Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. kovo 8 - 14 d. Nr. 10 (491)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

POLICIJOS ŽINIOS

LŪŽO ŽANDIKAULIS

Vasario 27 d., apie 8 val. ryto iš miesto ligoninės buvo pranešta, kad pristatytas Ateities g. 12 namo gyventojas lūžusiu apatiniu žandikauliu. Įvykis tiriamas.

VAGYSTĖs

Kovo 3 d. Gardino g. 31 namo gyventojas pastebėjo, kad apvogtas jam priklausantis automobilis VW Golf, stovėjęs nesaugomoje aikštelėje prie namo. Dingę du garsiakalbiai “Pioneer”. Į automobilį patekta, atrakinus durelių spyną. Žala nustatinėjama.

Tą pačią dieną išdaužtą automobilio VW Passat langą rado ir Gardino g. 21 namo gyventoja. Ji pasigedo automobilyje buvusio kompaktinių diskų grotuvo. Žala - 600 Lt.

PERĖJŪNĖ

Kovo 4 d., netrukus po vidurnakčio, Varėnos PPR pareigūnai sulaikė ir pristatė į komisariatą baltarusę, Voronovo miesto gyventoją. Minėta pilietė įtariama įvykdžiusi nusikaltimą pagal LR BK 82 str. 1 d. (neteisėtas valstybinės sienos perėjimas).

ŽMOGUS SUKLYDO

Praėjusiame “Druskonio” numeryje po rubrika “Policijos žinios” buvo išspausdinta žinutė, kad į policiją kreipėsi druskininkietis, teigdamas, jog AB “Sodyba” vadovai suklastojo jo parašą, taip pasisavindami jam priklausančius pinigus. Atlikus tyrimą, nustatyta, kad pareiškimą policijai parašęs pilietis išmokas už praėjusių metų rugsėjo ir spalio mėnesius gavo. Mokėjimų žiniaraštyje parašas yra jo, jis nesuklastotas.

KELIŲ POLICIJA INFORMUOJA

Sausio 13 d. Sigitas Aukščiūnas vairavo, neturėdamas teisių. Jam skirta 200 Lt bauda. Sausio 15 d. neblaivus už vairo sulaikytas Putinas Poškaitis. Jis nubaustas 2 tūkst. Lt bauda. Tą pačią dieną neblaivus vairavo Algirdas Trainaitis, UAB “Dzūkijos Arnika” muitinės tarpininkas. Jam taip pat skirta 2 tūkst. Lt bauda. Sausio 21 d. Jonas Kieras vairavo automobilį neblaivus ir be teisių pakartotinai per vienerius metus, todėl nubaustas 5 tūkst. Lt bauda. Tokią pačią baudą gavo ir Dainius Česnulaitis, sausio 22 d. sėdęs už vairo neblaivus ir be teisių, kurios iš jo jau atimtos anksčiau. Sausio 24 d. automobilį neblaivus vairavęs Edvardas Grockis nubaustas 2 tūkst. Lt bauda. “Nemuno” sanatorijos darbininkas Tomas Leskauskas sausio 24 d. nesustojo, stabdomas kelių policininkų. Bėglys buvo surastas tik kitą dieną. Už tai vairuotojo pažymėjimo jis neteko 36 mėnesiams. Sausio 25 d. neblaivus Valdas Vilkancas, miesto ligoninės statybininkas, įvykdė autoavariją ir iš įvykio vietos pabėgo. Teisių jis neteko 36 mėnesiams. Mieste plačiai buvo aptarinėjama sausio 30 d. įvykusi autoavarija, kai paryčiais neblaivus vairuotojas prie pašto nuvertė apsauginę gatvės tvorelę. Šios avarijos kaltininkui Audriui Lapatinskui, UAB “Narbutas ir Co” personalo skyriaus direktoriaus pavaduotojui, numatoma skirti 3 tūkst. Lt baudą arba atimti teises 3 metams, be to, jis turi atstatyti nugriautąją tvorelę. Vasario 7 d. Egidijus Akstinas įvykdė autoavariją ir iš įvykio vietos pabėgo. Jam gresia bauda nuo 3 iki 4 tūkst. Lt arba atsisveikinimas su vairuotojo pažymėjimu 3 metams. Vasario 22 d. Arūnas Naruckas, AB “Varėnos statyba” vairuotojas, sulaikytas už vairo neblaivus. Jam bus skirta 2 tūkst. Lt bauda arba atimtos teisės 2 metams. Vasario 25 d. Giedrius Burba, UAB “Nilama” vairuotojas, pravažiavo geležinkelio pervažą degant draudžiamam šviesoforo signalui. Žmogus nubaustas 500 Lt bauda ir 8 baudos balais. Česlovui Stonkui, vasario 28 d. sulaikytam vairuojant neblaiviam, reikia tikėtis 2 tūkst. Lt baudos arba atsisveikinimo su vairuotojo pažymėjimu 2 metams. Tokios pačios bausmės laukia ir Lino Vaišnoros, kovo 1 d. vairavusio neblaivaus. Sausio 4 d. neblaivus už vairo pakartotinai per vienerius metus Visagine sulaikytas Giedrius Sinkevičius teisių neteko 36 mėnesiams. Sausio 18 d. Aurelijus Jančiauskas, važinėdamas Varėnos rajone, viršijo leistiną greitį daugiau nei 30 km/val. Už tai jam skirta 300 Lt bauda ir 6 baudos balai. Sausio 30 d. Vitalijus Šimulevičius, Vilniaus aukštesniosios technikos mokyklos 1 kurso moksleivis, Merkinėje įvykdė autoavariją ir, draugo patartas, iš įvykio vietos pabėgo. Teisių vaikinas neteko 36 mėnesiams.

