Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. vasario 15 - 21 d. Nr. 7 (488)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

POLICIJOS ŽINIOS

VAGYSTĖS

Vasario 5 d. “Vilniaus” sanatorijoje poilsiaujantis Veisiejų miestelio gyventojas pastebėjo, jog apvogtas jo automobilis Mazda 626, stovėjęs Sausojoje gatvėje prie sanatorijos. Iš automobilio pavogta automagnetola “Pioneer” ir odinė striukė. Žala - 1850 Lt.

Vasario 6 d. 4 val. 46 min. “Lietuvos” sanatorijoje poilsiaujantis marijampolietis policijai pranešė, jog prieš kelias minutes pastebėjo nuo jo automobilio Audi-100, stovėjusio V.Kudirkos gatvėje prie sanatorijos, nubėgančius du jaunuolius. Iš automobilio dingo radijo ryšio stotis “Alan” ir skaičiavimo mašinėlė. Žalą žmogus įvertino 815 Lt. Įtariamieji nustatyti ir sulaikyti.

Vasario 7 d. du druskininkiečiai policijon pristatė Tomą Šlepetį, gim. 1981 m., ir Algimantą Bobiną, gim. 1984 m., kurie nuo gyvenamojo namo Klonio g. 10 vogė elektros kabelį.

Vasario 8 d. Ateities g. 16 namo gyventojas pastebėjo, kad atrakintos jam priklausančio sandėliuko rūsyje durys. Žmogus pasigedo ten laikyto dviračio “Minsk”. Žala - 100 Lt.

Vasario 8 d. autobusų stoties dispečerė pranešė, kad atvykus maršrutiniam autobusui iš Lenkijos sostinės Varšuvos, du keleiviai pasigedo savo kelioninių krepšių su asmeniniais daiktais. Krepšius keleiviai buvo pasidėję į autobuso bagažinę.

Vasario 11 d. vaikų reabilitacinės sanatorijos “Saulutė” logopedė pranešė, kad iš jos rankinės dingo 400 Lt. Rankinė buvo laikoma kabinete, kurio durys buvo užrakintos.

ATSITRENKĖ

Vasario 7 d., paryčiais, Gardino g. 28 namo gyventojas pranešė, kad į jo sūnaus automobilį VW Golf, stovėjusį nesaugomoje aikštelėje prie namo, atsitrenkė kitas automobilis ir iš įvykio vietos pasišalino. Sulaikytas Egidijus Akstinas, gim. 1978 m., gyv. Gardino g. 21-203, vairavęs automobilį MB 190 (valst. ž. DAT 431).

KLIENTAI

Vasario 7 d. gautas pranešimas iš naktinio baro “Laima”, kad klientas, gyvenantis Gailiūnų kaime, sulaužė stalą.

Vasario 8 d. nekilnojamojo turto agentūros buhalterė policininkams pranešė, kad į agentūros patalpas užėjusi klientė sudavė jai į kaklą bei išplūdo necenzūriniais žodžiais.

ŽENTAS

Vasario 7 d. Randamonių kaimo gyventojas policininkams pasiskundė, jog namuose švenčiant žmonos gimtadienį, jį sumušė būsimas žentas T.L., gim. 1980 m.

NUSTATYTI PAŽEIDĖJAI

Vasario 5-7 dienomis bendrai veikiant Druskininkų, Varėnos policijos komisariatų bei pasienio policijos pareigūnams, nustatyti 73 administracinės teisės pažeidėjai, rasti ir paimti 124 buteliai alkoholinių gėrimų be nustatyto pavyzdžio banderolių. Baudos talonais nubaustas 41 asmuo. Bendra baudų suma - 1040 Lt.Surašyti 32 administracinės teisės pažeidimo protokolai, kurie perduoti nagrinėti teismui.

