Laisva vieta reklamai
SPORTAS 2000 m. kovo 17 - 23 d. Nr. 12 (545)

Kovo 11-ąją Kaune įvykusiose lengvosios atletikos varžybose “Vyturio taurei 2000“ laimėti M.Grigoriano klubo vaikai (Tomas Navickas, Edgaras Kryžanovskis, Vitas Geležauskas, Aurelija Vitkauskaitė) komandinėje estafetėje laimėjo 6-ąją vietą. Dar 6 M.Grigoriano auklėtiniai šiose varžybose pagerino savo rezultatus. Šiose varžybose 1-ąją vietą 2 mylių sportinio ėjimo rungtyje laimėjo perspektyvus Sporto mokyklos auklėtinis Vilius Mikelionis.

Kovo 11-ąją druskininkietis sporto veteranas P.Kavaliauskas dalyvavo 12,5 km bėgime “A.Kulviečio paminklas - Jonava“, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 10-mečiui pažymėti. Nuotolį įveikęs per 51,04 min., P.Kavaliauskas užėmė 6-ąją vietą veteranų grupėje.

LK “B“ L čempionate Druskininkų “Tobio“ krepšininkai nugalėjo 80:77 Jonavos “Statybą“. Iš mūsiškių geriausiai žaidė G.Vaščila, pelnęs 27 taškus, A.Rozenbergas (21 tašk.), S.Budrys (18).

Kovo 18 d. 14 val. “Tobis“ namuose žais su Klaipėdos “Ranga“.

REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: vija@elnet.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113