Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Autoportretai gamtoje 
   „Dzievulio dovaną gamtą fotografuoju, kad jos grožį parodyčiau,“ – sako 58-erių metų druskininkietis Algis Žmuidinavičius, su kuriuo „Druskonis“ susipažino praėjusių metų vasarą, kai jis savanoriškai tvarkė viešą maudyklą prie vadinamo girininkijos tvenkinio. Tiek praėjusią, tiek šiemetinę vasarą Algis, gerų darbų žmonėms skatinamas, tvarkė ir tebetvarko poilsiavietės aplinką: paliktas šiukšles surenka ir išmeta, smėliuką išlygina, šiemet apipuvusį lieptelį išardė, nes jis jau tapo nesaugus. „Man geriausia dovana – žmonių padėka,“ – savo gerus darbus įprasmina savanoris Algis. 
   Meilę gamtai Algis įrodo ne vien ją apkuopdamas, bet ir fotografuodamas. Jo nuotraukas su įvairiausiais žiedais ir augalais, kraštovaizdžiais, saulėlydžiais, dangaus kaita, metų laikais, laukiniais gyvūnais nuolatos galima išvysti internete – grupių „Grožis“ ir „Aš myliu gyvenimą ir tave“ dalyviai pastoviai dėkoja druskininkiečiui už sustabdytas žavias akimirkas. A.Žmuidinavičius į internetą jau apie kelis šimtus nuotraukų įkėlęs. „Man laukinė gėlytė gražiau nei darželio, panašiai kaip žemuogė skanesnė už braškę,“ – priduria Algis, primindamas savo vaikystės draugystes su pienu girdytais žalčiais ir ežiukais, ilgametę bičiulystę su populiariuoju Druskininkų gandru Andriumi, girininkijos tvenkinio senbuvėmis gulbėmis. Primena, kad laukinė gamta jam svarbi panašiai kaip garsiam giminaičiui tapytojui Antanui Žmuidinavičiui, dažniausiai piešusiam Dzūkijos kraštovaizdžius. Iš gamtos grįždamas, Algis laukinėmis gėlytėmis ar uogomis savo mylimas anūkes Aurėją ir Emiliją būtinai pradžiugina. 
   Be abejo, akylo gamtos grožiui A.Žmuidinavičiaus nuotraukos yra meniškos, tačiau „Druskonį“ suintrigavo kitas retesnis autoriaus fotožanras - autoportretas. Tai įdomios, šmaikščios, ironiškos nuotraukos su augalais ir gyvūnais. 

„Druskonio“ inf.


Su žalčiu iš girininkijos tvenkinio


Tarp žibučių Grūtos upelio pakrantėje


Prie Neravų tvenkinio vandens lelijų


Ragavimas tiesiai nuo krūmo


Bemaitinant gandrą Andrių

 


PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.