Paskutinioji vasario savaitė, kai per porą dienų miestą užvertė sniegas, pas mus mažai tesiskyrė nuo kitų - kurorte ir jo apylinkėse įvyko 4 autoavarijos. Ir tos, pasak kelių policininkų, gana smulkios - per greit važiuota, nesilaikyta saugios distancijos, automobiliai nesuvaldyti dėl slidaus kelio. Žmonių aukų nebuvo, tik apgadintos kelios mašinos. Komunalininkai, anot pareigūnų, buvo pasiruošę ir su apsnigtais keliais tvarkėsi gana sparčiai.

GAL KĄ NORS ŽINOTE?

Šilalės rajono apylinkės prokuratūra nustatinėja asmenybę lavono, 1993 m. spalio 8 d. rasto Tauragėje, Jūros upėje. Nužudytasis vyriškis buvo 172 cm ūgio, 16-22 m. amžiaus, vidutinio kūno sudėjimo, šviesių plaukų iki 3,5 cm ilgio. Burnoje - 28 dantys. Viršutinio žandikaulio kairėje pusėje penktojo danties vietoje apgedę šaknys, apatinio žandikaulio kairėje pusėje šeštas dantis kariozinis. Šis vyriškis, kurio vardas gali būti Rimas, į Tauragę pas draugą galėjo būti atvykęs iš Vilniaus arba Vilniaus rajono, gali būti, jog jis yra dirbęs krašto apsaugoje. Atvažiuodamas į Tauragę 1993 m. rugsėjo mėnesio pabaigoje buvo apsirengęs mėlynos spalvos sportinėmis kelnėmis, kurių apačioje įsiūti žalios ir violetinės spalvos ovalo formos lopinėliai, margomis juostuotomis glaudėmis, juodos spalvos marškinėliais, rudu megztiniu, džinsine striuke, avėjo sportinio tipo juodos spalvos pusbačiais su užrašu “ROCKY”. Atpažinusieji šį pilietį ar ką nors žinantieji prašomi pranešti į Druskininkų m. apylinkės prokuratūrą tel. 52373.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.