Laisva vieta reklamai
SPORTAS 2000 m. kovo 10 - 16 d. Nr. 11 (544)
ŠIAME NUMERYJE
 
rek2.jpg (12950 bytes)

 

 

Šių metų miesto šaškių čempionai J.Račkauskienė ir A.Petrauskas.
Šių metų miesto šaškių čempionai J.Račkauskienė ir A.Petrauskas.

Kovo 4-ąją Panevėžyje vykusiame Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate dalyvavo ir Druskininkų Martino Gaspariano lengvosios atletikos klubo nariai. 60 m bėgime iš 67 bėgikių mūsiškė Silva Turauskaitė, o iš 68 bėgikų Edgaras Kryžanovskis užėmė 7-ąsias vietas, pastarasis 300 m bėgime dargi buvo 8-asis. 4 mūsų klubo vaikai šiame čempionate pagerino savo rezultatus. Šio čempionato 2 km sportinio ėjimo distancijoje 3-ąją vietą laimėjo druskininkietis Deividas Truska.

Lietuvos rankinio jaunių ir jaunučių pirmenybėse šauniai startuoja Sporto mokyklos rankininkai. Trenerio A.Andrijausko dešimtokai jaunučiai, įveikę 27:25 Šiaulių, 22:15 Varėnos, 34:11 Kauno rajono bei 14:10 Klaipėdos bendraamžius, ruošiasi žaisti finalinėje ketveriukėje. Varžybų metu gerai žaidė R.Mizeras, A.Kazakevičius, M.Tarcijonas, pakviesti į Respublikos jaunučių rinktinę. Atkakli kova vyksta tarp 18-mečių jaunių daugiau kaip 12-os lygiaverčių komandų. Trenerio A.Arbačiausko ugdytiniai, pusfinalyje 28:18 įveikę pernykščius čempionus tauragiškius, 30:24 - klaipėdiečius, netikėtai pralaimėjo 25:33 šauliečiams. Atkrentamosiose varžybose po pratęsimo mūsiškiai įveikė 31:30 stiprią Alytaus komandą ir iškovojo teisę žaisti finale. Brandų žaidimą demonstravo R.Liupševičius, G.Janulevičius, V.Jasiulevičius, D.Dailyda, R.Mickevičius ir A.Geležauskas. Į Lietuvos jaunių rinktinę pakviesti mūsų aukštaūgiai A.Juodzevičius ir V.Baranauskas.

Figūrinio automobilių važiavimo varžybų nugalėtojai.
Figūrinio automobilių važiavimo varžybų nugalėtojai.

Vasario 17-29 d. vyko miesto šaškių asmeninės pirmenybės. Džiugu, kad į šaškininkų būrį įsijungia mąstantis ir perspektyvus jaunimas. Tai - “Ryto“ vid. mokyklos dvyliktokai Renatas Miškinis ir Marius Marčiukaitis. Kiekvienas turnyro dalyvis atkakliai kovojo už pustaškį. Tai patvirtina ir žaidimo rezultatai: 1-ąją vietą iškovojęs Aleksandras Petrauskas surinko 23 taškus, 2-osios vietos laimėtojas Vytautas Petronis - 22 1/2 tašk., 3-asis Juozas Babarskas - 22 tašk. Atkakliai kovojo ir moterys. 1-ąją vietą užėmė Janina Račkauskienė, nepralaimėjusi nė vienos partijos, 2-ąją - Tatjana Tarasenko, 3-ąją - Elena Rapkauskienė. Norėtųsi, kad šį loginį mąstymą ugdantį žaidimą lavintų kiekvienoje mokykloje įkurti šaškininkų ir šachmatininkų būreliai.

Figūrinio automobilių važiavimo varžybų nugalėtojai.
Figūrinio automobilių važiavimo varžybų nugalėtojai.

Kovo 15 d. 16 val. į Kūno kultūros ir sporto skyrių kviečiami atvykti miesto tinklinio komandų atstovai, norintys dalyvauti š.m. miesto tinklinio čempionate.

Kovo 5 d. prie Druskonio ežero vyko miesto žiemos sporto šventė, kurios programoje: figūrinis automobilių važiavimas, automobilio traukimo, lėkštelių mėtymo į taikinį ir kitos varžybos. Aktyviai šventėje dalyvavo žmonių su negalia klubas “Lemtis“. Didelį miestiečių dėmesį sukėlė V.Žarnausko specialiai šventei paruoštas pasirodymas - degančių autokėbulų krūvos taranavimas automobiliu. Rankų lenkimo, smėlio maišo ir svarsčio nešimo rungtyse nugalėjo G.Kvaraciejus, keliant 24 kg svarstį ir metant jį į tolį nepralenkiamas buvo D.Morkūnas. Šventės organizatoriai dėkoja gausiai susirinkusiems ir aktyviai varžybose dalyvavusiems druskininkiečiams, ypatingai - autoralio varžybų organizatoriui Vidui Antanaičiui.


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: vija@elnet.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113