Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. vasario 1 - 7 d. Nr. 5 (486)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

“Dangaus skliautas“ savo sukaktį šventė
kartu su Neda, “Biplan“-ais, Samu iš BIX-ų...

Arūnas ZURLYS

Sausio 23-ąją klubas “Dangaus skliautas“, švęsdamas savo vienerių metų sukaktį, pasikvietė į svečius visus, per metus koncertavusius klube, bei šalies žiniasklaidos atstovus. Reportažą apie puikaus Druskininkų naktinio klubo šventę jau spėjo parodyti Baltijos TV, ją aprašė šalies dienraščiai, apie tai informavo radijo stotys. “Druskonis“ gi pakalbino klubo vadybininką Rimą Bernatavičių, kaip jam pavyko per metus suburti klube tiek žinomų atlikėjų, kai tuo tarpu didelėmis miesto biudžeto lėšomis remiami renginiai tesugeba privilioti vieną kitą garsenybę?

Kebliausi ir įdomiausi metų pasirodymai

7.jpg (17273 bytes)
Neda ką tik atvyko gaisrine.

Rimas iškart pasidžiaugė, kad į sukaktį atvyko tikrai daug populiarių Lietuvoje atlikėjų, pavyzdžiui, “Biplan“, Samas iš BIX-ų, Neda, Algis Greitai, Nėrius Pečiūra, Eimuntas Belickas iš “Airijos“, “Poliarizuoti stiklai“ ir kiti. Daugelis iš jų “Dangaus skliautą“ aplankė geranoriškai ir be honorarų, nes mielai prisimena čionykščius savo koncertus. Tarkim, Neda Malūnavičiūtė iki šiol puikiai atsiliepia apie savo pasirodymo šiame klube jaukią publiką, kuri energingai ją priėmė, šoko, reikalavo pakartojimų. Be savo pasirodymo vienerių metų sukakties koncerte, su naujuoju projektu ji vėl ketina supažindinti druskininkiečius. Samas (Saulius Urbanavičius) iš BIX-ų, “Dangaus skliauto“ interjerą ir aplinką lygindamas su kitais šalies klubais, pirmenybę teikia druskininkiečiams, todėl žada čia atsivežti ir “Tangomanijos“ kolegas. “Biplan“-ai sakė, kad mielai praleistų “Dangaus skliaute“ kelias vasaros dienas. Pačiam klubo vadybininkui bene labiausiai įsiminė grupės “Merlin“ pasirodymas “Dangaus skliaute“. Šią grupę klubas vėlgi ketina kviestis šį mėnesį, vasario 13-ąją, Valentino dienos proga. Per metus didžiausią - 2 tūkst. Lt - honorarą klubas sumokėjo lenkų kantry grupei “Fair Play“, o bene kebliausios ir paradoksaliausios derybos dėl koncerto klube vyko su Gyčiu Paškevičiumi. 3 kartus per 3 mėnesius dėl įvairių aplinkybių nepavyko su juo susitarti, tuo tarpu 4-ąjį kartą populiarus dainininkas netikėtai pats atvyko į “Dangaus skliautą“ ir iškart operatyviai teko jo pasirodymą suorganizuoti.

“Skliautą“ atrakino šv.Petras

8.jpg (20577 bytes)
Kol klubo lankytojai klausosi balso “iš dangaus“, šv.Petras (Andrius Mosiejus) ruošiasi atrakinti “Skliautą“.

“Dangaus skliauto“ metų rezultatus apibendrinusi šventė sausio 23-ąją prasidėjo dideliu triukšmu, kurį sukėlė atlikėjus į klubą vežusios gaisrinės, greitosios med.pagalbos, policijos mašinos. Iš pastarųjų transporto priemonių garsiakalbių po miestą aidėjo svečių balsai. Prie “Dangaus skliauto“ juos pasitiko naktinio klubo lankytojai, bilietus į renginį išpirkę gerokai anksčiau prieš jo pradžią, bei šv.Petras, atrakinęs “Dangaus skliautą“ ir nukreipęs kviestinius svečius į “Pragarą“, t.y. rūsį, kur vyko spaudos konferencija, šou aplinkos atstovų sandėriai, vaišės, o lankytojus - į “Rojų“, t.y. 2-ąjį aukštą, kur pasirodė atlikėjai bei iki 4 val. nakties grojo “Poliarizuotų stiklų“ šokių muzika. Koncertinę dalį pradėjo Algio Greitai, Nėriaus Pečiūros ir Samo iš BIX-ų bendras projektas, panašus į galvotą ir subtilų radijo šou.

Radijo didžėjų nuolatinės diskotekos

R.Bernatavičius, informuodamas “Druskonio“ skaitytojus apie naktinio klubo “Dangaus skliautas“ veiklos perspektyvas, tvirtino, jog jis nesiorientuoja į vieną muzikos kryptį, populiarina apskritai šiuolaikinę muziką, kuria laisvalaikio praleidimo įvairias idėjas. Šįkart kartu su vietinių dailininkų grupe 3X surengė klubo sukakties triukšmingą atrakciją, per šventę užmezgė ryšius su radijo stočių didžėjais, kurie “Dangaus skliaute“ nuolatos organizuos savo diskotekas. Kaip ir iki šiol, kviesis populiarius Lietuvos atlikėjus ir grupes, į kurių pasirodymus bilietus užsisako netgi alytiškiai, marijampoliečiai, kauniečiai, vilniečiai. Koncertuoti šiame klube jau siūlosi pačios grupės, tačiau kai kurių iš jų paslaugų tenka atsisakyti, nes “Dangaus skliautas“ renkasi atlikėjus pagal jų populiarumą, juolab klubo “reklamos mašinėlė“ jau įsukta. Artimiausiuose planuose - grupės “N-14“ koncertas, parodomųjų šiuolaikinių šokių demonstravimas, na, o vasarą, jei pavyks, - didelis renginys su populiariais atlikėjais “Dangaus skliauto“ kieme, kur bus ne vien tik dainuojama ar grojama, bet ir sportuojama kartu su garsiais svečiais.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.