Druskininkų kurorto savaitraštis 1998 m. lapkričio 23 - 29 d. Nr. 47 (476)
Kultura
Renginiai
Archyvai

SPORTAS

Mūsų mieste vyko jau tradiciniu tapęs kurortinių miestų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo visų Lietuvos kurortų komandos. 1-ąją vietą iškovojo Palangos, 2-ąją - Nidos, 3-ąją - Druskininkų, 4-ąją - Birštono sportininkai. Šį kartą mūsų krepšininkams tiesiog nesisekė, be to, stipriausi žaidėjai buvo išvykę su “Tobio” komanda.

“Tobio” komanda, dalyvaujanti Lietuvos B lygoje, namuose rezultatu 113:78 nugalėjo Rokiškio krepšininkus, tačiau išvykoje pralaimėjo Švenčionėlių komandai. Kitas rungtynes lapkričio 28 d., šeštadienį, 14 val. “Tobis “ žais su čempionato lydere - Mažeikių “Nafta”.

Lietuvos 1-osios lygos čempionate dalyvaujanti miesto vyrų rankinio komanda “Šilumos tinklai” lapkričio 29 d. 14 val. “Atgimimo” mokykloje susitiks su Kauno “Politechnika”. Sirgalių parama labai reikalinga!