girti pasirodė viešoje vietoje, administracine tvarka buvo nubausti Ž.Indičianskas, gim. 1976 m., ir Varėnos rajono gyventojas R.Ramanauskas, gim. 1962 m. Už tyčinį turto sunaikinimą ir sužalojimą buvo nubaustas V.Kazakevičius, gim. 1961 m., už šunų laikymo taisyklių pažeidimą – J.Dubnikovas, gim. 1959 m., už automobilio vairavimą neblaiviam – D.Petrauskas, gim. 1972 m.

PARDAVĖ NEATSIKLAUSĘS

Gegužės 4 d. policijoje gautas Druskininkų miškų urėdijos pareiškimas, kad pilietis G.R. savavališkai pardavė urėdijai priklausantį dujų įrenginį su išgarintoju. Žala – 2400 Lt.

IŠROVĖ

Gegužės 4 d. gautas UAB “Geldelė” pareiškimas, kad išrautas įbetonuotas reklaminis stulpas, stovėjęs Vieciūnuose, “Paparčio” sodų bendrijoje. Žala – 150 Lt.

MUŠEIKOS

Gegužės 8 d. į policiją kreipėsi Varėnos rajono gyventoja L.Š., gim. 1979 m. Mergina pranešė, kad gegužės 7 d., netrukus po vidurnakčio, “Naminuko” naktiniame klube ją necenzūriniais žodžiais iškeikė ir sudavė smūgį į veidą pilietis R.K., gim. 1976 m. Aplinkybės tiriamos.

Gegužės 9 d. pilietis V.R.G., gim. 1981 m., policijai pareiškė, kad jį namuose sumušė, suduodamas keletą smūgių į veidą, V.S.

SUDAUŽĖ

Gegužės 9 d. gautas pareiškimas iš Vilniaus taksofonų aptarnavimo centro, kad balandžio 29 d. buvo sudaužyta taksofono kabina “KTM”. Žala – 317 Lt.

| Į viršų |


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: vija@elnet.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113