Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. kovo 8 - 14 d. Nr. 10 (491)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

Ar matote regiono TV?

Jau nuo vasario mėnesio pradėtos transliuoti naujos Alytaus regioninės televizijos programos. Šį naują kanalą gali matyti ne tik Dzūkijos sostinės, bet ir apskrities bei Marijampolės, Prienų, Garliavos gyventojai. Televizijos signalas skleidžiamas apie 50 km spinduliu aplink Alytaus miestą. Alytaus regioninę TV galima matyti decimetrinėmis bangomis, 35-uoju kanalu. Prijungę kambarinę anteną, truputį pareguliavę televizorius, jūs išvysite ekrane naują Rusijos kanalą “TV-6“. Šiuo kanalu ir transliuojama nauja bei vienintelė Pietų Lietuvos televizija iš Alytaus. Naktį galėsite mėgautis miuzikiniu kanalu “ONYX“.

Jau dabar pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais, 18 bei 22 val., galite žiūrėti “Žinias“, kurios vėliau bus rodomos kasdien, o šeštadieniais, sekmadieniais - “Savaitės įvykių apžvalgą“. Kiekvieną savaitę matysite TV žaidimą “Galvosūkis“. Kas antrą savaitę žiūrėkite laidą jaunimui “Triukšmas“. Pasveikinti savo artimuosius ar draugus TV eteryje galėsite laidoje “Sveikinimų koncertas“. Alytaus regioninė televizija nepamiršo ir mažųjų televizijos žiūrovų: jiems jau rodoma laidelė “Gerumo palėpė“. Ateityje pamatysite laidą apie verslą nei humoro laidą, kurioje bus pasakojami anekdotai. Sporto mėgėjams skirtos Lietuvos lygos rankinio varžybos.

Alytaus regioninė televizija - tai galimybė pamatyti apskrities žmonių gyvenimą su visomis peripetijomis iš arti. Tik mūsų kanalu pamatysite, kas vyksta jūsų kaimynų kieme. Verslininkams ši telvizija - puiki galimybė tapti pirmaujančiais regione. Iki pasimatymo prie televizorių ekranų!

P.S. “Druskonis“ pageidauja sužinoti, kiek Druskininkų gyventojų mato Alytaus regioninės televizijos programas, idant įsitikintume, ar verta savaitraštyje spausdinti jos TV programą. Praneškite mums redakcijos telefonais.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.