Laisva vieta reklamai
BALANDIS 2000 m. kovo 31 - balandžio 6 d. Nr. 14 (547)
ŠIAME NUMERYJE

 

rek2.jpg (12950 bytes)
Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

 

“Visą mėšlą, kurį man skyrė
gyvenimas, aš verčiau auksu”.

Loreta ŠALTINYTĖ

Žinomas stilistas Jurijus Levčenkovas drąsiai teigia, kad žmogus, pernelyg pasitikėdamas savimi, gali padaryti viską.
Žinomas stilistas Jurijus Levčenkovas drąsiai teigia, kad žmogus, pernelyg pasitikėdamas savimi, gali padaryti viską.

Laikas parašyti apie ką nors neįprasto šiandienos Lietuvai - apie tuos, kuriems sekasi, o jei išsireiškus dar tiksliau,- apie tuos, kurie stengiasi patys susikurti stebuklingus
sėkmės aitvarus.

Jurijus Levčenkovas - 23 metų druskininkietis, pasiekęs tai, apie ką daugelis sunkiai ryžtųsi pasvajoti. Jis sulaukė reiklios sostinės publikos pripažinimo ir tapo vienu iš trijų žinomiausių Vilniaus stilistų. Savo galvas jam patikėjo Ezopas iš ŽAS-ų, Selas, Sigutis, kitos žvaigždutės ir žvaigždės, sostinės verslininkai ir tarnautojai, kuriems gerai atrodyti yra tiek pat svarbu, kaip ir gerai uždirbti. Šalia kitų pasiekimų jis gali didžiuotis tapęs Lietuvos grožio ir estetikos profesinės sąjungos kirpėjų komiteto pirmininku.

Netikėta mintis tapti kirpėju

Jurijus nepamiršta ir į sceninę madą orientuoto kirpimo ir šukuosenų. Jis jaučia pasitenkinimą ką nors nustebindamas, šokiruodamas, išsiskirdamas iš kitų – būtent tada jis jaučiasi esąs gyvas. Įdomu tai, kad netgi drąsiausia jo išmonė įvertinama žodžiu “gražu”. Vilniui tai - originalumo dozė, bylojanti apie tai, kad išmonė ir fantazija miegančioje Lietuvoje dar išliko. Tuo tarpu jaunam kirpėjui tai viso labo būdas “išsikrauti”.


Dienų tėkmė savivaldybėje

VTGO Druskininkų skyrius - vienas geriausių šalyje

Kovo 23 d. savivaldybės administracijoje lankėsi tarptautinės sąjungos, vienijančios 29 šalių vaikų teisių gynimo organizacijas (VTGO) „Gelbėkit vaikus”, koordinatorius Garis Willis iš Anglijos, Norvegijos VTGO atstovas Petteris Myhrenas bei Lietuvos VTGO direktorė Loreta Trakinskienė. Mūsų šalies organizacija ketina tapti minėtos tarptautinės sąjungos nare, todėl sąjungos vadovybės deleguoti asmenys atvyko susipažinti su vieno geriausių Lietuvoje Druskininkų skyriaus veikla, įvertinti jo nuveiktą darbą.

Miesto meras Algimantas Maknys svečiams papasakojo apie socialinę ir ekonominę kurorto būklę, miesto švietimo sistemą, Švedijos paramą, steigiant Druskininkuose vaikų užimtumo įstaigas. Svečiai domėjosi bedarbyste mieste, moksleivių papildomu ugdymu, vaikų teisių apsauga, pagalba socialiai remtinoms šeimoms, nusikaltimų prevencijos programomis, savivaldybės biudžeto lėšų paskirstymo prioritetais. Apie VTGO Druskininkų skyriaus veiklą kalbėjo miesto mero pavaduotojas Vytautas Dabrukas, skyriaus pirmininkė Vilhelmina Milašiūtė. Jų lydimi svečiai lankėsi Amatų mokykloje, Vaikų globos namuose „Žuvėdra”, Astridos Lindgren bibliotekoje, Gardino gatvėje įsikūrusiame Dienos užimtumo centre.

Ar veiks miesto turgavietės sekmadieniais?

Druskininkų miesto savivaldybė balandžio 3-10 d. organizuoja gyventojų apklausą „Ar turėtų miesto turgavietės veikti sekmadieniais?” Prašome druskininkiečius užpildyti anketas vienoje iš pasirinktų vietų: savivaldybės administracijoje, Socialinės globos ir rūpybos skyriuje, UAB „Druskininkų butų ūkis”, AB „Minolga” parduotuvėse „Raigardas”ir „Kalviškės”.


Druskonis klausia skaitytojų

Rytoj balandžio 1-oji - Melagių diena. Ar pokštaujate, meluojate tą dieną, o gal kitiems
dažniau pavyksta apgauti jus?

Aivaras Rudzinskas,
sandėlininkas:

- Pasitaiko, kad balandžio 1-ąją mane apgauna. Nepiktai, žinoma. Ir aš kartais pameluoju. Šeimoje irgi nekaltai apgaudinėjam vienas kitą - tarkim, pasako, kad nugarą išsitepiau, ar ką nors panašaus.

Vidas Žūkas,
darbininkas:

- Bandysiu ką nors apgauti, bet aš ne melagis, todėl man nelabai sekasi - greit būnu pagautas meluojant. Gal neįtikinamai meluoju? O pats balandžio 1-ąją stengiuosi būti budrus - kad neapgautų.

Kęstutis Dainys,
individualios įmonės savininkas:

- Jeigu prisimenu, kokia tai diena, bandau draugus apgaudinėti. Tačiau dažniausiai pamirštu tą Melagių dieną, nebent primena pažįstami ar draugai, iškrėtę kokį pokštą. Šiaip jau esu gana patiklus, bet dažnai apgavystės pavyksta ir man.


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: vija@elnet.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113