Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. gegužės 24 - 30 d. Nr. 21 (502)
Renginiai
Archyvai

SPORTAS

Miesto gyventojai kviečiami aktyviai dalyvauti Druskininkų kurorto šventėje, kur, be kultūros renginių, vyks ir sporto šventė 4-osios vid. mokyklos sporto aikštėje gegužės 29 d. 11 val.

Krepšinio varžybos 3x3 vyks pagal amžiaus grupes: iki 15 metų; 15-25 m.; 25-40 m.; daugiau kaip 40 m.; moterys į amžiaus grupes neskirstomos. Taip pat gyventojai kviečiami dalyvauti tinklinio 3x3 vyrų ir moterų varžybose, futbolo 5x5, pasagos mėtymo, rankų lenkimo, bato mėtymo, svarsčio kilnojimo, šaškių rungtyse. Taip pat jūsų dėmesio laukia įvairūs atrakcionai, netradiciniai žaidimai. Visi prizininkai gaus apdovanojimus. Pastaba: žaidimų, ypač krepšinio ir tinklinio, komandos bus registruojamos tik iki gegužės 28 d. 12 val. 4-ojoje vid. mokykloje arba Sporto skyriuje, tel. 51979.

Sporto šventėje dalyvaus svečiai iš Olandijos, kaimyninių rajonų. Vyks prekyba.

Gegužės 28 d. 16 val. “Atgimimo” vid. mokyklos sporto salėje Druskininkų miesto krepšininkų 3 skirtingų amžiaus grupių komandos susitiks su bendraamžiais Voorschoteno (Olandija) krepšininkais.

Miesto vyrų rankinio čempionato nugalėtojais tapo broliai ir pusbroliai: 4 Muzikevičiai, 2 Padegimai, 2 Sasnauskai, susibūrę į “Beiros“ komandą. Finale jie 36:28 ir 34:32 nugalėjo “Fortūną“. Dėl 3 ir 4 vietų kovojo “Šiluminiai tinklai“- VJSM 2. Pirmąsias varžybas 40:34 laimėjo VJSM 2, o antrąsias 38:34 “Šiluminiai tinklai“. Trečiąjį, lemiamąjį, susitikimą po labai atkaklių rungtynių, trečiajame varžybų pratesime tik 1 taško skirtumu 43:42 varžybas laimėjo VJSM 2. Vyriausiojo čempionato žaidėjo prizu apdovanotas 45-ių metų Romas Maknys, miesto mero brolis.

10 km bėgime aplink Kupiškį, skirtame žinomam bėgikui A.Antipovui, iš 150 dalyvių Povilas Kibildis iškovojo 10-ąją vietą (34 min.43 sek.), o Valdas Dabravolskas - 14-ąją vietą (36 min.04 sek.).

Birštone vyko 13-osios olimpinio vicečempiono A.Mikėno memorialinės sportinio ėjimo varžybos. Jos taip pat buvo jaunių atrankinėmis dalyvauti vasarą įvyksiančiame pasaulio jaunių čempionate. 10 km distancijoje pasiekęs geriausią asmeninį rezultatą ir įvykdęs normatyvą (45:15), tokią teisę užsitikrino Saulius Taraskevičius. Jaunimo varžybų nugalėtoju tapo Rimas Janukevičius, 10 km nuėjęs per 44:55, 3-ąją vietą užėmė Linas Bubnelis. Jaunučių grupėje 3 km trasoje 2-ąją vietą užėmė Vilius Mikelionis (13:34), veteranų grupėje 5 km distancijoje 3-asis - Petras Kavaliauskas (25:40).

Nuo birželio 1 d. mieste pradės veikti Savigynos sporto klubo prevencinė vaikų stovykla. Visi norintys joje dalyvauti, ypač iš sunkiau besiverčiančių šeimų bei linkę išdykauti, kviečiami susirinkti gegužės 30 d. 9 val. prie muzikos mokyklos. Maitinimas ir užsiėmimai - nemokami. Išsamesnė informacija tel. 52997, nuo 20 val.

Tauragėje pasibaigusiose RVJSM rankinio pirmenybėse Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto mokyklos rankininkai tapo 1999 m. šalies jaunučių čempionais. Šiose pirmenybėse dalyvavusios 20 komandų buvo suskirstytos į 4 pogrupius. Savo pogrupyje druskininkiečiai nugalėjo Alytaus, Vilniaus, Šalčininkų komandas, 1-o įvarčio skirtumu pralaimėjo pajėgiai Varėnos komandai. Pusfinalio varžybose nugalėtos pajėgios Panevėžio, Pasvalio, Utenos, finale - Kauno, Molėtų ir Varėnos komandos. Ši pergalė - trenerio A.Andrijausko ir jo auklėtinių 6-erių metų darbo rezultatas. Prieš tai mūsų sporto mokyklos rankininkai 5 kartus tapo įvairaus amžiaus pirmenybių Lietuvos čempionai, sėkmingai varžėsi tarptautiniuose turnyruose Italijoje, Švedijoje, Latvijoje, kur buvo prizininkai arba arti to.

Respublikos Vaikų ir jaunimo sporto mokyklų rankinio pirmenybių taurę, aukso žetonus bei diplomus iškovojo: R.Bitinas, A.Miesčionaitis, R.Mizeras, A.Kazakevičius, G.Matulionis, V.Baranauskas, T.Sakalauskas, A.Amanavičius, R.Vilkaitis, M.Tarcijonas, K.Vailionis, J.Levickas. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas kapitonas R.Bitinas. Šiuo metu jaunieji rankininkai ruošiasi tarptautiniam turnyrui Čekijoje, kuris įvyks rugpjūčio mėnesį.