Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. vasario 15 - 21 d. Nr. 7 (488)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

Vagišius sulaikė operatyviai

Į redakciją užėję sutuoktiniai Krunkaičiai iš Marijampolės, poilsiaujantys “Lietuvos” sanatorijoje, norėjo tik padėkoti policijos pareigūnams, operatyviai sugavusiems jų automobilį apvogusius įtariamuosius, tačiau papasakojo ir apie įvykį, nutikusį jiems vasario 6-osios naktį.

Tąnakt Birutė Krunkaitienė prabudo apie 4 val. ryto ir, kaip visada, žvilgtelėjo pro langą į V.Kudirkos gatvėje priešais sanatoriją paliktą automobilį Audi-100. Moteris pamatė vaikiną, vaikštinėjantį prie automobilio, ir pažadino miegojusį vyrą. Tas puolė prie telefono. Tačiau “Lietuvos” sanatorijos poilsiautojų kambariuose įrengtais telefonais neprisiskambinsi niekur - tik budinčiajam į pirmąjį aukštą, o jau šis, išgirdęs, kam nori skambinti, sujungs. Skambino, skambino budinčiajam M.Krunkaitis, tačiau veltui - ragelio niekas nekėlė. Nieko kito neliko, tik skaudama koja lipti laiptais iš šeštojo aukšto, nes ir liftas nakčiai buvo išjungtas. Apieškojo žmogus visur, uždegė šviesas - nėra budinčiojo. Sanatorijos laukujės durys taip pat buvo užrakintos, o prie automobilio jau darbavosi vagys. Laimė, pirmajame aukšte M.Krunkaitis rado telefoną ir galėjo paskambinti į policiją. Pareigūnai, beje, atvyko greičiau nei pavyko aptikti užsirakinusį ir giliai miegojusį budėtoją, kuris dar įsižeidė dėl priekaištų.

Tuo metu vagys, palikę apiplėštą automobilį, jau buvo pasipustę padus, tačiau policininkams pavyko greit juos sulaikyti. Sutuoktiniai Krunkaičiai sakė labai norį padėkoti operatyviai dirbusiems kurorto policijos komisariato Kriminalinių nusikaltimų tyrimo tarnybos jaunesniesiems inspektoriams A.Jakimovičiui, L.Kalėdai, A.Vaitkūnui bei Kvotos poskyrio vyr. inspektoriui G.Grabliauskui.

“Druskonio” inf.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.