Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. gegužės 24 - 30 d. Nr. 21 (502)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

POLICIJOS ŽINIOS

NESILAIKĖ APRIBOJIMŲ

Gegužės 14 d. policijos pareigūnai atlikę patikrinimus nustatė, kad individualiosios R.Gvozdiovo įmonės parduotuvėje, Neravuose, pardavėja N.Kalpokienė pardavė butelį alkoholinio gėrimo prieš 11 valandą, t.y. nesilaikydama leidime nurodytų apribojimų. Toks pats pažeidimas nustatytas ir UAB “Lauras” parduotuvėje, esančioje Gardino gatvėje, kur pardavėja V.Potelienė taip pat pardavė butelį alkoholinio gėrimo, nesilaikydama leidime nurodytų apribojimų.

BALTARUSIAI

Gegužės 15 d. policininkai į komisariatą pristatė du baltarusius, prekiavusius turgavietėje alkoholiniais gėrimais. Surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai, 4 buteliai alkoholinių gėrimų paimti.

SAKO, KAD GRIUVO

Gegužės 15 d., anksti ryte, gautas pranešimas iš ligoninės, kad medicininės pagalbos kreipėsi druskininkietis, gim. 1968 m., dėl durtinės žaizdos pilvo srityje. Anot sužeistojo, susižalojo jis pats, griūdamas nuo dviračio. Įvykis tiriamas.

SMURTAS

Gegužės 16 d. į policiją kreipėsi Gardino g. 58 namo gyventoja, kad namo koridoriuje ją sumušė ir necenzūriniais žodžiais išplūdo kaimynas J.Ž.

Gegužės 17 d. Šiltnamių g. 30 namo gyventoja policijai pranešė, jog atėjęs neblaivus pilietis J.B. ją išplūdo necenzūriniais žodžiais ir trukdo ilsėtis.

NELAIMĖ

Gegužės 16 d. policininkams pranešė iš ligoninės, kad atvežtas Vieciūnų gyventojas, gim. 1927 m., prakirsta kakta. Įvykio aplinkybės tiriamos.

MIRTIS

Gegužės 18 d. 10.45 val. gautas pranešimas iš ligoninės priėmimo skyriaus apie pristatytą sužalotą ratnyčėną, gim. 1947 m., kuris vėliau ligoninėje mirė. Tikslią mirties priežastį nustatys med. ekspertas, tačiau abejojama, kad asocialiai gyvenusį žmogų kažkas mirtinai sumušė.

EISMO DALYVIS

Gegužės 20 d. vakare nukentėjo eismo dalyvis Veisiejų gatvėje, prie tilto. Girtas žmogelis, važiavęs dviračiu, nesuvaldė savo transporto priemonės, nuvirto ir susižalojo galvą.

PAKELEIVĖ

Gegužės 20 d. švendubrėnas, iš Vilniaus iki Druskininkų pavežėjęs pakeleivingas mašinas stabdžiusią merginą, automobilyje pasigedo savo piniginės su 462 Lt. Policija išsiaiškino, kad žmogų apvogė pakeleivė, šešiolikmetė alytiškė Reda Puzilevičiūtė. Mergina prisipažino pavogusi vairuotojo piniginę ir dokumentus.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.