Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. vasario 1 - 7 d. Nr. 5 (486)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

Įsimylėjęs vyriškis įkaite laikė šešiolikmetę merginą

Varėnos rajono policijos komisariate iškelta baudžiamoji byla kauniečiui Airui Stanioniui, gim. 1976 m. Jam gali būti pareikštas kaltinimas dėl neteisėto laisvės atėmimo druskininkietei L.T., gim. 1982 m.

A.Stanionis įtariamas beveik dvi paras prievarta laikęs šešiolikmetę merginą užrakintą savo nuomojamame bute Kaune. Druskininkietę iš nelaisvės išvadavo atvykę policininkai.

Šešiolikmetė sausio 9 d. svečiavosi Vilkiautinio kaime, Varėnos rajone. Čia ją ir susitiko kartu su dviem draugais atvykęs A.Stanionis. Pareiškęs, kad nori tik pasišnekėti, vyriškis įstūmė merginą į automobilį ir skubiai nuvažiavo. Įvykį mačiusi L.T. draugė pranešė merginos artimiesiems. Pagrobtosios merginos tėvas kreipėsi į policiją.

Pasirodo, šešiolikmetė druskininkietė su ją pagrobusiu vyriškiu buvo pažįstami. Jie pora mėnesių netgi draugavo. Tačiau kai L.T. nutraukė santykius su išsiskyrusiu bei keleriais metais vyresniu vyriškiu, šis nusprendė merginą pagrobti ir išsiaiškinti, kodėl ji jį paliko. Užrakinęs L.T. savo nuomojame bute Kaune, A.Stanionis neįsileido ir atvykusių bei kelis kartus į butą bandžiusių patekti policininkų. Pareigūnai turėjo lipti pro langą. Išvaduota nepilnametė parašė pareiškimą policijai. Teismo medicinos ekspertas nustatė merginai lengvą kūno sužalojimą.

“Druskonio” inf.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.