Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. vasario 1 - 7 d. Nr. 5 (486)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

POLICIJOS ŽINIOS

MIRTIS

Sausio 22 d. 15 val. policijos komisariatas gavo pranešimą iš ligoninės, kad reanimacijos skyriuje mirė Baltarusijos pilietis, kuris išvakarėse buvo atvežtas be samonės, tačiau ir be smurto žymių. Pirminiais medikų duomenimis minėtas pilietis apsinuodijo alkoholiu.

MUŠTYNĖS

Sausio 22 d. Gardino g. 58 namo gyventoja pasiskundė, kad kaimynas sumušė jos sugyventinį.

Tą pačią dieną policininkai gavo signalą iš Druskininkų g. 16 name įsikūrusios individualios įmonės, kad atėjęs V.V. sumušė čia dirbančią savo žmoną.

Sausio 23 d., prieš vidurnaktį, buvo gautas pranešimas, kad Gardino gatvėje, prie “Lauro” parduotuvės, vyksta muštynės. Į komisariatą buvo pristatyti tarpusavyje susimušę trys neblaivūs druskininkiečiai.

Tą pačią naktį policininkai į komisariatą pristatė du nepilnamečius, kurie mušėsi Vilniaus alėjoje, prie Jaunimo užimtumo centro. Abu jaunuoliai buvo neblaivūs.

VAGYSTĖS

Sausio 22 d. “Malonės” parduotuvėje buvo sulaikytas Varėnos miesto gyventojas, bandęs pavogti 8 plyteles šokolado “Karūna”. Žala - 22 Lt.

Sausio 23 d. 5 val. 25 min. Sveikatos g. 18 namo gyventojas išėjęs į kiemą pasigedo savo 1987 metų automobilio VW Transporter, stovėjusio nesaugomoje aikštelėje prie namo. 8 val. 10 min. šis automobilis buvo rastas išardytas Lazdijų rajone, miške šalia Snaigupės kaimo. Iš automobilio buvo pavogtas variklis, 4 ratai, priekiniai ir galiniai stiklai, žibintai. Įvykis tiriamas.

Tą pačią dieną Kauno miesto gyventojas pranešė, kad praėjusios dienos vakare atvykęs į jam priklausančią sodybą Vieciūnuose, aptiko išlaužtas duris. Žmogus pasigedo čiužinio, žurnalinio staliuko, knygų lentynos, karnizų, antklodės, dviejų kėdžių, pakabinamos spintelės, dvejų užuolaidų. Žala - 494 Lt.

Sausio 24 d. 1 val. 40 min. policininkai Gardino gatvėje sulaikė Anatolijų Gricko, gim. 1968 m., kuris nešėsi paslėpęs po striuke 5 litrų talpos bakelį, 2 m ilgio guminę žarną ir automobilio BMW degalų bako dangtelį. Šį dangtelį jis buvo nusukęs nuo automobilio BMW 315 (valst. ž. EKU 130), stovėjusio nesaugomoje aikštelėje prie Gardino g. 23 namo.

Sausio 28 d. Veisiejų g., prie miesto katilinės, iš Baltarusijos pilietės rankų nepažįstamas vyriškis išplėšė krepšį, kuriame buvo asmens pasas, maisto produktai bei butelis alkoholinio gėrimo.

VAGIA AUTOMAGNETOLAS

Sausio 27 d., paryčiais, Merkinės g. 9 namo gyventojas policijai pranešė, jog pastebėjo išdaužtą jam priklausančio automobilio VW Passat stiklą ir pasigedo automagnetolos “Blaupunkt”. Automobilis stovėjo nesaugomoje aikštelėje prie namo.

Tos pačios dienos ryte atidarytas savo automobilio Opel Record dureles rado ir Ateities g. 42 namo gyventojas. Jis taip pat pasigedo automagnetolos. Šis automobilis irgi stovėjo nesaugomoje aikštelėje.

Tą rytą automagnetola “Panasonic” dingo ir iš automobilio VW Golf, stovėjusio prie Veisiejų g. 22 namo. Automobilio durelės buvo atrakintos.

NIEKAS NEPAVOGTA

Sausio 27 d. Liškiavos 12 namo gyventojas praneše, kad išmuštas jo automobilio Ford Tempo, stovėjusio nesaugomoje aikštelėje prie namo, kairės pusės langelio stiklas. Iš automobilio niekas nepavogta.

BALTARUSIAI

Sausio 23 d. policijos pareigūnai už prekybą prekėmis be banderolių ar kitų specialiųjų ženklų iš UAB “Sarvija” turgavietės į komisariatą pristatė tris baltarusius, iš kurių paėmė 6 butelius baltarusiškų alkoholinių gėrimų. Minėtiems piliečiams surašyti ATPK protokolai, kurie perduoti teismui.

NETIKRAS PINIGAS

Sausio 27 d. Baltarusijos pilietė policijai pranešė, kad miesto turgavietėje nepažįstama moteris už iš jos įsigytas prekes atsiskaitė netikru 20 Lt nominalo banknotu.

SUGAUTI VAGIŠIAI

Sausio 28 d. 5 val. 39 min. druskininkietis S.D. telefonu pranešė, kad pavogtas jo krovininis automobilis VW Transporter, stovėjęs prie Merkinės g. 3 namo. 6 val. 30 min. sulaikytas krovininis automobilis Ford Transit, kuriuo važiavo Vilniaus gyventojai D.V., gim. 1973 m., ir O.V., gim. 1971 m. Sulaikytame automobilyje rastas pavogtosios mašinos variklis, pavarų dėžė, ratai ir kitos detalės. Įvykis tiriamas.

SUSIŽALOJO PATS

Sausio 28 d. gautas pranešimas iš ligoninės priėmimo skyriaus, kad medicinos pagalbos dėl sužaloto antakio kreipėsi pilietis V.E. Nustatyta, kad pilietis antakį susižalojo krisdamas ant šaligatvio epilepsijos priepuolio metu.

KLIENTAS

Sausio 29 d. gautas pranešimas iš naktinio baro “Galia”, kad bare sulaikytas lankytojas, tualete nulaužęs vandens čiaupą.

KILIMAI NEDINGO

Praėjusiame “Druskonio” numeryje, “Policijos žiniose”, buvo paskelbta, jog iš UAB “Malonė” patalpų dingo keturi kilimai. Pasirodo, įvyko nesusipratimas - vagystės nebuvo ir kilimai nedingo.

GAL KĄ NORS ŽINOTE?

1998 m. rugpjūčio 8 d. Nemuno upėje ties Netonių kaimu, Raudondvario apylinkėje, Kauno rajone, buvo rastas iki šiol nenustatyto vyriškio lavonas su smurto žymėmis. Vyriškis buvo 166 cm ūgio, 67 kg svorio, šviesių banguotų plaukų, kaktos srityje truputį praplikęs. Viršutiniame žandikaulyje trūksta kelių dantų, trys dantys - balto metalo. Velionis mūvėjo šviesiai rudas ilgas kelnes ir mėlynos spalvos trumpikes su raudona bei balta vertikaliomis juostomis. Iki šiol vyriškio asmenybė nenustatyta. Jei ką nors žinote apie šį žmogų, prašome pranešti į Druskininkų m. apylinkės prokuratūrą arba artimiausią policijos skyrių.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.