Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Vietos politikas davė įžadus feisbuke: „snaksų prie teliko“
  nevalgys


   Skiepai nuo koronaviruso, panašu, gali būti ne tik proga priminti apie save pasauliui, bet ir įkvėpimo šaltiniu keisti gyvenimo būdą. Štai savivaldybės tarybos narys 39 metų Donatas Mizaras feisbuke prisipažino, jog Pfizer vakciną gavo netgi anksčiau nei jo tėvai, kadangi, pasak jo, į rizikos grupę jis pateko dėl viršsvorio. D.Mizaro prisiatviravimai socialiniame tinkle, jog tai „privertė jį susimąstyti“ ir „pradėti rūpintis sveikata“, sulaukė atitinkamo druskininkiečių dėmesio. Vieni stebėjosi, ar vietos politikas iš tiesų priklauso prioritetinei grupei, kiti ėmė siūlyti patarimus svoriui numesti. Į sveiką gyvenseną nusprendęs atsiversti D.Mizaras, lyg dalyvautų realybės šou, prisižadėjo tautą „painformuoti“, kiek kilogramų jam pavyks numesti, atsisakius „visokių snaksų prie teliko“.
   Praėjusią savaitę vietos politikas Donatas Mizaras feisbuke įkėlė štai tokį savo pasakojimą (kalba netaisyta): „Šiandien ypatinga diena, priėmiau pirmąją Pfizer vakcinos dozę, antroji po 3 sav. Atvirai pasakius nebuvau iš tų kurie stipriai pasisako už skiepus. Tačiau tikiu medicina ir manau, kad vakcinacija - vienintelis kelias žmonijai įveikti šį nelemtą virusą. Raginu nedvejoti, noriu, kad visi kuo greičiau grįžtume į normalų gyvenimą. Tačiau mane privertė labai susimąstyti kitas dalykas, dėl kurio palyginus anksti buvau pakviestas skiepytis (beje mano tėvas 62 m. ir mama 61 m. Druskininkuose skiepytis eilės dar laukia). Patekau į rizikos grupę dėl viršsvorio, nes pasiektas 100kg svoris mano sudėjimui yra perdaug. Beje viršsvoris jei kas nežinojote yra lėtinė liga, dėl kurio išsivysto kitos įvairios ligos. Ši gydytojos “diagnozė” (nors tas ir taip buvo aišku pačiam) kažkaip paveikė, privertė susimąstyti ir nutariau pradėti rūpintis sveikata, mažiau valgyti, rinktis sveikesnį maistą, daugiau judėti ir pan. Jaučiu bus žiauriai sunku. Be žmonos pagalbos neapseisiu, ji bus ta griežtoji ranka ir akis viską sekanti. Dar nesusidėliojau plano kaip to sieksiu, jei kas turite patarimų būsiu dėkingas. Bet jau pradėjau mažiau valgyti, mažiau kišti kas papuola, geriu daug vandens, ketinu beveik atsisakyti visokių snacksų prie teliko ir pan. Laukiu sporto salės, stalo teniso. Po kurio laiko painformuosiu kiek kg pavyko numesti. Didelis noras pasiekti 80 kg“. 
   Šis D.Mizaro prisiatviravimas neliko be dėmesio. „Donatai, ar priklausai prioritetinei grupei?“ - politiko tiesiai šviesiai paklausė verslininkė Irena Kaklienė. „Pasirodo taip“, - atskriejo D.Mizaro atsakymas. „65+ ar viršsvoris per karantiną susikaupė?“ - politiko išklotus rūpesčius feisbuke pakomentavo ir žurnalistas Romas Sadauskas-Kvietkevičius. „Per karantiną prisidėjo apie 5 kg papildomi, visas kitas viršsvoris jau senokai problemėlė buvo.  Atėjo laikas susiimti“, - detaliai aprašė D.Mizaras. „Ar dėl viršsvorio galima patekti į prioritetinę grupę?“ - nusistebėjo I.Kaklienė. „Taip, skaičiau SAM ministro įsakymą, ten minima, kad prioritetinėje grupėje įeina nutukimą turintys asmenys. Nesu ten koks labai nutukęs, manau vietoj manęs galėjo ir kitus į eilę pirmiau pastatyti. Bet jei jau skambina ir kviečia, atsisakyti negerai“, - atviravo D.Mizaras.
   „Šiaip tai mažiau siūlau žiurėt į svarstykles, o daugiau į veidrodį ir apimtis. Tuos 20 kg per 3 mėn. galima numest be didesnio vargo, tik ar būtent to tau reik?“ - D.Mizaro paklausė kitas komentatorius. „Tai aišku, kad reikia, tie 20 kg riebalai bus. Pilvas trukdo žiauriai“, - feisbuke atviravo politikas.
   „Viršsvoris skaitosi lėtinė liga. Nutukimas didina riziką susirgti sunkesne Covid forma. Ačiū gydytojai, kuri rūpinasi savo pacientų sveikata“, - apie iššūkį numesti svorį feisbuke toliau atviravo D.Mizaras, komentuodamas taip pat ir savijautą, kaip jautėsi po pirmojo skiepo. - Skauda galvą, truputį šaltis krėtė, šiek tiek pykino, bendra savijauta prastesnė. Kaulų nelaužo. Truputį pamiegojau kaip ir geriau dabar“.
   “Nuosaikiosios opozicijos“ atstovu savivaldybės taryboje dabar save vadinantis D.Mizaras, kaip žinia, dar prieš kelerius metus buvo aktyvus mero politinis oponentas, stovėjęs vienoje gretoje su opozicijos nariais, kurių dėka ir prasidėjo tyrimai, susiję su didžiaisiais Druskininkų skandalais – Vijūnėlės dvaru, Malinausko tvoromis ir t.t. Kaip juokiasi žmonės, D.Mizaras „į Malinausko tikėjimą atsivertė“ tapęs valstiečių-žaliųjų atstovu, po nesėkmingo politinio skrydžio 2015-aisiais, kuomet jo vadovautas partijos „Tvarka ir teisingumas“ Druskininkų skyrius savivaldybės tarybos rinkimuose negavo nei vieno mandato. Po šio virsmo R.Malinausko aplinka bent jau viešai demonstruoja D.Mizarui „atleidusi nuodėmes“: pastarasis gavo Kontrolės komiteto pirmininko kėdę ir apie vietos valdžią daugiau blogai nekalba. 

„Druskonio“ inf.


PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.