Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1998 m. lapkričio 23 - 29 d. Nr. 47 (476)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

Prie miesto kapinių aptikti 26 nelegalūs migrantai

Lapkričio 17 dieną, apie 21 valandą 45 min., Druskininkų PK pareigūnai miške prie miesto naujųjų kapinių sulaikė 26 nelegalius migrantus iš Azijos. Kelių policijos rinktinės Varėnos būrio patruliai, važiuodami link Raigardo pasienio posto, pastebėjo per kelią bėgantį žmogų. Šis, pamatęs policininkų automobilį, nubėgo atgal į mišką. Patruliams toks elgesys pasirodė įtartinas, ir jie nusekė iš paskos. Šalia kapinių esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje policininkai pamatė visą būrį lūkuriuojančių Azijos piliečių. Iš viso ten rasti 26 nelegalūs migrantai, kaip vėliau paaiškėjo, - 5 Pakistano piliečiai ir 21 - Indijos.

Atvykę Druskininkų PK darbuotojai sulaikytuosius atvežė į komisariatą ir patalpino areštinėje. Pasirodo, nelegalai su savimi neturi jokių dokumentų, jokių asmeninių daiktų, pinigų. Policininkų atsivežtas tarnybinis šuo įvykio vietoje neaptiko jokių pėdsakų.

Migracijos tarnybos viršininkas V.J.Pilevičius sakė, jog kol kas neaišku, kaip migrantai pateko į Druskininkus. Nes nei vienas iš jų nemoka užsienio kalbos, todėl neįmanoma jų apklausti. Ketvirtadienį atvykusi vertėja padėjo atlikti pirminę apklausą. Paaiškėjo, jog Azijos piliečiai į Lietuvą pateko iš Maskvos, ten iš jų buvo atimta ir visa manta. Kas šitaip “pagelbėjo” vargšams pabėgėliams, kol kas lieka neaišku. Šiuo metu vyksta parengtinis tyrimas, o vėliau nelegalų grupė keliaus į Pabradę, kur bus išsamiai apklausti. Kaip sakė V.J.Pilevičius, tai pirmas atvejis, kai Druskininkuose sulaikoma tokia didelė migrantų grupė.

“Druskonio” inf.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.