Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1998 m. lapkričio 23 - 29 d. Nr. 47 (476)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

POLICIJOS ŽINIOS

VAGYSTĖS

Lapkričio 14 d. ryte V.M. pranešė, kad turgavietėje, priklausančioje UAB “Sarvija”, neaiškiomis aplinkybėmis iš rankinės dingo piniginė su 180 litų.

Lapkričio 18 d. gautas pranešimas iš “Lietuvos” sanatorijos, kad Lenkijos pilietei išsikraustant iš 519-ojo kambario į 619-ąjį, neaiškiomis aplinkybėmis dingo smėlio spalvos paltas, pilka striukė ir žieminiai batai.

AGRESYVŪS NEPAŽĮSTAMIEJI

Lapkričio 14 d. Joniškio seniūnijos gyventojas, poilsiaujantis “Eglės” sanatorijoje, policininkams pasiskundė, kad išvakarėse sanatorijos šokių klube jis įsivėlė į konfliktą, kurio metu nepažįstamas vyriškis grasino daiktu, panašiu į pistoletą. Įvykis tiriamas.

Lapkričio 15 d. UAB “Taksi” vairuotojas pranešė, kad apie 1 val. 30 min. M.K.Čiurlionio gatvėje, taksi stovėjimo aikštelėje prie parduotuvės “Malonė”, į jo taksi automobilį įlipęs klientas grasino peiliu, po to išmušė galinių durelių lango stiklą. Sulaikytas Trakų miesto gyventojas.

Lapkričio 16 d. 4 val. ryto gautas piliečio R.K. pranešimas, kad prie kavinės “Galia”, esančios Maironio gatvėje, į jam priklausančio automobilio sparną įspyrė nepažįstamas jaunuolis. Jaunuolis sulaikytas, žala nustatinėjama.

BALTARUSIAI

Lapkričio 13-15 dienomis policijos pareigūnai miesto turgavietėje už prekybos taisyklių viešose vietose pažeidimus nubaudė 19 baltarusių (baudų suma - 385 Lt). Už prekybą prekėmis be banderolių į komisariatą pristatyti 6 baltarusiai, iš kurių paimtas 21 butelis įvairių alkoholinių gėrimų. Baltarusiams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai, kurie perduoti svarstyti apylinkės teismui. Lapkričio 17 d. turgavietėje 20 Lt bauda nubaustas vienas baltarusis, o dviems jo likimo draugams, turėjusiems 7 butelius alkoholinių gėrimų, surašyti protokolai ir perduoti teismui.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.