Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. vasario 22 - 28 d. Nr. 8 (489)
Kultura
Renginiai
Archyvai

SPORTAS

Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionate Panevėžyje puikiai rungtyniavo mūsų miesto sportininkai. V.Meškauskas 10 km ėjimo rungtyje tapo čempionu (40 min. 51 sek.). Jaunimo grupėje pirmąsyk čempionu tapo R.Janukevičius, 10 km distancijoje pasiekęs asmeninį rekordą (45 min. 41 sek.). Šioje rungtyje taip pat puikų rezultatą parodė veteranas P.Kavaliauskas (53 min. 20 sek.).

Šį savaitgalį Lietuvos jaunių rinktinės sudėtyje sporto mokyklos auklėtinis S.Taraskevičius dalyvaus Baltijos šalių lengvosios atletikos mače.

Lietuvos krepšinio “B“ lygos čempionato atkrentamosiose rungtynėse Druskininkų “Tobis“ 2 kartus nugalėjo Rokiškio “Sūrį“ - namuose 87:77, išvykoje 99:92 ir pateko į stipriausiųjų komandų aštuonetuką. Kitas rugtynes “Tobis“ namuose žais su Telšių “Džiugu“ - kovo 6 d. 14 val.

Sunkios traumos persekioja mūsų miesto “Šiluminių tinklų“ rankininkus, iš kurių net 5 pagrindiniai žaidėjai negali padėti komandai. Dėl šios priežasties mūsiškiai pralaimėjo Kauno “Politechnikai“ 42:26 ir Vilniaus “Šviesai“ 27:31.

Miesto slidinėjimo čempionate visas prizines vietas laimėjo sanatorijos “Lietuva“ darbuotojai. 1-asis atšliuožė V.Dabravolskas, 5 km įveikęs per 20 min. 48 sek., 2-asis - S.Petryša (23 min. 12 sek.), 3-asis - P.Kavaliauskas (23 min. 31 sek.). Tarp moterų nugalėtoja tapo E.Valentukevičienė.

Kaip žinia, žiemos šventėje vyko daug rungčių, kurios pritraukė gausų dalyvių skaičių. Automobilių lenktynių atskirose rungtyse nugalėjo: galinių varomų ratų be dygliuotų padangų klasėje - 1 v. - P.Kavaliauskas, 2 v. - T.Gegužis, 3 v. - V.Kniedziauskas; galinių varomų ratų su dygliuotomis padangomis klasėje - 1 v. - V.Kniedziauskas, 2 v. - D.Čeplikas, 3 v. - V.Puidokaitis; priekinių varomų ratų be dygliuotų padangų klasėje - 1 v. - R.Geležinis, 2 v. - R.Bukavičius, 3 v. - R.Jakelevičius; priekinių varomų ratų su dygliuotomis padangomis klasėje - 1 v. - R.Geležinis, 2 v. - V.Kniedziauskas, 3 v. - A.Suraučius; 4 varomų ratų be dygliuotų padangų klasėje - 1 v. - A.Žadeika, 2 v. - R.Jakelevičius, 3 v. - L.Markevičius; 4 varomų ratų su dygliuotomis padangomis kl. - 1 v. - E.Verbickas, 2 v. - E.Barkauskas, 3 v. - A.Mažeika. Sporto skyrius dėkoja šių varžybų teisėjui V.Antanaičiui už gerą organizaciją, taip pat visiems dalyviams, komunalininkams, policininkams ir gaisrininkams, A.Suraučiaus firmai “Jaldeta“.

Rankų lenkimo varžybose 1-ąją vietą laimėjo M.Indrošius, 2-ąją - V.Jakimonis, 3-ąją - G.Karsonas. 24 kg svarstį daugiausiai kartų iškėlė Šleinotas (70 kartų), Kavaliauskas (47 kartus), Samauskas (46 kartus). Malkas sparčiausiai pjovė V.Kalėda ir P.Smirnovas, 2-ąją vietą užėmė G. ir A.Petrulioniai, 3-ąją - P. ir V.Kavaliauskai.