Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  KRIMINALAI
APVOGĖ 
Rugpjūčio 27 d., apie 16.30 val., iš tarnybinių kavinės patalpų Veisiejų gatvėje pavogti 55 metų darbuotojai priklausantys 250 eurų.

DEGĖ SODININKŲ NAMAS 
Kai rugpjūčio 28 d., apie 18.30 val., ugniagesiai gelbėtojai gavo žinią, jog Bočių gatvėje Jaskonių kaime dega sodininkų namas ir ten atvyko, mūrinis pastatas medine perdanga bei dengtas šiferiu degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė pastato stogas, išdegė vidus, sudegė bei buvo sulieti vandeniu namų apyvokos daiktai. 

NUSLYDO Į GRIOVĮ
Rugpjūčio 29 d., 10.30 val., Gailiūnuose automobilio „Hyundai“ 29 metų vairuotoja nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į meteorologines sąlygas ir šlapio kelio vingyje nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo į pakelės griovį ir apsivertė (žr. nuotraukoje). Ugniagesiai gelbėtojai išpjovė automobilio stiklą ir padėjo vairuotojai, įstrigusiai mašinos viduje, išlipti. Paskui atjungė „Hyundai“ akumuliatorių. Atvykusių medikų pirminiais duomenimis, moteris atsipirko išgąsčiu. Kadangi žmonės nenukentėjo, avarija vertinama kaip techninis eismo įvykis. UŽSIDEGĖ SANATORIJOS ŠALDYTUVAS 
Rugsėjo 2 d., apie 21 val., pranešta, kad „Belorus“ sanatorijos Maironio gatvėje patalpoje tvyro dūmai. Buvo evakuoti du žmonės. Pirmajame aukšte esančiame kambaryje degė šaldytuvo viršus. Jis buvo užgesintas sanatorijai priklausančiu milteliniu gesintuvu. Šaldytuvas buvo išneštas į lauką, patalpa išvėdinta. Gaisro metu aprūko kambario sienos ir lubos. 

GIRTUTĖLIAI 
Rugsėjo 4 d., apie 20 val., namuose Leipalingyje neblaivus (2.65 prom. alkoholio) 40 metų vyras smurtavo prieš neblaivią (3.31 prom. alkoholio) 40 metų moterį. Įtariamasis uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpą.

PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.