Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. vasario 22 - 28 d. Nr. 8 (489)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

POLICIJOS ŽINIOS

VAGYSTĖS

Vasario 12 d. Vytauto g. 26 namo gyventoja pastebėjo, kad išmuštas jos buto balkono durų stiklas, o balkono durys praviros. Bute moteris pasigedo bevielio telefono aparato “Philips”, moteriškos odinės striukės, trijų albumų su šeimos nuotraukomis. Žala - 600 Lt. Įtariamasis įsilaužėlis nustatytas ir sulaikytas.

Vasario 15 d. “Kalviškių” parduotuvėje buvo sulaikyta nepilnametė “Atgimimo” mokyklos moksleivė, gim. 1984 m., bandžiusi pagrobti šokoladą, kainuojantį 3,50 Lt.

TEN PAT

Vasario 12 d. gautas pranešimas iš naktinio baro “Gulbė”, kad jaunuolis nustūmė nuo laiptų merginą, kuri krisdama išdaužė durų lango stiklą. Žala tikslinama.

Vasario 17 d. 1 val. 30 min. policijos pareigūnai į komisariatą pristatė pilietį Anžiną Kraunelį, gim. 1970 m., kuris prie kavinės “Gulbė” necenzūriniais žodžiais išplūdo policininkus bei nevykdė teisėtų jų reikalavimų.

Vasario 15 d. 5 val. 30 min. M.K.Čiurlionio g. 88 namo gyventojas pasiskundė, kad kavinėje “Gulbė” pilietis S.R. pavogė iš jo 250 JAV dolerių.

ŽENTAS

Vasario 13 d. į policiją kreipėsi Liškiavos g. 17 namo gyventojas, kurį namuose šeimyninio konflikto metu sumušė neblaivus žentas.

NELIKS STALŲ?

Praėjusiame “Druskonio” numeryje rašėme, kad vasario 7 d. klientas iš Gailiūnų naktiniame bare “Laima” sulaužė stalą. Vasario 15 d. 4 val. 10 min. į policiją vėl atskriejo pagalbos šauksmas iš “Laimos” naktinio baro - sulaužytas kitas stalas. Šįkart į komisariatą pristatytas neramus Merkinės g. 3 namo gyventojas. Žala nustatinėjama.

SUMUŠĖ

Vasario 15 d. į policininkus kreipėsi Šalčininkų miesto gyventojas, poilsiaujantis “Draugystės” sanatorijoje. Išvakarėse prie “Ratnyčėlės” kavinės žmogų sumušė du nepažįstami jaunuoliai.

SUGYVENTINIS

Vasario 17 d. Vieciūnų gyventoja iš Jaunystės g. 15 namo pranešė, kad sugyventinis išlaužė jos buto duris. Žala - 130 Lt.

PATS SUSIŽALOJO

Vasario 17 d. į ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi druskininkietis dėl pjautinių žaizdų kairės rankos dilbio srityje. Policijos pareigūnams atvykus į ligoninę, nukentėjusysis paaiškino, kad ranką susižalojo pats.

NARKOTIKAI

Vasario 18 d. 23.30 val. iš sodininkų bendrijoje “Raigardas” esančio sodo namelio, Pušyno g. 25, į komisariatą buvo pristatytas druskininkietis, su savimi turėjęs 2 vienkartinius švirkštus ir stiklinį indelį rudos spalvos skysčio, turinčio būdingą narkotinei medžiagai spalvą bei kvapą.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.