NUKENTĖJO MOKINĖ

Vasario 9 d. gautas pranešimas iš miesto ligoninės priėmimo skyriaus, kad atvežta 4-osios vidurinės mokyklos 7 klasės moksleivė, kuriai lūžęs rankos dilbio kaulas. Nustatyta, jog mokykloje mokinei į ranką spyrė paauglys, besimokantis toje pačioje klasėje.

KELEIVIS

Vasario 10 d., apie 10 val. ryto, į policiją paskambino geležinkelio stoties budėtojas ir pranešė, kad traukinyje, vykstančiame maršrutu Vilnius-Druskininkai, vienas keleivis atsisako pirkti bilietą, triukšmauja, keikiasi necenzūriniais žodžiais. Neramų druskininkietį iš traukinio teko nugabenti tiesiai į policijos komisariatą.

SUKANDŽIOJO

Vasario 10 d. iš ligoninės priėmimo skyriaus pranešė, kad atvežta Randamonių kaimo gyventoja, kuriai koją sukandžiojo kaimynės šuo.

NETIKRAS PINIGAS

Vasario 10 d. “Snoro” banko valiutos keityklos operatorė policiją informavo, kad Baltarusijos pilietis pateikė iškeisti 100 Lt kupiūrą, kuri yra padirbta.

NUKENTĖJO KIOSKAS

Vasario 10 d., apie 20 val., druskininkietis pastebėjo išmuštą spaudos kiosko Vilniaus alėjoje, prie “Gulbės” kavinės, lango stiklą ir paskambino policijai.

SPROGIMAS

Vasario 11 d. 22 val. 20 min. policijoje buvo gautas pranešimas, kad Fonbergo g. 17 name kažkas sprogo. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad šio namo 2-ojo buto gyventoja paliko atidarytą dujų baliono sklendę ir, įjungdama virtuvėje elektrą, sukėlė dujų sprogimą. Žmonės nenukentėjo.

SAVIVALDYBĖS POLICIJA PRANEŠA

Sausio mėnesį baudos talonais už prekybos taisyklių turgavietėse pažeidimus nubausti 45 asmenys (bendra baudų suma - 940 Lt), už prekybos viešose vietose taisyklių pažeidimus nubausta 100 žmonių (bendra baudų suma - 2200 Lt). Už etilo alkoholio ir jo skiedinių gaminimą bei laikymą 700 Lt bauda nubausta Marija Solovjova, gyv. Druskininkų g. 8-63. Teismas už smulkų grobstymą 120 Lt baudą skyrė Jonui Kutko, gyv. Verpėjų g. 2-17, Vieciūnuose. Dėl šunų bei kačių laikymo taisyklių pažeidimo įspėti Vaclovas Sinkevičius, gyv. Vytauto g. 6-14, ir Marytė Baranskienė, gyv. Neravų g. 29-103. Už nedidelį chuliganizmą nubausti: Rimantas Liškauskas, gyv. Veisiejų g. 7-9, - 120 Lt; Viktoras Šatikovskis, gyv. Liškiavos g. 17-12, - 130 Lt; Gintautas Krušas, gyv. Ateities g. 40-25, - 120 Lt; Violeta Tarasevičienė, gyv. Druskininkų g. 8-35, - 100 Lt bauda. Snaigupės kaimo gyventojui Algirdui Aleksoniui už piktybišką policininkų neklausymą teks sumokėti 120 Lt baudą. Stasę Indziulienę, gyv. M.K.Čiurlionio g. 72-38, dėl savivaldžiavimo svarstys miesto administracinė komisija. Už tyčinį turto sunaikinimą ir sužalojimą 100 Lt bauda nubaustas Bronius Dilijonas, gyv. Neravų g. 27-306. Už gyvūnų auginimo ir laikymo taisyklių pažeidimą 100 Lt bauda nubausta Vera Aniščiuk, gyv. Birštono g. 4. Onutė Grigelienė iš Švendubrės kaimo už nedenatūruoto etilo alkoholio realizavimą nubausta 600 Lt bauda.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.