Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. birželio 14 - 20 d. Nr. 24 (505)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

Tarptautiniame baidarių plaukime startuos ir mūsų komanda

Violeta KLIMAITĖ

Druskininkų komanda pasiruošusi kelionei. Iš kairės: Gvidas Bendaravičius, Rytė Draginienė, Aleksandras Draginas ir Kęstutis Naujalis.

Druskininkų komanda pasiruošusi kelionei. Iš kairės: Gvidas Bendaravičius, Rytė Draginienė, Aleksandras Draginas ir Kęstutis Naujalis.

Antradienį, birželio 15-ąją, Augustave (Lenkija) prasidės, o 20-ąją, sekmadienį, Druskininkuose baigsis tarptautinis 100 kilometrų plaukimas baidarėmis “Lenkija-Baltarusija-Lietuva”, kuriame dalyvaus ir keturi Druskininkų atstovai. Kurortą reprezentuos patyrę vandenininkai, 4-osios vid.mokyklos mokytojai: Aleksandras Draginas (komandos vadovas), Gvidas Bendaravičius, Kęstutis Naujalis bei gydytoja Rytė Draginienė. Tarp komandos narių - aktyvūs keliautojai aukščiausios kategorijos kalnų upėmis, Ūlos maratono prizininkas.

Šešias dienas druskininkiečiai drauge su kolegų lenkų ir baltarusių baidarėmis plauks Augustavo kanalu, Juodosios Ančios upe ir Nemunu. Naujos vandens turizmo trasos išbandymas -”Euroregiono Nemunas” programos, finansuojamos Phare fondų, sudedamoji dalis.

Plaukimą dvivietėmis baidarėmis organizuoja Lenkijos turizmo agentūra “Zod”, Baltarusijos turizmo firma “Grodno aftotur” ir Druskininkų turizmo informacijos biuras. “Tai nebus lenktynės, o greičiau - taikos žygis su šūkiu “Laimi draugystė”, - “Druskoniui” sakė Turizmo informacijos biuro direktorė Aušra Ramoškienė. Kelionės metu vyks seminarai, konferencijos, vakaronės, kuriose plaukimo dalyviai pasakos apie savo kraštą. Druskininkiečiai ne tik pristatys savo kurortą videomedžiaga bei bukletais, bet reklamuos ir dzūkišką produkciją: vešis mineralinį vandenį, grūtiškės Malinauskų firmos “Hesona” grybų mišraines, R.Pankevičienės konditerijos cecho gaminius. Baidarėmis Lenkijos komandoje plauks nemažai valdininkų: Augustavo miesto vicemeras, Podleskio apskrities viršininko pavaduotojas, Lenkijos Ministrų tarybos kanceliarijos atstovas ryšiams su visuomene, žurnalistai.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.