Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. birželio 14 - 20 d. Nr. 24 (505)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

Šokio šventė “Atgimimo” mokykloje

Kristina ANDRIJAUSKAITĖ

Ketvirtokai šoko parodomąją pamoką.
Ketvirtokai šoko parodomąją pamoką.

Gegužės 27 d. “Atgimimo” mokykloje prasidėjo 2 dienas trukusi Šokio šventė. Jos organizatorės - mokytojos V.Šmitienė ir R.Mikalčienė. Pagrindiniai dalyviai - 1-4 klasių moksleiviai, nes šiose klasėse dėstoma choreografija.

Sakoma, kad viskas gyvenime turi savo istoriją: daiktas, žmogus ir netgi šokis. Tad pirmąją šventės dieną garbaus amžiaus mokytojos G.Barkienė ir E.Kvaraciejienė pasakojo šokio istoriją, gyvavusią “Atgimimo” mokykloje, o ketvirtokai šoko parodomąją pamoką.

Kitą dieną mokyklos kieme rinkosi skirtingo amžiaus atstovai: mokiniai, mokytojai, tėvai, seneliai ir netgi parimę ant tvoros smalsūs aplinkinių namų gyventojai. Visi laukė šventės pradžios. Jau trečius metus V.Šmitienė kviečia mokinukus šokti liaudiškus šokius, o R.Mikalčienė pritaria jiems akordeonu.Tądien visi susirinko tam, kad išlydėtų ketvirtokus į vyresniąsias klases. Plojimai ir šypsenos žmonių veiduose galėjo reikšti tik viena: nėra nieko nuostabesnio, kaip žiūrėti į šokantį vaiką!

Sušokus paskutinį “Suktinį”, skambėjo padėkos žodžiai: direktoriui - už choreografijos pamokas, mokytojoms - už kantrybę, o vaikams už tai, kad mėgsta šokti.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.